Kız arkadaşım beni çok şaşırttı

kız arakadaşım sevgilisiyle birlikte olmuştu lise yıllarında sonra o çocuktan ayrılınca dayanamayıp hep tek gecelik ilişkilere giriyomuş hatta bi zenciyle yatmış bense bukadar iğrençleşme dedim ve bana tanımadığın bişeyi özliyemessin dedi sende ilişkiye girsen durmadan sende sevişmek istersin dedi gerçekten bu bölemi erkekler bunun içinmi bakire olmayan kız istemez

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• zenciyle yatmak igrenclesmek mi? yoksa irkci misin

1|0
    1|1
    • totondan anlama öylemi demiş kız

• hmm olur kuruyup kalcam namus bekcisi olarak kalcam oldumu

• bence mahsuru yok

Erkekler Ne Diyor 10

• gercekten öyle doru söylüyor alismis kudurmustan beterdir, Ama arkadasin tam bir eski kasar olmus tost yapilmaya hazir hale gelmis.

2|1
    0|0
    • iyi bi kizdi yapma diyorum ama anlamiyor

• iyi kizlimi kalmis zencinin bile tadina bakmis yiyeceni yemis o bence sen uzak dur ondan dikkat et

• bakire olmayan kız istesek kerhaneden çıkmayız .d ben bakire istiyorum . gizlenipte yazmicam ben hala bakirim .d

4|0
    0|0
  • Arkadaşın kaşar olmuş ve eski kaşar olma yolunda.

0|1
    0|0
  • bakirelikle alakası yok bunun, her ilişki yaşayan kız senin arkadaşın gibi zıvanadan çıkmıyo

3|0
    0|0
  • kız erkek farketmez tadını alan bir daha bırakmıyor

2|0
    0|0
  • sen doğru taraftasın safını koru

2|0
    0|0
  • aynen oyle kızlar hepınız degıl ama bırcogunuz bekaretınızı kaybednce gercekten ahlaksız ve namussuz oluyorsunuz uzgunum

1|0
    2|0
  • arkadaşın yoldan gönüllü çıkmış tadını almış ya bırakmaz daha sen ne desen nafile yani...

0|0
    0|0
  • Kaşar demiyelim kıza lutfen kıbar olun peynir diyelim :)

0|0
    0|0
  • yaşınkaç senin kızım 15-16?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• herkez için geçerli değil canım . arkadasın biraz fazla azgınmış ne diyim

0|1
    0|0
  • arkadaşın cok doğru söylemiş

1|1
    1|0