Aşk ve bakirelik arasındaki bağ?

Bakire bir kız ve sevgilisi.. Pekela erkek kızdan ona sahip olmayı istiyorsa (bakireliğini almak) bunu istemesi sevmek midir? Yoksa aslında onun için hiç bir önemi yok mudur?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• seks insanın en ilkel dürtülerinden biridir ve tamamen fiziksel bir ihtiyaçtır. seviyorum seni o yüzden istiyorum da bunun kılıfıdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben açıkçası aşık olmadığım ve ilerisini düşünmediğim bir kızı asla bozmam.

1|0
    0|0
  • aşk ve bakirelik en öenemli olan şeydir

1|0
    0|0
  • aslında onu kaybetmek istemedigi için ona sahip olmak istiyodur hiç düşündün mü bunu

1|0
    0|0
    • alacağının garantisini kim verebilir . hadi olmadı kıza yazık değil mi tabi erkeğe bişey olmuyor ne de olsa ..

• haksızmıyım

• bundan emin olamayız o kişiyi tanımadan bence :S

• kişiliğe göre değişir. biri sever yapar, biri zevkinden yapar umursamaz.

0|0
    0|0
    • biz de ortalama bi genelleme yapalım dedik sonucta kıstas yok dediğin gibi

• yorum yapmak istemiyorum bu konuda

0|0
    0|0
  • ikiside çok önemli. et ve tırnak gibi.

her ikiside birbirini tamamlayan iki unsur bence

0|0
    0|0
  • elin kızının bakireliğini alarak o sorumluluğu yüklenemem...ciddi isemde gereğini yaparım...

0|0
    0|0
  • ben açıkçası aşık olmadığım ve ilerisini düşünmediğim bir kızı asla bozmam

0|0
    0|0
  • kızlık vermek bu kadar kolaymı onun evleneceğin adama sakla tabi adamda senin gibi temizse yani ilki sensen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 23-25 yasina kadar flört etmeli yani sinemadir... gezmedir... kizin ihtiyaci varsa masturbasyon yapsin. bakirelik bizim toplulugumuz icin cok onemli. Yani Turk erkekleri icin. hem ne öyle her ask yasadiginla yasarsan askin ne onemi kalir ki :s biryerden sonra arzuladigin bedenlerle beraber olmak istersin

1|0
    0|0
  • bu kadar rahat kızlığını nasıl isteyebiliyor anlamadım doğrusu. ya seni almayı kafaya koymuş ya da kızlık onun için önmeli bişey değil. ama sakın verme yarın ne olacapını bilemezsin nice nişanlılar ayrılıyorlar. ona hiçbişey olmaz olan sana olur .(..

0|0
    0|0
  • kanı kaynıyodur

0|0
    0|0
  • Sahip olmak = bekaretini almak. Hmmm. Neye sahip olunur biliyor musun? "Mal"a.

2|0
    1|2
    • demek ki senin sahip oldugun bir değer yok

• Değerim bir zar parçasıyla, iki damla kanla ölçülemeyecek kadardır.

• ben bu olayı çözemedim henüz. yani bir kızla ilk kez birlikte olunca ben onun mu sahibi oluyorum? yoksa kızın bedenimi? nasıl bir mantıktır bu, karşımızda ki "mal" olarak görülen şey bir insan ve hala sahip olmaktan bahsediyoruz. işin daha kötüsü de kızlar hala bekaretimin sahibi bilmem kim diye konuşuyor... şimdi düşündüm de benim sahibim kim di ya? unuttum ben. yada erkeklere de geçerli miydi bu kura? :P

Yükleniyor...