Ben lezbiyen miyim ya?

hic bi kizla birlikte olmadim ama cok istiyorum lez p*rnosu izliyorum falan mast yapiyorum, bikere bunu yasamak istiyorum, butun kizlarda lez''lil vardir derler bu dogru mu?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

• la ne güzel öpüsüyo allahsızlar adamın canı çekiyo yaaa

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• işte filmlerin bize etkileri. sadece özenti ve merak

1|0
    1|0
  • :D gülüyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Biseksüel eğilimlerin var.

0|0
    0|0
  • eski çıktığımdada böyle bişi vardı, kızlarla birbirlerini felan elliyolarmış.

Normal bişey bu, ilgini çekmiştir, fırsatını bulursan yap :)

0|0
    0|0
  • istemem yan cebime koy diyenler de var

0|0
    0|0
  • bence normal degil ya bi insan kehemcinsinden nasil tahrik olabilir? bu bi sapkinliktir vallah

2|0
    0|0
  • yanlış... sendeki merak da olabilir bi süre sonra bunlar çok saçma gelebilir belki.. öyle bi tanıdığım olmuştu...

0|0
    0|0
  • bakire değilsen git hayatini yaşa ne lezbiyenliği şaşirma :))

0|0
    0|0
  • Aynı durumda bir kız arkadaşım var hepinize noluyor böyle... illla diyorrr

0|0
    0|0
  • ben izleme şartıyla benim biseksüel hatunla danıştururum

0|0
    1|0
  • evet ve çok rahatda bulabilirsin

0|0
    0|0
  • biseksüelsin kafana takma böle şeyleri...

0|0
    0|0
  • öpüşmekle ilk adımı atabilirsin :)

0|0
    0|0
  • doymuşsun değişik fantazıdır seniki

0|0
    0|0
  • lezleri severimmm :))

0|0
    0|0
  • anlattıklarına göre sen bir lezsin :)

0|0
    0|0
  • izlediğin p*rnoların cinsel tercihinle ilgisi yok :D

0|0
    0|0
  • lezbiyenlik değildir.sadece o sekilde yalanmak ve oksanmak istediğindendir.Biseksüellik var sende

0|0
    0|0
  • insanların sapkınlıkları vardır herkes eşcinseldir yaşamamış olsada aksini iddaa etsede

0|0
    1|1
    • herkes escinsel mi? yok kardes vallah bende oyle sapkinliklar yok allah a sukur

• dostum karşına sağlam bi travesti çıksın kadınların nasıl varlıkları olduğunu unutturablr sana :D

• yok benim oyle bi travesti fantazim falan yok, igrenc bisey yaw, zaten anal sekse karsiyim kiz arkadasim anal istiyor ben yapmiyorum, herseyin bi siniri var seks in bile ;)

• kız yatılıda mı büyüdün la yoksa ? ne bu eğilimler ?

0|0
    0|0
  • link hergün böyle bir soru oluyor

0|0
    0|0
  • Kızlarla erkeklerden daha çok zaman geçirdiğin için kızlara daha çok ykın olduğun için dana böyle geliyor ;)

0|0
    0|0
  • Bisexuel olabılırsın

0|0
    0|0
  • normal bir durum asla büyütme

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bende öyleyim :D ama lez olduuğumu hiç sanmıyorum. yani yakın kız arkadaşımla öpüşmeyi onun vucudunu görmeyi severim ama dokunmadan ilginç =/

0|0
    0|0
    • ama ben dokunmak istiyorum yalamak istiyorum hic aklimdan cikmiyo erkek arkadasim var hic bi kizla opusmedim bile

• yaap bişey olmaz bence bunu istemediğini anlarsın yada istediğini. bisex te olabliiriz ama öyle olmak istemiyorum ben

• bilmiyorum ki cesaret edemiyorum iste

• lezbiyen değilde bisex olabilirsin. Lezbiyen olsaydın erkeklere karşı hiçbişey hissetmez sadece hemcinsinden hoşlanırdın. Bütün kızlar değişik seviyelerde hemcinsinden hoşlanır. Kimi beğenir,kimi imrenir vs. aslında anlamak çok kolay da burdan anlatamam :)

1|0
    0|0
  • ne alaka yaaa saçmalık bence

0|0
    1|0
  • genelleme yapamayız bende senin gibiyim ama lez değil,biseksüelim sen de öylesindir

1|1
    1|0
  • bu sitede cerenn diye bir kız vardıı ah ceren ah nerdesinnn?

0|0
    0|0
  • bende de var o durum lezbiyenlik değil. bir de gerçekten p.rnoların etkisi olabilir belki farkında değiliz ama çoğumuzun cinsel hayatını onlar belirliyor

0|0
    0|0
  • bixüel olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...