Kızlar, adetim oruç tutmuyorum kaç gündür. Bu gece bitecek sanırsam. Ama güsül abdesti alamam sahura kadar. Güsülsüz oruç tuturmu bilen varmı?

Kızlar siz ne yapıyorsunuz tutmassan günaha girmiş olurmuyum., sadece bilenler ne yapcam bilemedim. Aranızda bilen varmı?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Yarin ogleye kadar alman gerek yine birsey yeme sen gusul aldiktan sonra niyetlen orucun kabul olur canim

0|0
    0|0
    • Hımm kabul olur yani sabah gusül alsam

• Tsk ederim eig icin

• Tuttum işte ben yine bugün tutayım sonra kaza da yaparım. Yeter ki günah olmasın

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayir. Soncta bu gun sayiliyo yarinda oruc sayilmiyosun

0|0
    0|0
  • Sahura kadar neden abdest alamıyorsun? 1 gün daha tutma. Yarın al abdestini sonraki gün tut

0|0
    0|0
    • Daha bitmedi yani çok az bir kaç damla kaldı. Gece bitecek ondan. Bende öyle düşünmüştüm bir sonraki gün tutayım diye

• En mantıklısı bu bence

• Evet

• ay saçmalama olur mu !!! yarın da tutma öbür gün tut

0|0
    0|0
  • Ben acele ettim dun abdest aldim bitti diye bugun gelmis oruc tuttum bende eve geldim iftari yaptim baktim grlmis bosuna tuttum yani sende nolur nolmaz bekle bir gun daha

0|0
    0|0
    • Hımm tutmayayım yani of kararsız kalıyorum. Bitiyor diyorum tam sonra bir iki damla yine gelio. napcam ben of of

• adetin bitmesi kanın kesilmesi demek değildir
      akıntının normal akıntı rengine dönmesidir
      ve her kadının süresi vardır bundan fazlasıysa özür kanıdır

• Özür kanı derken nasıl yani

• Sahurunu yap ama niyet etme sabah gusul aldiktan sonra niyet edersen orucun kabul olur arkadaşım

0|0
    0|0
    • Öyle mi yapayım ertesi gün tutayım diye düşünmüştüm ama kabul oluyormu ki öyle

Yükleniyor...