Bir kızın gerçekten bakire olduğunu nasıl anlarsınız?

yani birleşme sırasında kan geldi fakat hatun sanki 4o yıldır sevişiyomuş gibiydi,ilginçtir bikaç kişide olmamıştır hayatımda ama anlam veremedim bu rahatlığa.. fikirlerinizi ğaylaşsanız...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyoru hani şu vajinal dışında herşeyi fazlaca yapıp sonrada bakireyim namusluyum ayağına takılan kızlardan olabilir regl ının son dönemıne getırmış olabılır yada cinden gelen ufak kapsüller var vajınanın içine koyuyorsun sevgılın ıcıne gırınce kapsul yırtılıp ıcındekı kırmızı boya akıyor erkekte kan sanıyor böyle bırsey olabılır bence

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sürtünmüştür falan ordan bilir.

0|0
    0|0
  • Adetının son gunune denk getırmıstır

0|0
    0|0
    • dimi ama, ilkim sin vs .. gözlerde yaşlar classic...

• Yani.

Erkekler Ne Diyor 12

• bakireliğe bu kadar önem veriyorsun bakireliğini aldığın kişiyle ya evlenmessen ne olacak peki bunun vebalini nasıl alacaksın.

3|1
    0|0
  • Demeeki bi şekilde bakire işaretlerini çakmış sana. bir çok sahtekarlıkları var. Evlenecek bi kız var o şimdi Çin malı "suni bekaret" alacam diyor. 50 dolarmış.

0|0
    0|0
  • Burada paylaşacak ne fikir var ? kız içinden gelerek sevişmiş hemde bakire ilki sensin daha ne istersin ?..İnek gibi yatacakmıydı ?

0|0
    0|0
    • kardeş sıkıntı burda başlıyo zaten benim için onemli değil ilk olmak son olmak 9 tane olsun 10ncu oliim son oliiim sadce dogruyu söylemesi önemli olan güven kırılması anlatabilyomuyum

• Elimden 6 yıl boyu çok kız geçti doya doya seviştim. Hiç birini bozmadım..Çokta isteyen oldu yok dedim. Yüreğim elvermedi...Evlendim eşimle işi bitirdim..Görüş meselesi..

• burda olay kızın bakire olup olmaması değil başına kalmaması sanki bahane arıyor gibisin :))

0|1
    0|0
  • Seviyorsan ne onemi var ki bekaretin seviyorsan sevgini yasa. Her evlilik oncesi iliski yasayan kiz k..sar olsaydi dunyada hicbir kiz adam akilli olmazdi. Onemli olan sevgi

0|0
    0|2
  • daha ne istiyorsun be ? kız vermiş, güzel sevişmiş, ha bi de bekaretini almışsın... bi de laga luga...

0|0
    0|0
    • hahha yok yau başıma kalma peşinde de : D

• geçti o devir... evlenme vaadiyle sevişmediysen sorun yok...

• sen öyle diyosan

• evlenecek misin kızla da soruyorsun?

0|0
    0|1
  • sahte kızlıkda olabılır :)

0|1
    0|0
  • Bir kızın gerçekten bakire olduğunu jinekolog değilsen anlayamazsın ...

0|0
    0|0
  • ışıga tutunca belli olur yada mor ışıkta :))

0|0
    0|0
  • hologramına bakarım ve ışığa tutarım

0|0
    0|0
  • ağzıma geleni sayarım burda da hesap kapatıyorlar. ulan be adam madem bakirelik senin için önemli ne diye evlilik öncesi o kızla ilişkiye giriyorsun?

4|1
    0|1
    • bende ağzıma geleni söylerimde senin ağzında kalsın, lan kamil kim dedi bakirelik önemli diye nerde okudun

• varoş.

• dedi ya la

Yükleniyor...