Arkadaşlar bir fikir verin nolur?

Öncelikle herkese merhabalar. Arkadaşlar uzun süredir denememe rağmen mast yaparken zevk alamıyorum daha doğrusu sadece klitoral orgazm yaşayabiliyorum. Bakire değilim yaşadığım cinsel ilişkide kızlığım bozulduktan sonra acı devam etti ve hiç zevk alamadığım için devam edemedim kendim deniyorum belki sevgilimden çekiniyorumdur bir takım endişelerim vardır diye yine olmuyor ne yapacağımı bilemiyorum korkmaya başladım bu durumdan ne yapmam lazım?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit karsında iyi tecrübeli biri olcak başparmaklarından başlıcak kesin uyarır seni

1|0
    0|0
    • Herkese güvenemiyorum nasıl olacak bilmiyorum sürekli bunu düşünüyorum delirmek üzereyim

• Tabi ciddiyim sadece bir takım endişelerim var. Ben haber vericem mesaj atıcam en kısa zamanda

• güven için herşeye varım ben. şu an mesaj atsanız birşeyler söylüycem ve sonra sizden mesaj bekliycem mesajınızı bekiyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardesim vajinal orgazm kolay degil zaten aci bikac iliski devam eder. iliskiye bir muddet sureklilik kazandir ve rahat ol. Kendini aciyacak diye kasma. Kiz arkadasimda olmustu aynisi boyle atlattik sonra 30 dk sorunsuz seks yaptik. hala aci varsa kasiyorsan kendini vajinismus sorunun olabilir ozaman doktora git.

0|0
    0|0
  • Daha farklı şeyler dene.

0|0
    0|0
  • Tecrubeli birini bul sen ya da bir doktora gorun psikolojik biside olabilir gormeden bisi diyemem

0|0
    0|0
  • Oral yaptir ucarsin denemediysen dene

0|0
    0|0
  • Psikolijik bir rahatsizliga donusmeden doktor a gitmelisin

0|0
    0|0
  • sevgiline git bir güzel tekrardan yapın düzelirsin

0|0
    0|0
  • beter ol

0|0
    0|0
    • Neden?

• alçalma sefye sıfır sanada seni gibilerde bir toprak olacaksınız

• Toprak olacaksınız nedir ya bu kadar mı yobazsın seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum yazmazsan iyi edersin

• başkasıyla yap

0|0
    0|0
  • Tecrübeli birini bul. Normal ilişki ile olmasa bile parmakları ile rahatlıkla boşaltır seni.

0|0
    0|0
  • büyük ihtimalle fazla ön sevişme yaşamadan lap diye olaya giriyorsunuz ya da kuruluğun var. durex'in jeli var onu kullan ilişki öncesi.

0|0
    0|0
    • Hayır kuruluk yok ön sevişmede de problem yok

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevgilin var ve sen başkasıyka ilişkiye mi gireceksin sırf bu durumdan kurtulmak için? Erkeklere laf söylüyoruz bir de..

0|0
    0|0
    • Başkasıyla ilişkiye gireceğimi nerden biliyorsun ayrıca şu an sevgilim yok

• Yazdığını iyi oku.
      Cevaplara verdiğin yorumlardan tabi ki.

• Ne yazdığımı biliyorum şu an sevgilim yok ve kimseye olumlu bir cevap vermedim beni eleştireceğine sorun yaşadığım bu konuda bir fikir verseydin inan daha saygı duyardım sana.

Yükleniyor...