Vajinamda ve koltuk altımda epilasyondan dolayı kararma oluştu, bunu önlemek için ya da beyazlatmak için bildiğiniz bir yöntem var mı?

Vücudum beyaz vajinam ve koltuk altımda karma oluştu diye resmen psikolojim bozuldu,çok kötü duruyor bence. Kremler varmış beyazlatmak için kullanan var mı aranızda işe yarıyor mu?

0|0
9|20

En İyi Kız Görüşü

• Bende de bazen aynı durum oluyor ama bunu öblemenin en güzel yolu sir ağda yaptıktan. sonra hemen duşa girmemek ve biraz beklemek. Eğer hemen girersen sir ağdayla su birleşince bölgede kararma yapabiliyor. İstersen banyodan sonra beyazlatıcı & nemlendirici kremler var starwhite gibi onlardan sürebilirsin :) Ağdadan hemen sonra sakın duşa girme.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• bununla ilgili ilk bencem vardi deneyenlar oldu ve faydasını görmüşler.

www.kizlarsoruyor.com/.../a7864-vajina-koltukalti-kararmalariyla-akakali

Özel karisimin hazirlanmasi

Elma suyu ( 1 çay kaşığı )
    Limon suyu ( 1 çay kaşığı )
    Vazelin ( 1 çay kaşığı )

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Bütün malzemeleri elma suyu, limon suyu ve vazelini bir kapta karıştırın ve vajina bölgenize uygulayın. Karışım kuruyana kadar beklemesini sağlayın ve kuruduktan sonra ılık su ile kese yaparak durulayın. Daha sonra vajina bölgenize bebek pudrası sürüp işlemi bitirin. Bu uygulamayı her gün ya da gün aşırı cildinize yapın. Aynı zamanda genital bölgeye uygulanan bu bitkisel formül kararan koltuk altı içinde aynı etkiyi göstermektedir.

Limon yağı da tek başına olarak vajina beyazlatma da etkilidir. Epilasyon ve ağda sonrası pamuk ile cildinize sürdüğünüz limon yağı hem ten renginizi açacak hem de cilt lekelerinizi önleyecektir.

0|0
    0|0
  • Evet, sir ağdalar içerdikleri sir bazından. dolayı vajina koltuk altı gibi hassas bölgelerde kararmaya yol açıyor. Sir ağda eğer suyla birleşirse oksitlenme tepkimesi oluşuyor ve bu da bölgenin kararmasına neden oluyor. Bir süre. ağda kullanma, epilatörle al ki minicik küçük kıllar. da gitsin. Epilatörle alırken tırtıklı hassas aparatıı tak ki tahriş olmasın. Vajina için ince hassas başlığı öneririm.

0|0
    0|0
    • Epilatörle alınca yavaş yavaş tüyler alındığı için alt kısımlar da çok acı oluyor. Ama ağda da birden tüyler alınıyor, acı çok daha az oluyor.

• Ağda bandıyla alamıyorum, kuaföre gidip aldıyorum ya da üstleri epilatörle altları da çam sakızı ağdayla.

• Hmm o da iyi ama çamsakızı ağda kıl köklerini ve tüyleri besliyor daha çabuk uzatıyor diye biliyorum. Vulvaya (vajinanın üst kısmına) sir ağda yapılır da dediğin gibi dudak aralarına falan çamsakızı ağda gerek.

• Pudra

0|0
    0|0
    • Yıkayınca pudrayı yine meydana çıkmayacak mı?

• Öğk çok kötü ya ne yap ne et şu işi çöz ya harbi yok yani

0|0
    0|0
  • ıyk çok kötü ya :(

0|0
    0|0
  • soğuk suyla hemen yıkamıycan

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuyla yıka. :/

0|0
    0|0
  • Bu sitedekiler ne bilsin sorma hepsi atar tutar git bir eczaneye ordaki bayana sor yapacagin tek sey bu

0|0
    0|0
  • Bu da olumsuz tarafı galiba epilasyonun

0|0
    0|0
    • Herkes de olmuyor da bende oldu.

• nasıl yapıyorsunda kararıyor

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli misin

0|0
    0|0
    • Evet, bu seferde vajinada kararma olunca daha da dikkat çekiyor.

• Şekilde sorun yok da rengi taktım kafaya.

• Yok sorun etme esin ya da sevgilinin de sorun edeceğini tahmin etmiyorum bide pamuklu iç çamaşırları giy hava almalı orası

• ön yıkamaya programla. sonra derin yıkamaya geçersin. dikkat et kendini fazla yıpratma...

0|0
    0|0
  • çamaşır suyuyla yıka :D

0|0
    0|0
  • umarım düzelir nasıl oldu ki

0|0
    0|0
  • Normalde oralar hafiften karma olur

0|0
    0|0
    • Oluyorda ben memnun değilim. vajinayla bacak arasında da var çoktan var haliyle yeni epilasyon yapmaya başlamadım da evlenme arifesinde olunca kafaya fena takmış durumdayım.

• Koltuk altı neyse de vajinada da olunca takıyorum, bunalıma girdim desem yeridir.

• mesaj at sana soyleyim

• Çamaşır suyu

0|0
    1|0
  • Epilasyondan dolayı kararma oluştu diyen ilk defa seni gördüm, tam tersi, kıl köklerini yaktığı için deri beyazlar.

0|0
    0|0
    • Lazer epilasyondan bahsetmiyorum, epilatörle ve ağdayla kılların alınmasından bahsediyorum.

• hmm pardon, o zaman kıl köklerin çok sertleşmiş, artık uygun fiyatlı bence lazer yaptır canım

• Elmayi. kes. kes. koy. sabret gnde.2kez ince ince kes vajinana koy bastir 15 20 dk dursun 1 aya kalmaz acilirrengi

0|0
    0|0
  • o kremler geçici beyazlatma sağlıyo, devamlılığı yok. bence takılmayın buna. genelde vajinal bölge esmer oluyo. açık renk olanı çok azdır. önemli olan tertemiz olması.

0|0
    0|0
    • Temizliğine temiz de, evlilik arefesindeyim, ve buna çözüm bulmam lazım.

• Bırak partnerin karar versin vajinana severse gerisini boşver
    gene de rahatsız olurum diyorsan dedigin kremleri dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de koltukaltimda kullanmaya niyetliyim. İçeriğine dikkat edin cıva icermesin. Indregients: Mercury,... adıyla gecer.

0|0
    0|0
    • İçeriğine bakmadan kullanmam zaten, tesekkür ederim.

• limon sür

0|1
    0|0
  • Limon duydum ama denemedim

0|0
    0|0
  • Insülin dircencine bir baktir sen.

0|1
    0|0
    • Baktırayım da , bu yıllardır var, sonuçta yeni epilasyon yapmıyorum. Ama evlilik arefesinde olunca taktım iyice kafaya.

• Canim sen baktir. Sakata gelme ilerde baktir

• Bilmem, başıma gelmedi.

0|0
    0|0
  • Epilasyondan kasıt nedir, ağda mı?

0|0
    0|0
    • ağda ve epilasyon aleti.

• Uzak doğulu kadınlar yüzyıllardır cilt açmak için pirinç suyu kullanıyorlar.
      Limon da renk açma özelliğine sahip bir bitkidir. Asitli yapısı sayesinde gayet etkilidir.

• Limon denemek lazım.

• Evet

1|0
    0|0
  • bepantol krem

1|0
    1|0
    • Bepantol nemlendirir, beyazlatmakla ne alakası var.

• iç çamaşırına sürtünmeden kaynaklanıyo o kararma

Yükleniyor...