Yeni evliyiz kocam tokat atti. Ona cok kirginim sizce kim haklı?

20gunluk evliyiz. Hersey yolunda gidiyordu.
Gecengun disari ciktik etek giymistim yirtmaji dizimin ustunde esim giyme fala dedi giymistim bir kere herneyse ciktik disari. biri laf atti. Esimde bunu duydu. Kavga etti sonra bana baya kizdi. bende sinirle tabi benim hosuma gidiyo bakmalari degilmi? dedim tokat atti. Benda odaya gittim kapiya vurdu ozur diledi ama hic konusmadim. dun gece sarildi opmeye calisti. Izin vermedim
boyle kacmaya devam et sen dedi.
biraz once yine opmeye calisti izin vermedim
zorla opmeye calisti zorla yatak odasina goturdu.
Uzerimi falan cikartmaya calisti. istemedigimi soyledim kolumu fala sikti sora birakti kapiyi carpti icerde oturuyor mutfaga gittim odada agliyordu. ben nnaptim simdi sogukluk hissettim seviyorum ama ne olacak. Ozur dilemelimiyim.

Güncellemeler:
Dun hersey duzeldi tesekkurler. Esim ozur diledi. Bidaha boyle birsey olmayacak dedi bende sarildim bitti gitti :) mutluyuz :)

0|0
1241

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Tokat vurması yanlış ama onun düşüncesine de saygı duymanız gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Duyuyorum ama bu cikislar korkutuyor beni.

• suç sende gıyme demıs gıymıssın ustune bırıyle kavga etmesıne neden olmussun bı de sacma sapan knusmussun adam haklı ben olsam sen ozur dıleyene kadar ne odana gırerım nede yemegını yerım

0|0
    1|0
  • Özür dile bitsin gitsin neyin peşindesin

0|0
    0|0
  • İkiniz de suçlusunuz.

0|0
    0|0
  • Tokadı atan o ama olaylara sebeb olanda sensin. Ne s*kime giyersiniz kısa etek falan anlamıyorum ya. Kocanıda kırdın otur ağla şimdi.

0|0
    0|0
    • Cok kirilir mi bir erkek bu duruma.

• Dovdu zaten. Birini digerinide yoldan gecen biri dovdu. Bicak falan cikardi biri bisey olacak diye cok korktum. Birdaha giymem asla
      . Canim ya dudagi kaniyodu hala ben korktum diye beni sakinlestirmeye calisiyodu. Korkms diye bu adama ben nasil karsi cikim artim canim askim benim. Kocam canım benim.

• Ohh be içim soğudu valla iyiki yazdın :)

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...