Kondom kullanıldığı halde gebe kalmak mümkün müdür?

bugüne kadar hiç duymadım ve rastlamadım ama kondom yüzde yüz korumaz diye bir ibare var.siz çevrenizden kondom kullanıldığı halde hamile kalan birini duydunuz mu yada rastladınız mı?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim. Soruyu gizli sorup gizle cevaba izin vermemen enteresan olmuş. Gelelim konumuza. Evet Kondom %100 bir koruma sağlamaz bunun birkaç sebebi var. 1.si kondom dediğimiz şey latex kauçuktan yapılır. Eğer kaliteli bir ürün kullanmaz isen (Bir rivayete göre hayvan derisinden veya ona benzer birşeyden yapanlar olduğu söylenir) geçirgenlik yapabilir. Yani içeriye boşalıp belli bir süre içeride kalırsan geçirgenlik ihtimali vardır. 2.si kondomunun penisten kayması veya çıkması ihitmali. İlişki sırasında haz ve heyecandan kondomun kaydığını hissetmez ve boşalırsanız kenarlardan sızma olabilir. 3.sü herkesin bildiği delik olma veya kondomun yırtılma riski. Siz yinede çoçuk sahbi olmak istemiyorsanız içeriye boşalmayın. kolaylıklar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• amcamın hanımı hamile kaldı 3 kızdan sonra istemiyorlardı aldırmak için ugraştı ölsün istedi AAA O DA NE O MUZUR SPERM MEGER ERKEK EVLATMIŞ :)

0|0
    0|0
  • patlarsa hamile kalırsın

0|0
    0|0
  • Asagida biri cok guzel aciklamis. İhtimal var.

0|0
    0|0
  • Mumkundur.

0|0
    0|0
  • Hiç bir korunma yöntemi %100 etkili değil.

0|0
    0|0
  • yırtılırsa korumaz tabi :D

0|0
    0|0
    • yırtılmaz ise öyle bir ihtimal yok dimi

• o esnada yanınızda değildim, kondomu çıkartırken dikkat ettiyseniz yırtık da yoksa hamile kalması imkansız

• İhtimaller var,mümkündür.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Kondomda küçük bir delik veya sızma varsa,

Kondom çıkartıldıktan sonra sperm vajina iç dudaklarına temas etmişse,

Kondomlu ilişkiden sonra sonucunda ereksiyon olmasa bile kondomsuz ilişki yaşanmışsa,

Bu ihtimaller dahilinde gebelik durumu oluşabilir.

1|0
    0|0
  • Var tabi ki.İyi takılmazsa yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • komşunun oğlu var

adı delik kaput..

anla yani.

3|0
    0|0
  • evet gördüm :D ama kondomu bimden almıştı sorun orda :) kaliteli kullan :D

0|0
    0|0
  • eğer kayganlaştırıcı yada başka bişey sürülmüşse yırtılma yada delinme riski var onun için dışarı boşalman daha doğru olur

0|0
    0|0
  • elbette delinip fırlamalar ordan çıka biliyor

veya kenardan sızıp gide bilir ama çok düşük ihtimal

0|0
    0|0
  • delikse süzme olur çocuk :)

0|0
    0|0
  • kondom kullanmıyorum kullanmayıda tercih etmiyorum,geri çekilme yöntemi bana çok daha uygundur..

1|0
    0|0
  • bimden alırsan kalabilir :)

1|0
    0|0
  • mümkündür evet

0|0
    0|0
  • şamriyelde delik varsa hava kaçırabilir :)

0|0
    0|0
  • mümkündür olabilecegi yazıyor ambaljında

0|0
    0|0
  • kailteli alacan.nazik davrancan. :D

0|0
    0|0
  • delikse geçer yanı :DD

0|0
    0|1
  • Prezervatif kullanıpta hamile kalırsa kadın çocuğun adını David Coperfield koymak lazım :)

2|1
    0|0
Yükleniyor...