Sizcr bu mantar mı?

Vajınama yakın bölgede bir kaşıntı var. İçeride değil de dudaklarda. Akıntı yok. Çok kötü sayılacak bir koku da yok. Ama kaşıntı var. Özellikle tuvaletimi yaptıktan sonra deli gibi kaşınıyor ve deri dokum parçalanıyor hissediyorum. Peçeteyle kaşıyorum, peçeteye geliyor. Kanıyor bile bazen. Şimdi sizce bu mantar mıdır? Bulaşıcı bir şey midir? İlişki ile bulaşır mı yani?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• pşikte olmuş olabilirsin

0|0
    0|0
    • Olabilir mi? Havasızlıktan falan?

• İşte ondan sonra da böyle dedi. Muayene yapmadı nedense..

• bu sefer muayene edebilir belki
      o senin mast yaptığını düşünmüş olabilir

Erkekler Ne Diyor 6

• Tahriş edici peçete vs ile temizlemeyin hem ıslak kalıntı bırakır. temiz su ile yıkayın ve eğer çok acı veriyorsa bunun için krem, jel tarzı ilaçlar vardı bildiğim kadarıyla bir ara sevgilim kullanıyordu, jinekolog görmesinde fayda olabilir..

0|0
    0|0
  • aman çok daha fazla yıpratmadan bir doktora görün derim :( sevgilimde de aynısı olmuşu dudaklarında kan çıkartıyordu kaşımaktan doktora gitti :(

0|0
    0|0
  • Tuylerin kesimindendir

0|0
    0|0
  • Mantar olma olasiligi yuksek. en son ne zaman iliskiye girdiniz

0|0
    0|0
    • Dün değil evvelsi gün

• Yok hayır, hijyen konusuna oldukça dikkat ederim öyle bir sıkıntı değilmiş, bugün bir doktor arkadaşımla paylaştım tahriş olmuşum.. Basit bir pişik kremiyle çözülebileceğini söyledi :) boşuna endişelenmişim

• hııı.. iyi bari.::):):)
      o zaman sınırsız sexe devam diyosun yani

• Ulan sizinde başınıza gelmiş gibi sırf erkekler cevaplamış :D :D :D

0|1
    0|0
  • Urolojiye gitmeni tavsiye ederim mantar değilde Allah korusun AIDS de olabilir

0|0
    0|0
    • Allah korusun! 😳

• Bakire değilim

• Oo durum ciddi knk sen git bir dohtora bekletme yoksa aboo dusunemiyom bileee

Kızlar Ne Diyor 2

• Kağıt havluya bal sür. Is çamaşırının içine ped gibi koyup gece yat öyle. Mantar ise hemen geçer

0|0
    0|0
    • Ay gerçekten mi, bak dalga geçmiyosun dimi denerim bak

• Anneanne yöntemidir. Zamanında ablam da ben de yaptık. Dene

• mantar gibi görünüyorgayet
    krem ve vajinal ovülle geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...