Penisimde Sivilce Çıkmış?

penisimin sol tarafında bir kaşıntı oluyordu dikkatli bakınca beyaz bir küçük şiş olduğunu gördüm sivilce bence ama araşıtırıncada kıl oldum siğil falan doktora git falan fılan demısler bu tur sorular soranlara. sımdıden soylıyım
ramazan zaten yaklasık 1.5 aydır ilişkiye girmedim cinsel yolla bulasan bir hastalık olamaz onu kafanızdan atın bı kere. normal sivilcemidir yani fotoğrafını atamıyacağıma göre :D sivilcedir umarım yani sivilcedir dimi. s

Güncellemeler:
toplam 3 sivilce olduğunu fark ettim alt alta 2 tane var normal bildiğin sivilce gibi duran altındada hissettiğim zor bir sivilce var bu arada uçlarında beyaz nokta var gerçekten sivilce galiba ya arkadaşta alttan siğil falan dedide ben zaten ilişkiye yakın zamanda girmedim uzak zamandada girmedim diyebilecek kadarda. 1.5 ay 45 gün yani. 45 gün sonra mı çıktı bu siğiller yani. hastalık bulaştıktan ortalama 5-6 gün içerisinde belirtilerini gösteriyormuş
1 haftaya geçti arkadaşlar dediğim gibi sivilceymiş verilen yorumlara teşekkürler.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Gitmi onlem iyidir

0|0
    0|0
  • Siğil o yazik olmus😭

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne sivilceymiş be. Penisinde çikan sivilceyi bile tartışır olduk :D ülke suriyeye giriyor gençler, amerika uzaya çıktı biz de halen sivilcedeyiz 😂

1|1
    0|0
  • Aga seni uroloji ordanda cildiye yolu bekler, kotu bisey degil ama garantiye al

0|0
    0|0
  • sen o işi geç molloskom denen sigil o. cinsel yolla bulaşıyo. ve büyüyo jilet vurunca cogalıyo

0|0
    0|0
    • dostum cinsel yolla bulaşamaz gerçekten eminim.

• ulan dostum :D bunubaştan yazsana

• aldığım gusüller verilen cevaplara yardımcı oldu şükürler olsun yarabbim :D :D :D :D :D

• kilodan yağ çıkmış az zayıfla ayrıca kafana takma

0|0
    1|0
  • Normal degil aynisi bendede oldu anal yaptinmi hic analdan oluyomus patlat onlari yoksa szlar haberin olsn ve dagilir

0|0
    0|0
  • Gecer bisi omas

0|0
    0|0
Yükleniyor...