Kızlar erkeklerin neresini beğeniyorsunuz anlamıyorum.

kızlar erkeklerin neresini begeniyosunuz anlamıyorum ? Yani şimdi kızlar yapı gereği çok daha hoş,sempatiktikler ve aynı zamanda bakımlı,temizdirler,erkekler ise kıllı,sakallı ve kabadırlar :) anlamadıgım nokta erkeklerin neresini begeniyosunuz gay filan değilim ama merak ettim :)))?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Allah bizleri birbirimize düşkün yaratmış, yaratılışımız gereği durum bu...

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• +1 katiliyorum

• Kızlar erkekleri beğenir, erkekler de kızları bu içgüdüsel birşeydir, yaratılışımızda vardır... Niye beğeniyon, neresini beğeniyon muhabbetleri seni pek bir yere götürmez yani...

Kızlar Ne Diyor 11

• Kim demiş kıllı kirli sakallı , aaa çok ayıp valla yalan ...

0|1
    0|0
  • kızlarda bıyıklı onlarıda erkekler begenmiyo :) ne yapsınlar ölsünlermi?:) nereye sıcacaklar gibi oldu :)))

0|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Allah öyle yaratmış ama,doğadaki her canlı erkek ve dişiden oluşur ve bu iki cins birbirini tamamlar..

0|0
    0|0
    • haksızmıyım peki bayan?

• Her ikimizde güzel olsaydık bir anlamı kalmazdı ama değil mi,Allah kadınlara güzellik,erkeklere de güç vermiş kanun bu... Benim güzelliğim yeter kız gibi erkek istemem :) Bu arada bakımlı erkekte var tabi,önemli olan temizliktir.Temizlikten kastım,kız gibi epilasyon yapıp,kaşlarını almak değil kesinlikle,öyle erkeklere bakmam bile. Temizliğine dikkat etmeli ter kokmamalı o kadar.

• hımm anladım teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

• hareketleri bakışı gülüşü etkiliyo tip benim için çokta önemli değil

0|0
    0|0
    • hımmm değişikmişsin diğer hemncinsleine göre

• ne bileyim ama erkek bedeni de güzeldir, zariftir.

0|0
    0|0
    • neresi :D:D:D:D kızlarla kıyasla erkek vücudunu k bakalım :D:D:D:.

• nerde koşuyosunuz sizinle çıkmak için binbir tarla atıyoruz üstüne yalvarıyoruz.

• başlangıçta erkeklerin rolü büyük olabilir ama ilişkinin devamında kadın da koşuyor. neyse uzatmayacağım. ben seviyorum erkekleri.:)

• begenilecek erkek var begenilmeyecek erkek var

0|0
    0|0
  • bu ne biçim soru yahuu :D

0|0
    0|0
  • hemcinsimizden hoşlanamayacağımıza göre?

0|0
    0|0
  • Lez mi olalım?

0|0
    0|0
    • yokta soruma cevap verseydiniz eyiydi.

• bakımlı, temiz, kibar ve zeki erkekleri beğeniyoruz zaten.

0|1
    0|0
    • bütün kızlar öyle değil ayrıca dediğin tarzda erkekte çok az.

• ben kendi adıma söylemiş olayım öyleyse.

Erkekler Ne Diyor 9

• dostum hcte oyle degıl kıllı cırkın olanıda var olmayanıda hepımız kıllı degılız genelleme yapmayalım

0|0
    0|0
  • Birader napıyon sen hepimiz yalnız kalacaz sayende :D

Şaka bi yana benim teorim herkes kendinde bulunmayanı ister ve beğenir. Biz kızları nasıl beğeniyorsak onlar da erkekleri beğeniyordur.

0|0
    0|0
    • dediklerin olabilir mantıklı çünkü.

• malesef bütün kızlarda anlattığınız kada hoş değiller :)) göbekli , makyaj yapmasını bilmeyen giyinmesini bilmeyen özenti ile yaşayan ve her yaptıklarını özendikleri kişiler gibi olmuş sanan aynaya sadece boş boş bakan kızlar da var :))

0|1
    0|0
    • ama kızlarda bu oran çok çok az.

• Lezbiyen olmayan bayanlarda şunu sorar herhalde:

Kızların neresini beğeniryorsunuz.?

İnan bazı kızlardan harika bir vucudu olduğu halde "Bumu güzel ? " lafını çok duydum.

0|0
    0|0
  • bayan parfümü daha çok hoşuna gidiyordur... neden erkek parfümü alıyorsun ?

0|0
    0|0
  • Sorana hak veriyorum. Necati Şaşmaz, Kenan İmirzalıoğlu, Tolgahan Sayışman, Tolga Karel, Özcan Deniz, bunların neyini beğeniyosunuz kızlar?

0|0
    0|1
  • güzel bi soru bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Beğeniyorlar bir şeyleri demekki fazla düşünme.

0|0
    0|0
  • lezbiyen fetişimisin arkadaşım niye baltalıyosun ki şimdi işimizi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...