Seks sırasında çığlık atan kadınlar erkeğe neler hissettirir?

Seks yapılırken kadın çok bağırıyor çığlık atıyorsa bu sizlere nasıl gelir... ilk erkeğide sizsiniz üstelik fazla cinsellik yaşanmamış daha başlardaysanız birde kadın partneriniz için neler hissedersiniz seks öncesinde ve sonrasında.. iyimidir kötümüdür...

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• Komşulara rezil olma durumu hariç tahrik edici olduğu için iyidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• bi soneaki arkadas cvblayacak az bekle

2|3
    0|0
  • Benim bir üsttümdeki arkadaş cevaplıcak

2|3
    0|0
  • Ses yalıtmlı ev şart genç + yatağın üstünde zıplarken yatakten gelen seste aynı şekilde tahrik edici.

0|0
    0|0
  • yanıyosun fuat abeee ... erkeği zevke getiren şey sizin çığlıklarınız ve hareketlerinizdir

1|0
    0|0
  • Tahrik eder tabiki bağırmanın neyinden tahrik oluyoruz bilmiyorum ama tahrik oluruz işte

0|0
    0|0
  • benim altımdakiler cevapladığına göre bana gerek kalmadı

0|1
    0|0
  • inandırıcı olması şart :D

1|0
    0|0
  • ben neymişim de bu kızı böyle bağırttırıyorum diye düşünürüm..

0|0
    0|0
  • sen çok p*rno izliyorsun canım

0|0
    0|0
  • komşudan yiyeceği azarı ev sahibinin ne zaman evi boşaltın diyeceği hissini hissttirir :))

0|0
    0|0
  • kadın dedigin yapılırken cıglık atmalı

0|0
    0|0
  • tahrik edici etkiler benı :D

0|0
    1|0
  • öle kadının a... yalarım ben :D

1|1
    0|0
  • rodeoda boğanın üstündeymiş gibi hissederim delimisin kötü olurmu seninle yatmak için beyoğlunda travesti bile olabilirim :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İyi hissettirir zevki arttirir kendini guclu hisseder, tabii gercekci olursa, yapmacik oldugunu fark ettigi an iliskiden sogur.

0|0
    0|0
  • erkeğe daha da zevk verir ve de daha da ateşlendirip hızlanmasına neden olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eşi değilse: kaşar,

Eşi ise: prensesi diye düşünür.

Kocanız olmadığı halde bunları yaşamak nasıl bir değer dizgesidir? Bu kadar laçkalaştırmayın lütfen .

0|0
    0|0
  • bence ciglik atmasi ITICI gelir komik yani :s sanki tecavuze ugruyormus gibi one oyle, kivranacaksin inleyeceksin ama abartmicaksin boyle icten icten inleyeceksin ;)

0|0
    0|3
Yükleniyor...