İntikam alsam mı acaba?

Benden ayrıldı kaprislerim cadalozluklarım yüzünden 1 ay üstüne gitmedim sonra 1 gün epey bi konuştuk saatlerce ertesi gün yok hayatımdan çıkartıyorum seni tamamen falan bir sürü bişey ben de tehdit ettim barışana kadar rahat bırakmıycam bela olucam başına diye kaç gündür mesaj atıyorum cevap yok numarasını yayıp facebook profilini de gay profili diye herkese versem mi?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• sakın yapma öyle bir şey numarasını yaymak ne demek yapma sakın böyle şeyler suça giriyor şikayet ederse polisi savcıyı kapında bulursun bilgin olsun bırak gitsin üstüne düşme onu kazanmak istiyorsan böyle yaparak kazanamazsın sessiz ol ona aldırmıyor gibi yap ben sensizde hayatımı yaşarım gibi davran emin ol bu daha çok işe yarar

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya bunu tahmin eder de gelip seni doğduğuna pişman ederse? Ne biçim sevgi bu adamın şerefiyle oynamaya kalkacaksın. Seninki hırs, sevgi falan değil, oyuncağın sana itaat etmiyor diye yapmayacağın şey yok çocukluktan beri .

Neden sana dönsün ki ? Neyi zorla alacaksın esirin mi mahkumun mu olacak ve neden sen ülkedeki tek prensesi oynuyorsun_? Kendini kandırma , adamı da rahat bırak

0|0
    0|0
  • siz kadınlar ne acaip yaratıklarsınız.

0|0
    0|0
  • Böyle bir kızdan arkama bakmadan bende kaçarım. Kaliteli ol biraz

0|0
    0|0
  • bana yapsan aynisini ben gelir doverim seni..

0|0
    0|0
  • Zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • İntikam almak basit insanların başvurduğu saçmalıktan ibaret sen bir bayansın ve bu yüzden akıllı mantıklı hareket etmelisin...

Rica ediyorum bu tür birşeye kalkışma bir gün seninde başına gelebilir.

0|0
    0|0
  • bana 100 metreden fazla yaklasma tırsıyorum

0|0
    0|0
  • yap da iyice senden sogusun nefret etsinn

0|0
    0|0
  • kaprislerim cadolozluklarım yüzünden :D pis cadı

0|0
    0|0
  • Kendine ne yakıştırıyorsan onu yap derim.

0|0
    0|0
  • wayy be haketmıssın sende ama kızma bosa cocuga

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ahahaha rahat bırak çocuğu.

0|0
    0|0
  • Başı belam

gözü karam

bu ne gurur bu ne öfke? Yeter bu cezam?

Benim mi hatam?

nırım nırırm nırım

link

Ve sigaralar.

0|0
    0|0
    • tam benim durumumu anlatan sözler teşekkür ederim :D

• uğraşmaya değmez

0|0
    0|0
    • orası öyle ama dayanamıyorum bi başkasıyla düşünemiyorum onu madem ben böyle üzülüyorum o da üzülsün istiyorum nefret edicekse de etsin nasılsa barışma şansımız yok

• Eden bulur ya naparsa yapsın

• Kimin intikam alması gerekiyor çözemedim ben.

0|0
    0|0
  • bildiğin haklı yani azıcık kendini onun yerine koy ve rahat bırak çoçuğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...