İki cinsel organı olan insanlar?

şimdi öyle otururken aklıma geldi..

adam geliyor iki cinsel organım var kadın olcam diyor ya da tam tersi..
her neyse bu iki cinsel organ doğuştan gelen birşey aile bunu farketmiyor mu?

farketse de neden cerrahi bir müdahale yaptırmıyor da adam 30una kadar herşeyden bir haber gibi yaşıyor.

bu işin yol yordamı nedir? gözüm kestiremiyor.. kafamda deli sorular yine? :D

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• konu hakkında pek bilgim yok ama iki cinsel oraganı olanların ikiside gelişmis olmuyor sanırım hangisi daha gelişmiş olursa onu seciyorlar... yani aynı anda normail bir ebatta penis ile normal bir vajinaya sahip oldugunu sanmıyorum... bunlar benim aklımdan gecen..:) uzamn ya da arastırmış biri değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bahsettiğin durum var imkansız diyenlere inanma. küçük yaşta alma olayı olmaz çünkü çocuk ergenliğe girdiği zaman organlardan biri gelişirken diğeri gelişmiyor yani vücut hormon bakımından kadınmı erkekmi belli oluyor. bu sonuca ulaşıldıktan sonra ameliyat yapılıyor. düşünsene küçükken kadın organlarını aldırıyorlar çocuk ergenliğe bir giriyor erkek organlarında hiçbir gelişme yok ya da tam tersi durum.

0|0
    0|0
  • Onu bende düşünmüştüm nasıl oluyor o harbiden ya bilmiyorum o konuda pek birşey.

0|0
    0|0
  • hangi aile çocuğunun ucube olduğunu kabul ederki o yüzden herşeyden herkesten saklarlar ;) olan çocuğa olur

0|0
    0|0
  • doksanların sonuna doğru bir televizyon programında öyle bir köy göstermişlerdi neresi şimdi çıkaramadım doğan çocukların birçoğunda hem delik hem sap var tuhaf bir durum

0|0
    0|0
  • öyle bişey imkansız.)

0|0
    0|0
  • hiç ilgilenmiyorum vala olanlar düşünsün :D

0|0
    0|0
  • Aile utanılacak birşeymiş gibi söylemiyor olabilir kimseye fakat çocuk için hayati bir karar yanlış yola düşme ihtimali yüksek..

0|0
    0|0
  • Yeni duydum

0|0
    0|0
  • Biri yedekte duruyor her ihtimale karşı 😀😀

0|1
    0|0
  • Cocuga tercih hakki sunmak istemis olabilirler

0|0
    0|0
    • adam buna 25 30dan sonra karar veriyor mesela? e o zaman? ergenlik 14te başlıyor 15 16 sene boyunca neyin kararı bu :/

• gerçekten bu durum da olanlar varsa işleri zor

0|0
    0|0
  • Yaw bu kadar boş beleş olmayın, sen bir ara bana uğra da sana iş vereyim.

0|0
    0|0
  • Yeni duydum :)

0|0
    0|0
  • Evlendigini dusunsene buyuk supriz 😂

0|0
    0|0
  • Gercek gordum bende resmi var gercegide denk geldi garip bir his veriyo

0|0
    0|0
  • hic bir sey anlamadim

0|0
    0|0
  • farkediyor ama tercihi ona bırakıyor
    bildiğim bir köy var köyün komplesi
    çift cinsiyetli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İki organmi oluyormuş aynı anda

0|0
    0|0
  • 2 tane... 2 o. o

0|0
    0|0
  • Ama o kişinin hangi cinsiyeti isteyeceğini nerden bilecek bebekken ;)

0|1
    0|0
  • ya iki cinsel organı olsa bile iki cinsiyeti olmuyor o insanların birinden biri çalışmıyor ameliyatla çalışmayanı alıyorlar diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Peşime öyle bir kız takıldı hâlâ da peşimde. gerçi hormonları erkek ama annesi babası yok üvey anneannesi ve Dedesiyle kalıyor ben anneannesine söyledim kadın fark etmiş zaten durumu tedavi ettirelim diye ama dedesine kabullendiremiyorum dedi😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...