Bayanlar sizden hoşlanan birine acı

sizden hoşlanan birine ya da sevgilinize ya da eşinize acı çektirmeyi seviyor musunuz? cinsellik anlamında değil duygusal olarak. evetse bunu nasıl yapıyorsunuz yani ne yapıp da acı çekmesini sağlıyorsunuz ve bu durumda nasıl bir duygu kaplıyor sizi, gülüyor musunuz falan neyse?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Psikopat deiLim yapmıyorum.

0|0
    0|1
    • helal sana. zaten yapanları bir türlü anlamıyorum.

• anlayamassın onlar psikopatlar onlar gibi olmak lazım.

Kızlar Ne Diyor 7

• Aci cektirmeyi sevmiyorum ama o beni mahana edip aci cekiyorsa yapa bilecegim bir seyde yok !

0|0
    0|0
    • onu bilemem

• bahane yetmez ise sarılanıbilecek gizli dal, budak, köklü ağaç. bahane ile ikna olmayanlar mahana karşısında durup düşünürler.

• ben onu bırakıp gittiğimde değilde aradan 3 sene geçtikten sonra acı çekmeye başlamış bana öyle dedi değerimi ozaman anlamış hala da acı çekiyor oda bende...nasıl bir durum mu..?acı bir durum o acı çektikce senin de canın yanıyor senin canın dahada acıyor ama duyan olmuyor sesini,anlayan olmuyor..

0|0
    0|0
    • neden tekrar görüşmüyorsunuz?

• o ayrı hayat içerisinde ben ayrı o pisliklerle dolu ben çok seviyoum ama kendi sevğim için ileride olucak olan çocuklarımın geleceğini öldüremem benim çocuğuma baban ne iş yapıyor dediklerinde çocuğum cvb veremez utanır dieeee

• Tırnaklarını kerpetenle çekiyorum.Saçını kazıyıp kafasına demir kova geçiriyorum şıp şıp su damlatıyorum bir de kafasına poşet geçirip nefessiz bırakıyorum.Biraz daha kendimi geliştirmeliyim:(((

0|0
    0|0
  • Acı çektirmek değil de kızdırmak diyelim, Çok kızdırdıysa sevgilim beni yapıyorum, mesela istemediği birileriyle konuşuyorum şen kahkahalar eşliğinde , uyuz oluyoo :))

0|0
    0|0
  • acı çektirmek istemem tabiki fakat bazen istemsizce olabiliyor

0|0
    0|1
  • acı çektirmekten zevk almam özellikle

0|1
    0|1
  • Allah öyle insanların şerrinden korusun =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...