Kapat

Hakkımda ne düşünüyor olabilir?

Şimdi benim 1 aydır bir ilişkim var daha çok yeni. Başlarda çok iyiydi başlar dediğimde ilk hafta. neyse bi şekilde konusu açıldığında bakire olmadığımı söyledim.bunu söylemeden önce yılbaşında ne yapacağımıza kadar konuştuk. yılbaşını birlikte geçireceğimizi bile söyledi. bunu söyledikten sonra tavırları değişti sanki:/ mesela yılbaşında arkadaşlarıyla olacak planımızı iptal etti başlardaki gibi sık sık da görüşmüyoruz. sonra sürekli ayrılık konusu çıkıyor. benden ayrıldıktan sonra kendine iyi birini bul dedi :( yardımcı olursanız sevinirim. ne düşnüyor olabilir hakkımda?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Seni olduğun gibi kabullenmiyorsa kafana takmayıp kendi geleceğine bak. Kendine adam akıllı bir adam bulup ilerde onunla evlen. Üzülmeye değmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdilik tabi

0|0
    0|0
  • şu an için iyi şeyler

0|0
    0|0
  • arkadaşın senin hakkında ciddi düşünüp bakire olmadığını öğrendiğinde düşüncelerini değiştirmiş olabilir.şahsen bende bakire olmayan biriyle ciddi düşünmem evlilik gibi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ayrılmak için can atıyor bence. kendine eziyet etme

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin o da eline erkek eli değmeyip başka bir yerinde boşluk olan tipleri başka yerine değernlerini bulsun hem başı da kapalı kıçı açık bazı tipleri görüyorum yada bakire kız bulup boynuz yesin BIRAK !

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim canm .

• rica ama abartma sende her önüne gelenle yaşama bazı şeyleri hadi bir hatadır olur da hayatına yazık edersin devamı gelirse

• sadece bir kişiyle oldu zaten 4 yıllık bi ilişkim vardı ciddi düşünmesem yapmayacaktım zaten bi hata yaptım bi daha yapmam.

Yükleniyor...