Sevgilimi ablamla öpüşürken gördüm lütfen dalgaya vurmayın konuyu

Sevgilim bizim eve sk sk gelir rahat gelip gitmesinin sebebide ablamın olması o bahenyle gelip gitmekte sorun yaşamıyor 3 gün önce geldiğinde bakkala gittim döndüğümde ablamın odasında ayakta öpüşürlerken gördüm ne yapacağımı bilemedim mutfağa gidip geldiğimi belli etmek için ses çıkardım daha sonra hiç bişey olmamış gibi odaya döndüm bilgisayardan bişeye bakıyomuş gibi sohbet ediyolardı yaklaşık 2 yıllık bi ilişkimiz vardı çok kötü durumdayım ikisinede bişey sölemedim şimdi sevgilimin beni aldatığınami yanayım yoksa ablamın beni sevgilimle aldattığınami yoksa sevgilimin lezbiyen olmasınami üzüleyim ablamın lezbiyen olmasınami biliyorum komik bi durum ama ben sevgilimi çok seviyodum benim için kötü bi durum bunca yıl sevgilim beni kulanıyormuydu ne yapmam gerekiyor sürekli ablamın odasına giderdi ama hiç böle bişey olacağını zanetmiyordum

0|0
16|31

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilinden önce ablana sor bakalım azından neden öpmüş neymiş bu olan biten anlatsın sana , mutluluğunuza engel olmam çekilirim aradan de ...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 15

• Derken uyandın.

5|4
    0|1
  • belli ki sevgilin lezbiyen değil biseksüel. ama yinede çok garip bi durum. bence onları o anda gördüğünü belli etmeliydin

1|0
    0|1
    • Keske belli etseymisim ne yapmaliyim ya lezbiyense benimle ablama yakin olmak icin cikiyorsa

• bende biseksüelim

• ama seni sevmese sırf ablana yakın olmak için 2 sene boynca senle çıkar mı

• iğrenç midem bulandı ikisinede ismail yk allah belanı versini armağan ediyorum:)

0|3
    0|0
  • Al karsina catir catir konus.

Sonra birak onlar debelensin.Hadi sevgilinden ayrildin diyelim.

Abla isinde sictin afedersin.

3|1
    0|0
  • sevgilinden ayrılınca ablan sebebini sorduğunda açıkca anlat

0|1
    0|1
  • 0|1
    0|2
  • Korkma sevgilin lezbiyen değildir.eğer öyle olsa 2 sene sana katlanamazdı. Büyük ihtimal bisex veya heyecan aramış olabilir. Belki ablan lezbiyen veya bisex ve sevgilinden hoşlanıyordur. Kızı denemek için öpüşmeyi teklif etmiştir sevgilinde heyecan olsun diye öpüşmüş olabilir. Ama korkma bisex ise sevgilin ilişkiniz normal gider. Hem seninle hem ablanla :)

0|0
    0|1
    • bisex ise de bence normal gitmez... bayanlar erkekle ilişkiyi kolayca sağlıyorlar lakin kabul edecek bayan bulmak daha bi zor.. o yüzden daha fazla ilgilenmesi gerekecek bayanlarla... yani erkek partnerini aksatacaktır..cinsel olarak aksatmasa bile duygusal olarak ilgisizlik ve umursamazlık oluşacaktır... heyecan için ideal lakin uzun bi birliktelik için sorun olucaktır...

• valla bende bisexim ama hiç dediğin gibi bir sorunum olmadı. :)

• Ohaaaa ciddimsn . İnanamıyorum yaa ben bile burda şok geçiriyorum ciddi olamazsınn . Bence ablanı çek konuş derim , konusmadan çözulecegını sanmıyorum olayın aslı astarı nedir öğren.

0|0
    0|0
  • önce sen dalga geçme de biz de ciddi duralım

1|1
    0|1
  • Armegeddon sen değilsin ?

Sorsana ablana ne iş diye.

1|1
    0|2
  • sevgilin, ablan,ikisi öpüşüyor, sen erkeksin.. ne desem bilemedim

0|0
    0|0
  • oha olaya bak ya :D:D ablana sor ilk..

0|0
    0|1
  • Öpüşme nasıl uzun mu yoksa buse gibi mi?

0|0
    0|1
    • Yapismislardi birbirlenin dudaklarina okdrni izlemedim

• Çok uzun yazamam...

Sen bunu sevgilinle yada ablanla konuş gitsin!

• Dogru diosun

• ikisyle tanısmak ısterdım

2|7
    0|3
  • nasil opusmekti ki?

1|0
    0|1
    • Dudaktan

• Yapismislardi birbirlenin dudaklarina okdrni izlemedim

• Agzindan opuyormus ajaksjsksjj

Erkekler Ne Diyor 31

• biri üzerime toprak atsın artık.daha neler göreceğiz

0|0
    0|0
  • Aga inanmakla inanmamak arasında gidip geliyorum

2|2
    0|0
    • yalan zaten kendi hayalleri

• Laa ından ablasını hayallerine katarmi?bu nasıl bisey ya mahrem denen bir şey vardır valla kalmamış görüyorum burda yok karısını başkasıyla sevistiren filan iğrenç ya

• her kızda biraz lezbiyenlik vardır, çoğu erkekğin içinde gizli homoluk olduğu gibi

2|1
    0|2
  • Uçagımız kalkmadı bile bu hikakayeye pehhhh.

0|0
    0|0
  • ulan bundan 8888 bolumluk behlul dizisi cikar be bence sen bunu filmcilere sat haci acayip kazanirsin bu arada gecmis olsun

1|1
    0|0
  • ablan öpüşmeyi öğretiyodur sevgiline kardeşimi böyle şöyle öp diye.ama yatakta basarsan tam suç üstü olur işte.sen bir plan kur onlara

1|1
    0|0
  • ikisini de karşına al ve konuş sevgiline de ne olursa olsun yol ver.

0|1
    0|0
  • gerçek bir hikaye olduğunu varsayarsak eğer, devam etmesi halinde ilişkinin sapacağı yönün çok vahim olacağı kanısındayım... uzaklaşılması gereken bir ilişki...

0|0
    0|0
  • Konulu filmden alıntı

0|0
    0|0
  • sen bunu senaryo haline getirip rocco'ya sat bence :))

0|1
    0|0
  • Eski Türk filmlerinde iki kardeş aynı kıza aşık olunca biri aradan çekilir kardeşinin mutluluğu için sevdiğinden vaz geçerdi. Gerçekse siz filmleride aşmışsınız :) Ablanla konuş gerekirse onun mutluluğu için aradan çekil. :))

0|0
    0|0
  • soru yalan :)

0|1
    0|0
  • keske benimkindede biufak lezlik olsa

0|2
    1|1
  • sevgilinle yatıyor musun? ablanın sevgilisi var mı?

0|0
    0|0
  • Çok çarpık bir ilişki hacı:)) Ensestin dibini görmüşsünüz:)) Ağızlarını burunlarını kır:))

1|0
    0|0
  • Hayal dünyasında yaşıyor bazı hippiler

0|1
    0|0
  • öpüşürken elleri nerdeydi...

0|0
    0|0
  • lezbiyen olabilir olursa da görmemezlikten gel yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • vay anasını beeee olaya bakk yılın sorusu harbiden sakt bi durum vahimmm :)))))

0|0
    0|0
  • çok komikmiş gizli kardeş

0|0
    0|0
  • yanlıs anlamada lezbiyen olmus ikiside

0|0
    0|0
  • fena olay :D

0|0
    0|0
  • ikisini de gotur

0|0
    0|1
  • bas tokadı ikisine bu nebçim iğrençlik :@

1|1
    0|0
  • al ikisini de karsina onlara sor

0|1
    0|0
  • şu soruya 5 yıldız yağdırılmış, bu cinsellik bölümüne takılan kafaları seviyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Ablan olmasa 3lü takılırdınız

1|2
    0|0
  • gurup takılın

2|1
    1|2
  • Valla kardes olay cok sikintili. Biri ablan biri sevgikin. Ustelik lezbiyen degil biseksueller. Isin zor valla ne diyim sasirdim. Bence bunu gordugunu soylersen sevgilin senden ayrilir. Ama ablana zarf atabilirsin. Bi kiz gordum kizla opusuyordu bu nedir diye konunun aslini ogrenbilirsin.

1|0
    0|0
  • Bune lan Turk fılmımı şahın K da boyle seneryo yok sende gıt babanla sevgılını aldat :)

1|2
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...