Sperm azligi kisirlik belirtisi mi?

Arkadaslar yasim 19 bu yasima kadar hic cinsel iliskiye girmedim.. ben hastaneye gittim uroloji bolumune sperm testi yapiracagim... benim meni eskiden cok akiyordu su an eskisi gibi cok akmiyor ve erken bosaliyorum bu durumdan cok supheliyim... zaten ben bu aralar cok stresliyim kendi kensime stres yapiyorum stresten kaynaklanabilir mi acaba?

Güncellemeler:
Allahini severseniz bu soruya bir cevap atin

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyonla normal iliskiyi kiyaslama normal iliskide belki normalsindir. Olay ne kadar heycanlandigin erken bosalmalarin buyuk cogunlugu beyinde bitiyo. Endiselenecek bir dutum oldugunu sanmiyorum ama yine bir urolaga git kendini rahatlatmak icin.

0|0
    0|0
    • Bende zaten heyecan yoktu kardes beni aydinlattigin icin tesekkurler

• Yok heycan dedigim stresti aslinda rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Mastta normal bir ilişkideki kadar zevk alamayacağından çok gelmemiştir ilişkide farklı olabilir. Aynen stres de buna çok büyük etkendir. Stres yapma. Biraz masta da ara vermen gerekir

0|0
    0|0
    • Ben simava hazirlandim 4 ay mast. hic yapmadim... bir de dun doktora gittim cuma sabahi bosal pazartesi gel sana kap verrcez ona da bosal dedi

• Sikinti yok ozaman Cok tesekkur ederim bu arada

• Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• stredenolabilir. bür süre bir sey yapma bu konuyu düşünme normale döner

0|0
    0|0
    • Tamamdir dostum da bir sure bir sey yapmayin dediniz ya mast. mi yapmayin demek istediniz acaba

• Maddi durumum zayif maalesef dostum da faydasi olur mu

• 60 yaşında dede fişek oluyor

• azlığı stresten kaynaklıdır da kısırlıkla yakından uzaktan alakası yok diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Yani sikinti yok cocuk sahibi olabilirim degil mi

• O zaman sikinti yok dostum sagolasin biraz rahatlattin beni

• eyw. rahat ol.

Yükleniyor...