Arkadaşlar yakin bir zamanda evlenecem çok korkuyorum yardim lutfen?

İlk gece nasil olacak , içime girdiginde cok aciyacak mi yoksa normal bir acımı çok korkuyorum nasıl sakin davranacam bilmiyorum yardim edin lutfen , bilgisi olan?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• İlk geceyi biz erkekleremi soruyorsun
    -orgında gördüğüm tüm deri zorlanıyor yırtılacak diye düşünüyor kadınlar
    -içerde sürtünmeden dolayı ısı artıyor tesleme olmadığı için kaslarının üstündeki deriler soyuluyor
    -Zaten zarın patlayınca dayanılmaz bir ağrı çekiyormuşsun öleki zar ince bir zar değil sanki organının yarısı gibi oluyormuş
    -e haliyle çocuk doğması için 9 ay beklemenin sebebide organının içinin kendini azçok toplayabilmesi

(bu yazım yalan yanlış birgiler içermektedir):D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ilk gecede bayanın sıkıntı çekmemesi için herşey erkeğin bilinçli bir şekilde yapmasına bakar eğer olması gereken gibi yapılmazsa çok sıkıntı yaşarsın bunun için çeşitli şekilleri vardır

0|0
    0|0
  • Cok aciyacak yandin

0|0
    0|0
  • Simdiden dusunme bunlari vajinismus sorunu yasarsin. Her kizda ayni durum olmaz kimisinde cok acir kimisinde az o senin zar yapina bagli bir durum. Kiz arkadasimla 2 kerede anca yapabildik. ilkinde kasti heyecandan sonra rahat birakmasini soyledim ozaman oldu 2 gun agri oldu 3-4 iliskidede acili oldu sonra vajina seks durumuna alisti.

0|0
    0|0
  • on sevişme yapparsa seni fazla zorlamaz korkacak bir sey yok ilk basta hemen cok hizli davranirsa seni hem kendinden soğutur hem aci çekmeni sağlar hemde ilerleyen günlerde onu ilk tanidigin gibi degilde ilk evlendiğiniz gun gibi taniyip koparsin ve onla bir omur boyu ilk günkü gibi hareketinden dolayi uzulursun

0|0
    0|0
  • Seksin sadece erkeğin zevk aldığı bir olay olmadığını biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
  • Üç beş gün acı çekersin sonra zevkten üstünden kalkmazsın. Genelde hep öyle olur :)))

0|0
    0|0
  • Herşeyi oluruna bırak ön sevişmeyi uzun tutun hatta 1 saat felan yapın ardından eşin olacak kişi sana oral yapsın ondan sonra sana girsin böylelkle acı yerine zevk alacaksın

0|0
    0|0
  • sana eşin yardım etmeli, burdakilerin bir faydası olmaz, şimdi biz sana burdan nasıl yardımcı olabiliriz ki :)

0|0
    0|0
  • Korkma. Acımayacak. Amca hemen cıss yapacak.

0|0
    0|0
  • kasma kendini daha çok yanar canın partnerine de söyle deli gibi abammasin içine yavaş ve sakince yapsın on sevişme uzun olsun oldukça uzun

0|0
    0|0
  • eşinin sana yaklaşımı çok önemli. ama bu soruna en sağlıklı cevaplar kadınlardan gelir

0|0
    0|0
  • Korkmana gerenk yok kanka hic acimiycak göreceksin

0|0
    0|0
  • Detayli yardim edebilirim eger istersen? buraya yazinca cok acik oluyo.

0|0
    0|0
  • Merak etme acimaz zevk almaya bak

0|0
    0|0
  • Önce usta birine deldir.. sonra kocana sokturursun..

0|0
    3|0
  • Korkacak bir şey yok ilk gece için fantazi bir şeyler giy atesligiyim.com/.../...leli-jartiyer-takim-set.jpg

http://atesligiyim.com/25-ic-giyim

Başka da bir şey yapmana gerek kalmaz bunları giydikten sonra :)

0|0
    0|0
  • sen rahatla karşı halleder işi. zevkli olur genelde :)

0|0
    0|0
  • Kasılma yeter : )

0|0
    0|0
  • çok acıycak :(

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Of benim çok acıdı hepsi girmedi
    2. cide patladı zar

0|0