Kızlık zarının bozulup bozulmadığını anlayan birisi?

Allah aşkına ben bilen bir kişiye tam orayı atsam bozulmuş olup olmadığını söyleyebilecek olan var mı 😔 Kimseyle birlikte olmadım ama kücükken tam hatırlayamadığım bir anım var sadece kan gördüğümü hatırlıyorum... Doktorda baktırmak için adliyeden izin çıkartmak lazımmış diye duydum da. Kız birisi olursa daha iyi olur :/

0|0
11|28

En İyi Kız Görüşü

• kimseye foto atma ayrıca bakiresin içini ferah tut

3|0
    0|0
    • Az daha atacaktım ya vazgeçtim 😌

• benimde boyle bir anim var emin olamiyor ve korkuyorum ne olabilir?

• Büyük ihtimal zedelenmiştir istersen sende bir kendi kendine bak @dishe

Erkekler Ne Diyor 28

• Kizim aptal olma.. sen su cinsellik profesorlerinin cogunun sidik deligini bilmedigini biliyormusun.. netden bak karsilastir allah goz vermis nizam vermis

1|0
    0|0
  • Aklından bile geçirme , siteden atılabilirsin. Bu konuyu sadece jinekologuna açmalısın.

1|0
    0|1
    • Oyle yapıcam internette izin çıkarılmalı yazıyordu da gerekmiyormuş

• Yok öyle birşey. al anneni yanına herhangi bri jinekologa git yeter

• Muayene olabilirsin jinekoloğa izine filan gerek.

0|0
    0|0
  • Anlasilmaz sadece doktor gorebilir ne fotografda bakip gorebilirsin ne de normalde gorebilirsin doktora gidebilirsin bir de bu dedigin cok sacma bir sey

1|0
    0|0
  • Canim 1. kosul 18 yasini gectiysen kendin yaptirabilirsin. Adli sorun olamaz ;) 2. si her gelen kani kizlik zari zannetmeyin. Zorlanmadan kaynakli sorunda olabilir. Vajina icine cisim sokmadiysan sorun olmaz. Kaza gecirmediysen olmaz anladin umarim...

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç kardeş senin?

0|0
    0|0
  • yaşın kaç neden merak ediyorsun

0|0
    0|0
    • 19, bu günlerde kücüklükte bir anı hatırlıyor gibiyim ama ruya miydi gercek miydi bilemedim

• yaşın 19 olduğuna göre bir tıp merkezine gidip kadın doğum uzmanına muayen olursun
      bura da birisnin resimle anlası zordur

• Kızım ya ne safsin gerçekten aticakmiydin

0|0
    0|0
  • At derse atcan mi gerckten? Guzel bir kafaya sahipsin

1|0
    0|0
  • Dağınık oluyor orası, belli oluyor gayet

0|0
    0|0
  • tam tecrübeliyim

0|0
    0|0
  • Yanakları iyice aç aynadan bak görürsün saydam bisey zaten #D

0|0
    1|2
  • Gercegini gormeden kimse anlamaz sacmalik yapip millete orani burani acma.

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz. Kimseye de atma fotoğraf flan sacmalama.

1|0
    0|0
  • anlaşılır

0|0
    0|0
  • at bakalım

0|0
    0|0
  • Açılın ben doktorum 👀 saçmalama :)

0|0
    0|0
  • Tek çare doktor

0|0
    0|0
  • anlamayacak bişi yok ki bunda gayet basit.

0|0
    0|0
  • Ben art niyetsiz yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • ben bakayım anlarım

0|0
    0|1
  • Bakmakla anlasiliyormuymus

0|0
    0|0
  • Atsan ne olacak sanki

0|0
    0|0
  • bakarak anlaşılıyo mu ki. bence sen parmağını sok. kan geliyosa sağlamdır :))

0|0
    3|0
  • bilmek için filozof veya doktor olmaya gerek yok iki türlü ya çok az miktarda pembe kan veya çok fazla pıhtılaşmış doku şeklinde kanama.. Mutsuzsan dikim yapılabiliyor

0|0
    0|0
  • anlaşılır

0|0
    0|0
  • zar görünür orda girişte

0|0
    0|0
  • Kendin bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bakarız anlarız da kendi kendine de bakabilirsin kuzum. İnternette biraz araştır. Hymen diye aratırsan yabancı kaynaklar bu konudaki fotoğraflar konusunda her zaman daha zengin olurlar. Kan görmüş olman bekaretini kaybettiğin anlamına gelmez bazen hafif zedelenmeler de olabilir ve kanama bundan da kaynaklanmış olabilir. Kendine kuruntu yapma. Rahat olabileceğin bir yere sırt üstü uzanıp bacaklarını iki yana açtığında bir elinle vajina dudaklarını ayırıp ıkınırsan kızlık zarını büyük ihtimalle görürsün. Fakat bunun zar mı değil mi anlaması biraz anatomi bilgisi gerektiriyor o kadar. Biraz araştırmayla için rahatlayacaktır diye ümit ediyorum. Hala rahat etmezsen yardımcı da olabilir çekinmeden yazabilirsin bana. Geçmiş olsun ;)

1|0
    0|0
  • Kendin bile anlarsin dis dudaklari cek iyice delik buyukse yirtilmistir yok parmak girrmeicek kadar kucukce kizsin bisey yok

2|1
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
  • Tövbee :DD

0|0
    0|0
  • kan aktiysa gecmis olsun

0|0
    0|0
  • At ozelden bakiyim canm

0|0
    1|1
  • Ayna varsa küçük bak bozulmuşsa o kısım yırtılmış olur

0|0
    0|0
  • Meraba canim ben kadin dogumcuyum tabi ki muayene etmeden bilemem ama sana su sekilde yardim edebilirim. Yere bir ayna koy ve tuvalette comelir gbi comel dudaklarini parmaklarinla ikiye ayir ve hafif bir sekilde ıkın Ve google gorsellerden bozulmus kizlik zar resmini veya anatomisini farketmez ac. Ve bak. Kendininkiyle karsilastir. Sana burdan ancak bu sekilde yardimci olabilirim. Iyi gunler.

0|0
    0|0
  • Bakarak anlaşılmaz o

0|0
    0|0
  • jinekologa git anlaşılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...