Lezbiyenlik nasıl bir duygu? Lezbiyenliği merak ediyorum

Sorum biras tuhaf ama... arkadaşlar ben lezbiyen değilim ama bi kere de olsa lezbiyen bi ilişki yaşamak istiyorum çok merak ediyorum bi hemcinsimle nasıl olacağını. içinizde bunu bi kereliğine yaşayanlar veya lezbiyen, gay olanlar var mı? nasıl bi duygu ve sizce denemeli miyim? sorumu hem erkekler hem de kızlar cevaplarsa sevinirim

1|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• Nerdeyse herkes gizliden yazmış :/ bende merak ediyorum ama öyle olması içinde fazla bir uğraş vermiyorum. Hazır oldugumu hissettiğimde ve anladığımda olabilir.

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kalk git bi elini yüzünü yıka ben ne diyorum ya de bakim belki kendine gelirsin. Ne çektin sen bale mi?

2|1
    3|2
    • bale nedir ya:)

• ha gay ha lez derken

• Gay ve lezbiyen manasında değilsin ama ilişki yaşamak istiyorsun. Cinsellikte tercih meselesi olduğuna göre . ! ilişki dahi olsa lezbiyen oluyorsun.

• bunu merak eden lezbiyen/gay olmaz. lezbiyen ilişki yaşamak tam anlamıyla lezbiyen olmayı sağlamaz. cinsel olarak kadınları arzular ama onlara aşık olamıyorsan yarım kalmıştır lezbiyenlik. çoğu erkek de anal ilişkiyi merak eder. ama bunu nasıl yapacak? travestilerle veya gay insanlarla. e travestiye gönlü varmaz, arkadaş bulsa bir daha kurtulamayabilir. sıkıntı yani. yaşasa yaşasa kendi parmaklayarak yaşar.

neyse... kadınlar da durum daha farklı. kendi aranızda çok rahat olduğunuzu biliyoruz. bir erkek başka erkekleri kolay kolay çıplak görmez, ama bir kadın başka kadınları hergün çıplak olarak görür. doğal olarak sizdeki hemcins isteği erkeklerden fazla olur.

velhasıl, her insan doğruyu yanlışı başkalarına bakarak da görebilir, ben de tadıcam o zaman karar vereceğim diyerek de kendisi görebilir.

uyuşturucunun kötü bir şey olduğunu anlamak için içmek gerekmiyor ama içersen de kötü bir şey olduğunu anlarsın. tercih senin. içersen geri bırakamayabilirsin.

2|0
    0|0
  • =)) bi gun cıkıcak biri Erkegım kız arkadaşım var ama yınede bı erkekle yaşamak istiyorum dicek diye Çok korkuyorum.

3|1
    6|3
    • Bu site de onu diyen erkekler de çıktı .. Az önce okuduğum bir soru da adamın biri ''penis yalamak istiyorum'' diyordu ..

• Bı kıllı yumakdan nası zevk alır bı ınsan... İnsan insanı ckermi yaaa=) ayıp denen bıse var

• yazık oldu... sonra neden heryer abaza kaynıyor, birer birer kaybediyoruz dişileri...sadsadasd

4|1
    6|3
  • hep bu p*rnolar yüzünden :)

3|2
    1|0
  • insanlar nasıl mutlularsa öyle yaşamalılar.. o yüzden denemen ve görmen gerek.. herkesin alıcağı fark başkadır..o yüzden kimi dener hoşuna gider kimi dener sevmez.. tabiki bunda doğru kişi doğru ortam da önemlidir..biraz harah biraz tecrübeli biraz renkli bir ortam da rahat edebilirsin bellki..

0|0
    0|1
  • Herşey meraktan başlar.

1|0
    1|0
  • izlemesine baylırım :) oturup hiç bir şekilde rahatsız etmeden izlerim :)))) la eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürdünüz :)))))))))))))))))))))))

0|0
    1|0
  • Kız olsaydım lezbiyen olurdum sadece yalasam okşasam yeterdi

1|1
    0|0
  • yanlış bir yol

1|1
    0|0
  • Bundan lezbiyen olmadan zevk alamazsın imkanı yok bir bayanla ilişki yaşaman için o bayanında seninde bundan hoşlanmanız gerekir yoksa benim şuanki olduğu gibi sizinde mideniz bulanması gerekir.

0|0
    0|0
  • midem bulandi ya

0|1
    1|0
  • cevap veren gizlilere baksana nerdeyse herkes istiyor

0|0
    0|0
  • Bu yaşında erkeklerle herşeyi yaşamış,doyuma ulaşmış, sıra hemcinslerine gelmiş , hemcinslerinden sonra sıra hayvanlara mı gelecek?

3|0
    10|4
  • Dene ,herşeyi dene, hatta hayvanlarla bile yap sana yakışır yürü be kızım...

3|1
    7|2

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen bir dene bakalım memnun kalırsan ben de denerim belki.

5|4
    3|2
  • heyecanlı

:)))

2|1
    1|0
  • Bende lezbiyen değilim ama aynı duygular içerisindeyim takma kafana:)keşke zamanında bana aşık olan lezbiyeni kaçırmasaydım duygularıyla oynar kirletip atardım bakalım nasıl oluyormuş:D

2|3
    1|2
    • peki sence bi kereliğine böyle bi deneyim yaşamak alışkanlık yapar mı

• Hadi en fazla 3-5 kere yaşadın diyelim yine de Lezbiyen olmadığın için hep bir erkeğe ihtiyaç duyarsın.

• Bize gelsene <3

3|4
    0|2
  • herkez merak eediyor ama herkes gizliden cevap vermiş böyle birbinizi bulamassınız ama söylemesi benden:)

1|1
    0|0
  • Sorun tuhaf değil.Güzel bence.

0|1
    0|0
  • lez değilim ama bi kadının erkekten daha iyi seviştiğini filmlerde görüyorum.çok merak ediyorum canım çekiyor

3|2
    0|0
  • yanlız değilmişim :)

bende erkek arkadasımla oldukça iyi bir cinsel yaşantımız olduğu halde arada takılıyor. bi denesem diye bi his geliyor.

bendeki bi bayanın bana dokunması hissinden daha çok bir bayana dokunmanın sevmenin dokunmanın nasıl olduğunu merak ediyorum. göğüslerin değmesi falan . ve bir kadının kokusunu hissetmek ...

aslında ben bunun lezbiyenlik değilde erkeklerin neler yaşadığını az buçuk hissetme durumu olduğunu düşünüyorum :)

4|2
    0|0
  • Evet gizli hanım bende kendimi gizledim ve itiraf ediyorum ki. Bir erkeğe aşık olmama ilişkinin hak yoldan olması gerektiğine inandığımı belirtmek istiyorum önce. Normal yolları arzuluyorum yani lezbiyen değilim ama. İzlediğim bir p*rno filmden sonra aynı şeyi bende merak etmiştim. Özellikle madem cinsellik bölümündeyiz açıkca yazıyorum. Kadınların birbirlerini parmaklaması hiç hoş değil ama. Kadın cinsel organının dış dudaklarının birbirine sürtünmesi, birbirleriyle öpüşmesi diyim:) Çok merak ettiğim bir duygu. Ama bunu asla yapmıcam hep içimde kalacak :)) Günah :) Bari bu günahtan uzak durayım :)

2|2
    2|0
    • cinselliğe çok çok aç olduğunuz belli oluyor

• biraz öyle. haklısınız Deryamo hanım:)

• Ama birgün mutlaka yaparsın. Aklına düşmüş bir kere. Bir erkekle üzülüp yapacağına madem merakın var hemcinsinle dene derim.

• bendeama cesaret edemiyorum lez p*rnosu izliyorum genelde ama erkek arkadasim var benim, yinede bikere bi kizla sevismek istiyorum :/

2|2
    2|2
    • benim de erkek arkadaşım var ama sadece merak ediyorum nasıl olacağını

• aynen ben de ne hissederim acaba sevişirken

• ama ben iste cesaret edemiyorm, bi kiz arkadasim var o hep goguslerime dokunur sikar falan coook tahrik oluyorm oyle yapinca tabi belli etmiyorm

• Deneme bence, iğrenç ötesi, bunu alışkanlık haline getirebilrsin.

5|2
    3|2
    • bi kere yapsam bile alışkanlık olurmu ki?

• Boş ver sakıncalı bir olaya meraklanma. Kadın kadına iğrençliğin übersı. Müdesi almaz insanın. Sonrasında duyacağınız vicdan azabıda cabası. Kendinizede saygınız kalmaz. Bu en kötüsü işte. Kendinizi affedememeniz.

Yükleniyor...