Enabiz ve kan tahlili?

selam arkdslar. Aktif bir cinsel hayatım var ancak bekarim. Adetim her geçtiğinde mutlaka kan tahlili yaptiriyorum ozel hastanede. Enabiz diye bir sey cikmis biliyomusunuz bilmiyorum. Orada tahliller de gozukuyomus ama ozel hastanedekiler de gozukur mu ya da tip merkezindekiler?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Devlet hastanesinde yapılan tahliller kayıt altına alınır ve ileride birgün sistemde görülür. Özel hastanelerdekilerde hastanenin kendi bünyesinde kaydedilir ve hastaya özeldir, başka kimse bilemez ve göremez.

0|0
    0|0
  • Gozukmez

0|0
    0|0
  • özel hastane sistem kayıt ediliyorsa evet tüm tahliller görünüyor
    benim hepsi görebiliyırum

0|0
    0|0
    • Sistem kaydi derken?
      Ozel hastanede yaptirdiklarinda gözüküyor mu?

• kimlik verip sgk üzerinden kayıt olduysan görünür

• Kimlik verdim de sgk uzerinden mi bilmiyorum

• özelden yazarsan yardıcmcı olurum

0|0
    0|0
  • sadece devlet hastaneleri

0|0
    0|0
  • Devlat hastanelerinde yapılan tahlil ve ölçümler kaydoouyor ama özel hastane ve tıp merkezleri konusunda bilgim yok

0|0
    0|0
    • Ozel hastanelerle ilgili bilgi de alabilirmisin? Cok merak ediyorum

• Tesekkur ederiim

• e-Nabız aracılığıyla tıbbi görüntülerinize erişebilmen için, gittiğiniz sağlık tesisinin Teletıp sistemine entegre olması gerekmektedir. Gittiğin sağlık tesisi Teletıp sistemine entegre olmuşsa e-Nabız sisteminde bu sağlık tesisinden gelen tıbbi görüntülerinizi ve raporlarınızı görebilirsin.
      Ayrıca e-nabız sistemine yapılan tüm kayıtların doktorunuz dahil olmak üzere herkese paylaşımı sizin onayınızla olur. Yani bazı veya tüm tahlil tetkik, görüntüleme gibi raporlarınızı gizleyebilirsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...