Arkadaşlar 24 yaşındayım cinsel hayatım yok masturbasyonuda bırakmak istiyorum?

Masturbasyon yapmıyorum geçen gün istek geldi gittim hemen duş aldım yapmadım tuttum kendimi tutuyorum kendimi bırakcam yapmıcam ama bugün uykuda hoşlanma hissettim o bölgede bir baktım elim orda uyku sersemiyle sonra gene uyumuşum bu nedirki?

Güncellemeler:
ama kendi kendine hoşlanma oldu ben bişey yapmadım sadece istemdışı hoşlanam olurken elim oraya gitti

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Sual: İstimna nedir?
    CEVAP
    İstimna, mastürbasyon demektir. Bu da, ne şekilde olursa olsun, kendi kendini tatmin ederek orgazma ulaşmak demektir. Bu iş, zevk için olursa haramdırKadın için veya erkek için zina tehlikesi varsa, o zaman mastürbasyon vacibdir, yani orgazma ulaşıp o sıkıntıdan kurtulmalıdır.

Mastürbasyon orucu bozar mı, bozarsa kaza mı kefaret mi gerekir?
    CEVAP
    Orucu bozar, sadece kaza gerekir. Bir Ramazanda iki defa mastürbasyon yapana kefaret de gerekir. Çünkü Ramazanın bir gününde, kaza gereken bir şey yaparak orucunu bozan kimse, başka gününde de bu şeyi kasıtla yine yaparsa, kefaret de gerekir.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Enişte adayı yok mu evlenseniz ;)

0|0
    0|0
  • bu yaşta hala cinsellik yaşamamış kadınlara hayret ediyorum gerçekten

0|0
    0|0
    • bende 10 tane kıza dokunup sonra kimseye dokunmamış bir kıza dokunan erkeklere hayret ediyorum şaşıyorum hatta nasıl öyle bişeyi içi alıyor

• niye ne varmış bunda dokunmanın nesi kötü neyse uğraşılmaz seninle sana elinle mutluluklar.

• neden bırakmak istiyorsun da?

0|0
    0|0
  • bırakamazsın diyor bedenin.

0|0
    0|0
  • Canım.. Vücudun istiyor işte. Karşı gelemiyosun.

0|0
    0|0
  • Normaldir yani vucut istiyor

0|0
    0|0
  • artık kendini tutamıyosun zor dayanıyosun yaşını vermiş olduğu etki bu arada sevgilin var mı

0|0
    0|0
  • Masturbasyon ayıp değil hatta gerekli birşey
    seni yanlış yapmaktan uzak tutar

1|0
    0|0
  • evlenme vaktin gelmiş

0|0
    0|0
  • Eğer mast yapmazsan ruyalanma olur maalesef vücudun rahatlaması lazim

0|0
    0|0
  • sana sevgılı lazım canım ulaş bana

0|0
    0|0
  • Partner bul kendine müsait oldukça görüş B-)

0|0
    0|0
  • orta parmak neden diğerlerinden daha uzundur.

0|0
    0|0
  • şeytana uyma cıkar icindeki o şeytanı diyom ben yazın hormonlar patlama yapar

0|0
    0|0
  • Benimle tanış o zaman :D

0|0
    0|0
  • Kiz halim yeminle. nefsini cok simarttinca öyle olunuyor :(

0|0
    0|0
  • Mast. Yapılması gereken bişey zaten bırakamazsın.. boşalmak gibisi var mı ya güzel kız

0|0
    0|0
  • Nefes almayı da bırak, gerek var mı

1|0
    0|0
    • ne demek istiyorsun?

• ben kadın değilim terbiyesiz evet evlenince farkında olmak en güzeli özel denen bişey var yuhhh ya yuh

• Neredensin sen

• beynı nötürleştirmen lazım

0|0
    0|0
    • o ne demek?

• yani masturbasyonu motive amaçlımı yapıyor insan şimdi bumu

• kız o aklına bile gelmez ki sadece partneri ile sitreste kurtulmak için

Kızlar Ne Diyor 4

• mast sana zararı yok ki neden bu kadar kendine haksızlık ediyorsun anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Masturbasyon ayıp bişey değil canım gayet normal bişey öncelikle bunu bil. Ailen çok baskıcı birisi sanırım cinsellik çok ayıp birşey gibi öğretilmiş sana. Cinsellik ayıp değil ihtiyac öncelikle bunu algılarsan sorununun birçoğu gider. Evlilik öncesi ilişkiye karşı olabilirsin tabi ama masturbasyon kötü bişey değil vucüdunu tanımanı sağlar kendini bilmeni sağlar. Sürekli yaparsan kötü tabi ama normalde gayet sağlıklı bir şey. Bırakmanı gerektirecek ayıp bir şey değil. Bazı arkadaşlar olaya dinden girmiş bunların çoğu abartı ve saçmalıktan başka bir şey değil. Yaptığın gayet normal ve sakın pişmanlık duyma.

0|0
    0|0
  • İsteklerin gayet normal ara ara mast yap hergün alışma

0|0
    0|0
    • ama mast cidden beden ve ruh dengesini bozuyor

• yoo normal evet mutsuzken oluyor genelde

• Bendede oluyo işte psikolojik

• Kendine hakim olamıyorsun :D

0|0
    0|0
    • oluyorum yapmadım ne zamandır yapmıcamda bu illeti ama vajinal bölgede hoşlantı hissettim resmen orgazm oldum istemdışı uyurken biraz uyandım elimde oraya gitti ama bişey yapmadım kendiliğinden oldu

Yükleniyor...