Cinselliğe hayatta ne kadar önem veriyorsunuz?

cinsellik sizin için hayatta ne kadar önemlidir yeri nedir?mesela böyle büyük kadınlar arasında konuşurken duydum,hayat onu n üzerine kurulu gibi konuşma geçmişti sizde öylemi düşünüyosunuz?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• cinselliği erken yaşta yaşayanlar daha çok önem veriyor.ne zaman yaşadığınla ilgili bence.temas bile kafi burada kasdettiğim.

0|0
    0|0
  • önemli bir yeri var ama ondan önce gelen birçok kavramda var tabiki

1|0
    0|0
  • Olguna yaslarda iliski yaşayan çiftlerin ilişkilerindeki yarım kalmisliklarintlayan bir unsurdur bana göre cinsellik sevdiğim kadınla paylaşımda bulunmak ona sahip olduğumun ve onunda sana sahip olduğunu gösterir tabi bedensel olarak

Bana göre en güzel seks askım oldugun ve asık olunduğun kadınla yaptığın seks tır gerisi sadece sonucunu yaşamaktir sevdiğin kadınla paylaşımda bulunurken iliskiye girmeden bile mutlu olabiliyorsun mükemmel bir duygu bu U

0|0
    0|0
  • nasılkı yemegın tadı tuzu olmazsa yemekten zevk almazsın cınsellıkte hayatın tadı tuzu birde sevdıgın ınsanla olursa tadı damagında kalır

0|0
    0|0
  • su gibi, yemek gibi, tuvalet ihtiyacı gibi.

link

1|0
    0|0
  • cinsellik evlilikte önemli fakat bunu sex yapmak olarak algılama sadece sex olarak değil içinde heyecan kışkırtıcılık eğlendirici olarak yaşanmalı.cinsellik önemli diyorum

0|0
    0|0
  • cinselik 3 temel ihtiyaçtan biri önemli olmasının bence sebebi bu

1|0
    0|0
  • ayrım değilde hayata bağlayan yaşama sevinci veren insanın duygularını canlandıran nefes aldığın sürece ihtiyaç

0|0
    0|0
  • evet ustune kurduk oturuyoruz çay ıccez gel kız :D koca karılara aldırma sen :) cınsellıkden onemlı tek şey sevişmektir haah :D

0|0
    0|0
    • günaydın çılgın:)kulak verdim dedim aslı varmı :))

• tamam hanfendı k.bakma.

• bak hemende tamam diyosun:)şakacı huyunu seviyorum doğruya doğru sonrada hemen pes etmeni seviyorum uslu çocuk yaramaz çocuk gibi:))

• cinsellik canlılığın temel ilkesidir ve hayatın merkezidir her canlının temel dürtüsü sanılanın aksine hayatta kalmak değil soyunu devam ettirmektir

0|0
    0|0
  • ten uyumu cok önemli ten uyustumu sınır bile kalmaz bol bol yasanır

1|0
    0|0
  • önemli gerçekden ama bi kızın hayatını sördürmekden asla önemli değildir 5dk lık zevk.

0|0
    0|0
  • arabanın motoru değil ama direksiyonudur...

0|0
    0|0
  • benim için yeri çok önemli

0|0
    0|0
  • Bu kadar! :)

0|0
    0|0
  • uygun mekan uygun zaman.özellikle zaman kavramı

0|0
    0|0
  • kadın evlenmiş ve vajinismus hastalığı varmış 2 sene ilişkiye giremediği için intihara kalkışmış kadını tanıyorum gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • olmazsa olmazlarımdan

0|0
    0|0
  • hayatım onun üstüne kurulu değil ama oldukçada önemli genelde tek kişilik ilişkilere yönelmişdurumdayım karşımdakilerde memnun bende

0|0
    0|0
  • Bu kadar. \o/

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önemli fakat ilk sıra değil

0|0
    0|0
  • ilk sıralarda değil ama oldukça önemli. ten uyumumun olmadığı cinsel zevklerimin uyuşmadığı bir adamla evli olmayı düşünemiyorum bile başta belki oluyormuş gibi olur sonra herşey zamanla kabusa döner diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Maslovun ihtiyaçlar hiyeralşisinde çokda uç değildi ya yeri, güven, temel ihtiyaçlar diye sıralanıyordu. Eğitimci arkadaşlarımda destekleyecektir:))

0|1
    0|1
    • bu neyin kafası .mk

• siz onun en başına üremeyi koyun afrika açlıktan kırılır ama gene de aşırı derece de doğum olur ne den acaba çünkü neslin devamı her şeyden önemlidir keza bazı böcekler çiftleşirken dişi erkeği canlı canlı yer neden acaba gene kelebekler ve ala balıklar çiftleşmenin hemen ardından ölürler bunlar bize seksin ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunun kanıtı bence

• en başta güvendir sonra fizyolojik ihtiyaçlar bkz Maslow.

Yükleniyor...