Klitorisin üzerinde beyaz parçalar?

2 gündür farkettim acıyor ve üzerinde beyaz minik parçalar var tortu gibi ne bu :s biraz fazla mastürbasyn yapıyorum ondan mı acaba? dalga geçmeyn lütfn

0|0
826

En İyi Kız Görüşü

• Masturbasyon sonrasi sıvınız ya da günlük akintiniz, tam temizlenme olmadıysa kuruyarak birikmiş olabilir. Genital organimizi yapısı gereği özenle temizlememiz lazım. Ayna işinizi görür.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• protein artiklari, mastürbasyon yapiyorsan gayet normal.

0|0
    0|0
    • o sıvı rahimden geliyor diye biliyorum ayrıca kadından da protein geliyor mu?

• tabi ki geliyor kadinlarin da protein fazlasi bir sekilde disari atiliyor. ayrica sen mast yapinca proteinlerini yakiyorsun. mesele seks sonrasi penisin etrafinda böyle parcaciklar yapisip kaldigi oluyor. muhtemelen sen elinle klitorise mast uygularken vajinanin disari dogru ittigi protein artiklarini sürtünme ile klit'in üzerine tasimissin orada birikip sertlesmisler. bir ihtimal tabiki.. vajinanin icini yikaabilirsin. bunun icin solüsyonlar da var ama kaynatilmis ve sogumus su da ayni isi görür.

• Nemli Bırakmışsın. Mantarımsı Sanırım Bir Daha Nemli Bırakma.. :p

0|0
    0|0
  • Enfeksiyondur muhtemelen. Temiz tutmaya calis. bir kac gune gecmezse dra git. ilac kullanman gerekebilir.

0|0
    0|0
  • Temizle.

0|0
    0|0
  • yalayınca geçer

0|0
    3|0
  • tam olarak neyi tarif ettin nereyi tarif ettin anlamadım ama bazen ateş nedeniyle ağızda beyaz seyler çıkıyo onun gibi bişey olabilir

0|0
    0|0
  • Mantar ya da iltihap kapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • ondan fazla yuklenmissin dudaklara

0|0
    0|0
  • cinsel ilişkiye hiç girdin mi

0|0
    0|0
  • Az yap. ya da birine oral yaptir cok istekli oldugun zaman

1|0
    0|0
    • birine yaptır ne ya :D sanki bakkaldan bşi isticez gbi yazmşsn bu kadr basit değilm

• Kız arkadasimda da vardı. Onunki vajina enfeksiyonuydu. Sanitim sende enfeksiyona yakalanmissin

0|0
    0|0
    • cinsel ilşkim olmadı ki kendi kendine nasl enfeksiyon oldu :/

• Detayını bilmiyorum. bir jinekologa gozuksen iyi olucak. Bakire misin?

• evet

• vajinal mantar olabilir bir doktora gorun canim...

0|0
    0|0
  • Kireclenme var sende :D

1|0
    0|0
  • Bayan beze mi

0|0
    0|0
  • Fazla sabun kullanmisin kuru olmus ondan

0|0
    0|0
  • Yağ bezesi onlar benim pipicandada var

0|0
    1|0
  • bijonlar meme yapmış

0|0
    0|0
  • Fazla yapmandan dolayı tahriş olabilir.

0|0
    0|0
  • Evet fazla mastürbasyon böyle acıtır vajinan zedelenmiş biraz Mast yaparken ne kullanıyorsun.

0|0
    0|0
  • elleme orasını zamanla geçer

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• Tuvalet kagıdı parçalanmıs oranda bısey yok bende de oluyo cıddıyım acısı da mastla alakası yok

0|1
    0|0
  • Parça gibi akıntıyla geliyor

0|0
    0|0
  • Ondan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • mantar enfeksiyon kapmışda olabilirsin kadın doğum uzmanına görün

0|0
    0|0
  • dokunma demek ıstedıgını anladım benımde dıkkatımı ceken bısey bendede vardı bı ara , şey ya o

akıntıdan kalma bı parçacık oraya yapısmıs kalmıs dokununca oraya acıyo bılıyorum su tut banyoda orana bıde elleme fazla kendı kendıne ucuna kadar gelınce parmak ucunla alıverırsın sonra

0|0
    0|0
  • Tahriş olmuş olabilir mantar enfeksiyonu da olabilir biraz mast yapma da doktora görün

0|0
    0|0
  • tahriş etmişsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...