Yeni evliyiz kocam tokat atti. Ona cok kirginim sizce kim haklı?

20gunluk evliyiz. Hersey yolunda gidiyordu.
Gecengun disari ciktik etek giymistim yirtmaji dizimin ustunde esim giyme fala dedi giymistim bir kere herneyse ciktik disari. biri laf atti. Esimde bunu duydu. Kavga etti sonra bana baya kizdi. bende sinirle tabi benim hosuma gidiyo bakmalari degilmi? dedim tokat atti. Benda odaya gittim kapiya vurdu ozur diledi ama hic konusmadim. dun gece sarildi opmeye calisti. Izin vermedim
boyle kacmaya devam et sen dedi.
biraz once yine opmeye calisti izin vermedim
zorla opmeye calisti zorla yatak odasina goturdu.
Uzerimi falan cikartmaya calisti. istemedigimi soyledim kolumu fala sikti sora birakti kapiyi carpti icerde oturuyor mutfaga gittim odada agliyordu. ben nnaptim simdi sogukluk hissettim seviyorum ama ne olacak. Ozur dilemelimiyim.

Güncellemeler:
Dun hersey duzeldi tesekkurler. Esim ozur diledi. Bidaha boyle birsey olmayacak dedi bende sarildim bitti gitti :) mutluyuz :)

0|0
12|41

En İyi Erkek Görüşü

• özür dileyip kocanın sözünü dinlersen huzurlu mutlu bir ömür yaşarsın

özür dilemeyip ona daha çok kinlenirsen bildiğini okursun üç gün sonra boşanırsın sonraki yol haritan 2 yol çıkar karşına

1. yol boşandıktan sonra bir onunla bir bununla gezersin insanlıktan çıkarsın
    2. yol boşandıktan sonra başkasıyla evlenirsin aynı kafayla gidersin ondanda ayrılırsın 4 5 evliliğe kadar gider

karar senin SENCE ÖZÜR DİLEMEK VE KOCANIN SÖZÜNÜ DİNLEMEK Mİ ZOR YOKSA PİŞMAN OLACAĞIN YOLA GİRMEK Mİ ZOR?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• soz agızdan cıkana kadar sızın kolenızdır cıktıktan sonra sız ona kole olursunuz.. hosuma gıdıyor dememelıydınız.. evlı bır kadına yakısır hal degıl.. adam kav ga etmıs!! bıraz ınsan psıkolojısı.. haaa bu yınede esınızın attıgı tokadı masuma yapmaz.. olan olmuş uzatmayın daha evınızde yaptıgınız cıs kanaalızasyona gıtmedı ne savsı bu daha sımdıden..

0|1
    1|0
  • Tokat vurması yanlış ama onun düşüncesine de saygı duymanız gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Duyuyorum ama bu cikislar korkutuyor beni.

• Hak etmişsin öyle kelam mı edilir

1|0
    1|0
    • Ne dedim ki.

• Konuştuğun kelime yanlış evli bir bayan böyle kelam etmemeli

• Soyledigi seye karsilik doyledim. tabiki oyle birsey olamaz. Ne demek niye giyiyosun dedi bende bakmalari hosuma gidiyo ondan dedim yani ona karsilik soyledim. Kocami seviyorum tabiki benim yuzumden kavga etmesini gururunun incinmesini istemem. Ama tamam tokat atti sonra zorla sevismek istemesi bumlar korkutti beni.

• Kesinlkle haketmissin
    yani evli bir bayansn zaten enden bu tarz giyiniyorsn ki kendini kime karsi guzel gostermeye calisiyorsn unutma sen evli bir bayansin sen kendini esine saklamalsn yani guzelligini falan

0|0
    0|0
  • Agzimi bozcaktm. da neyse kocam goyme dicek sende giycen hee.. kocanfa suc. seni öyle disari çıkardığı icin.. haketmissinn tokati

0|2
    2|0
  • Suç sende adam sana giyme diyor sen inadına giyiyorsun üstelik siz kızlar o yırtmaçlı dekolteli elbiseleri neden giydiğinizi biliyoruz o yüzden seni haklı çıkaran o kişilerin Allah belasını versin Allahın egoist tipleri gitsin hala bir taraflarını açsın. Arkadaş sinirlendim yine -_-

0|0
    1|0
    • Sevgiliyken bisey demiyordu giymeme...
      o kadarda acik degilki dizimde
      Bidaha giymem zaten. Sucluyum kabul kocami seviyorumda buksdar tokat atacak kadar ne yaptim

• Yaptığı ne olursa olsun hata ama gururuna dokunmuş demek ki laf atılması kolay birşey değil erkek için, halletmeye çalışın.

1|0
    0|0
  • 20 günlük bir de

0|0
    0|0
  • tokat atan suçludur haklı bile olsaa

0|0
    0|0
  • Tokat vurması çok yanlış. Hayvanlık bunun adı.

0|0
    0|0
  • Ama sende bence yanlis yapmissin esin guzelce soylemis giyme diye. Sonra laf atmis elin adami. Anladigim kadariyla sende bakmalari hosuma gidiyor gibi birsey demissin

0|0
    0|0
  • suç sende gıyme demıs gıymıssın ustune bırıyle kavga etmesıne neden olmussun bı de sacma sapan knusmussun adam haklı ben olsam sen ozur dıleyene kadar ne odana gırerım nede yemegını yerım

0|0
    1|0
  • ne kadar saflik ediyosun sen oyle

0|0
    0|0
  • Sende kusura bakma de ilgilenm sonra niye aldattı deme!

0|1
    0|0
  • Dilemelisin tabi. bir erkeğin kıskançlık damarina basarsan tokati da yersin başka şeyi de.

0|0
    0|0
  • Ben olsam o etekle asla ve asla dışarı çıkartmammm. Eğer o lafı eşim bana dersede daha çok döverim onu. Bide aranıza meaafe koyarsanız sonu boşanmadır

0|0
    2|0
  • Ayıııııı... nasıl kıyabilir ya san

1|0
    0|0
  • orta yolda buluşun

0|0
    0|0
  • çok duygusaldı ağlıcam şimdi

0|0
    0|0
  • sen devam et böyle ilerde yine aynı olacak ama bu sefer boşanacaksınız

0|0
    0|0
  • orta yolu bulmak lazım

0|0
    0|0
  • Özür dile bitsin gitsin neyin peşindesin

0|0
    0|0
  • Hata sende bence biran önce ortalığı düzeltmesi gereken sensin

0|0
    0|0
  • İyi kıskançlıktan öldürmemiş seni çabuk özür dile barışalım aşkım de sarıl

0|0
    0|0
  • Sen kasinmissin ozur dilemesi gereken sensin

0|0
    0|0
  • sen adamı deyyuz etmişsin adam seni kuma adam haklı ama ipleri kaptırmış

0|0
    0|0
  • Sana vurmasi cok cok cok yanlis. Sende hata yapmissin ama. Biraz daha naz yap sonra affet bence

0|0
    0|0
  • Ikinizde suclusunuz

0|0
    0|0
  • O laf atan öküzün hiç mi suçu yok. Aileyi birbirine sokan o.

0|0
    0|0
    • Nasrettin hocanin isine dondu hirsizin hicmi sucu yok dimi ya kabak benim basima patladi.

• İyi senaryo yazmışsın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 12

• Daha yeni evlisin hem şiddet hem de tecavüze teşebbüs var... pişman olup ağlasa ne olur bir adam laf etti diye sana zarar veriyor.
    İleri de bunun devamının gelmeyeceğinden emin olamazsın aile içi şiddet böyle başlıyor işte..
    Ya oturup ciddi bir şekilde konuşacaksın bir daha bana zarar verirsen ayrılırız buna izin vermem diyeceksin ya ayrılacaksın en başından ya da pişman oldu deyip barışacaksın ama devamının gelmesi çok olası.

2|2
    0|0
  • bence dileme tekrarlayacaktır sen kadınsın ağırdan al biraz kendini süründür valla ben olsam öyle yapardım ne demekmiş tokat atmak

1|0
    0|0
  • Okuz hibi davrranacagina sana, adam gibi affettirsin. Yirmi hunde tokat atmakta ne demek sen haklisin ozur dileyecek bisey yapmadin. Sadece kavga aninda o tarz cumleler kullanma esinin zoruna gider

0|1
    0|0
  • Laf atmalarina izin mi verseymis.. Bide benim hosuma gidiyir bakmalari degilmi demende hata ayrica.. Sana ilk basta uyariyor.. Boyle olacagini bilmiş..

0|1
    0|0
  • Boşa gitsin tokat nedir bir de özürden bahsediyor.

2|1
    0|0
    • Normalde boyle degildir bana karsi. Kiyamiyorumda

• iyi sizi öldürmesini bekleyin,20 günde tokat atıyorsa öldürmesi de yakındır.

• Hangi masal la bu

0|1
    1|0
  • seks le isi baglamaya calisiyor

0|0
    0|0
  • Özür dileme ama git konus yanına. Zaten o özür diler sen de dilersin o sırada.

0|1
    0|0
    • Tamam birazdan diliycem calisma odasinda musait degil sanirim.

• Duygulandım içim parçalandı ya vurması yanlış seninki de öyle ama birbirinizin gönlünü edin

0|0
    0|0
  • O lafına tokat atması az bile olmuş erkekler kıskndırılmaz beyinsiz

0|0
    0|0
  • Kocan haklı kaçmayı bırak al karşına adam gibi konuş. Öncelikle şiddet konusunda tavrını ortaya koy bana böyle baskı yaptıkça seni affetmeyecegimi anla de. Sebep ne olursa olsun sana vurmaya hakkı yok bunu anlamasını sağla. Sonra Özür dile eşin o senin giyimine karışması normal demekki çok dikkat çekeceğini anlayıp seni uyarmis. Konuyu uzatmayın daha yeni evlisiniz barışırsınız inşallah.

0|0
    0|0
  • Affet pismanmis bak ama bir daha firsat verme bunu yapmasina

0|1
    1|0
    • Gidip darilip ben ozur dilesem mi :(

• Hayir sen Özür dileme sakın. Ama sarıl

Yükleniyor...