Memelerim oksanmak istiyor?

Evet soru dogru ! Sürekli oksama ihtiyaci duyuyorum. Elim surekli gidiyor masaj yaptikca daha cok istiyor. Biraz sıkıldım bu konuda. Erkek arkadasimla sevisirken bisiler yapiyor ama benim yaptigimla ayni olmuyor yani o aslinda daha iyisini yapiyor ama benim ihtiyacimi karsilamiyor yani ben oksayinca daha iyi geliyor. Ne kadar sacma bir durum degilmi. Yasayan varmi?

Güncellemeler:
Bu arada en cok oksanmak isteyen mememde iyi huylu tümör vardi küçülmüş. Deneyimli kisiler yok mu soruyu yanlis anliyanlar yaziyor hep :(

0|0
1|43

En İyi Erkek Görüşü

• Cunku sen surekli oksuyorsun...

Bu olay masturbasyon gibi birsey... Insan ne kadar cok masturbasyon yaparsa karsi cinsle olan iliskiden fazla haz almaz.. Cunku masturbasyona alismis... Erkek icin ornek vereyim, masturbasyon yaparken penisi sıkıyorsun ve çok zevk veriyor... Ama her kadinin vajinası dar degil... Masturbasyon yaptigin kadar darlik hic yok hele ki...

Demek istedigim senin ki aliskanlik oldugu icin sana daha guzel geliyor, ayni senin istedigin gibi hic yapmayabilir ama surekli oksadigin da sen buna alisik olacaksin ve erkek arkadasinin sana yaptigini daha cok benimseyeceksin.

Insanogluyuz iste ne sacma canlilariz mk.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Uzun süre okşanmak istiyorsunuz. Kendniz tatmin edebileceğiniz gibi sevgilinizle de uzun süre yapabilirsiniz

1|0
    0|0
  • hava yastıklarının sevgiye ihtiyacı var

2|0
    0|0
  • Al işte bir abaza kapanı daha kurulmuş orta yere... Hayır anlamıyorum. Kapana düşenlerden " Off yavrum yerim o memeleri! " tarzında mesaj alınca bununla tahrik mi oluyorsun?

0|1
    0|0
  • saçma değil sen naıl arzu ediyorsan öyle okşuyorsun erkek arkadaşınsa kendi istediği gibi okşuyor. en iyisi ona tarif et böyle yap diye.

1|0
    0|0
  • Elinin hamuruyla her şeye karışma sen

1|0
    0|0
  • Sevgilinin aklı alt taraflara kaydığı için ust bolgeye ilgi alakayı az gösteriyordur

1|0
    0|0
  • Seni aşk ile sevmek lazım

1|0
    0|0
  • Gizliden çık okşarlar ;) .

0|0
    1|1
  • sevgilin doğru zamanda ve doğru yerleri okşamadığı için aynı hazzı alamıyorsundur

1|0
    0|0
  • memelerim olsa yaşardım

0|0
    0|0
  • Yanıyorum..

0|0
    0|0
  • Kötü alıştırmışsın ikizleri

1|0
    0|1
  • Buna biz bişey yapamayız.

0|0
    0|0
  • o zaman seviştiğin kişiyi değiştir

0|0
    0|0
  • okşanmak iyidir

0|0
    0|0
  • Oksat o zman #D

0|0
    0|0
  • sen yorulma oksayıverelım ıyı bır masaj yapmasını ve arada bır buzla yapılırsa çok ıse yarar

0|0
    0|0
  • seks yapmalısın

0|0
    0|0
  • Sevgilin varmış işte o halletsin

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Fazla oksama sarkar

0|0
    0|0
  • kocan başarısız

0|0
    0|0
  • Bu onun hakki ama

0|0
    0|0
  • Evlilik laZim

0|0
    0|0
  • benim bir mıncık atmam lazım onalara

0|0
    0|0
  • Durum sacma degil olabilirde sorman sacma olmus :)

0|0
    0|0
  • kendin oksa o zaman bosver :)

0|0
    0|0
  • Konuşuyorlarmı daha neler. d

0|0
    0|0
  • Senin durumun kendini tatmin etmektendir sevgilin seni iyice emsin sen karışma zamanla düzeleceksin

0|0
    0|0
  • denemek lazım anlamak icin :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...