Gerçekten yardım etmek isteyen erkek kardeşlerim bir bakın bea?

Kokularım var hiçbir kıza yaklaşmıyorum çok utangaçım konuşamıyorum bile kelimeler dilime dolanıyor cinsel ilişki zaten kuramıyorum bana yardım edin lütfen

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Haya imandandir ne güzel iste...

0|0
    0|0
    • Ne güzel söyledin kardeş evliliği düşünüyorum bayadır günaha batmamak için oda olmuyor hep eksideyiz..

• Allah'a sığın. Bizde ayni konudan muzdaribiz ama sabretmekten başka çare yok. Allah sabredenlerle beraberdir gidip bir kızla beraber olacağına sabredip Allah ile beraber olmak çok daha mantıklı değil mi ;)

• Mantıklı tabi ve doğru olanda bu zaten EyvAllah kardeşim Allah razı olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Ozguven eksokligin var

0|0
    0|0
    • Reddedilme korkum bir hayli çok fakat çok utangaçım konuşuyum derken batırıyorum herşeyi

• Ne yapmam gerekiyor nasıl yaklaşıp nasıl konuşmam lazım eskiden böyle değil di hiç utagaçlık yoktu yeni başladı insan içinde çok utanıyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Sence swbebi ne yetiştiğin ortam mi para pul mu tip mi?

0|0
    0|0
    • Ne alaka parayla kardeş bundan iki yıl önce böyle değil di insanlarla konuşamıyorum nefret ediyorum herşeyden çok utangaç olmam dan kaynaklı son yıllarda çok arttı utangaçlık aşırı ve bu durum canımı sıkıyor

• Yok denemedim ilaç kullanmak istemiyorum

• İlaç kullan demedim ki

• İlk önce kardeşim şunu kafana yazman gerekir. Sen insansin ve oda bir insan cinsiyet gözüyle bakma insan gözüyle bak kitap oku cik karşısına konuş durustçe ;)

0|0
    0|0
    • Kardeşim çok utangaçım konu bu aslında elim ayağıma dolaşıyor oda insan mutlaka bende kötü bir insan zaten değilim markette ki kızla bile normal konuşma kuramıyorum özellikle kadınlar la yaklaşınca çok kötü oluyorum utanma afallama kelime yutma çok kötü bu ya :(

• Carpediem ani yasa, sktret buna benzer kitaplar okunabilir tavsiye ederim ;)

• Teşekkürler deneyeceğim :)

• Yasin kucuk belli zamanla bunu asarsin ilk deneyimini sanal alemde herkezle konusarak atabilirsin sonra alisirsin.

0|0
    0|0
    • Kardeş yaşım 22 anlamadığın birşey var eskiden böyle değildi çok kız arkadaşım oldu cinsel ilişki yaşadıklarım da oldu konu bu değil konu son zamanlarda çok utangaç olmam ve eskisi gibi olmamam canımı sıkan şey bu

• Dedigim gibi ara verdigin icin bu durumdasin acilirsin sen merak etme gecici bir durum bu

• Teşekkür ederim atlatırım öyle umuyorum

• Utangaçlığının üstüne gidip bir defa delilik yapıp herhangi bir kızla uzun uzun konuş ya da konuşmaya çalış, bak sonra şeytanın bacağı nasıl kırılıyor :)

0|0
    0|0
    • Samimi olduktan sonra sıkıntı yok ilk başta böyle bir kızı beğeniyorum mesela konuşucam diyelim gözlerine bile bakamıyorum kesemiyorum hemen utangaçlık geliyo * utangaçlığı

• Hah işte o kızın gözünün içine içine bakmalısın bu durumdan kurtulman için, utansan da kızarsan da 1 2 defa yap bir daha o çekingenlik kalmaz, üstüne git sıkıntının

• Haklısın bir an oluyo l*n diyorum sen eskiden böylemiydin a. m. k eskisi gibi ol ye kızı gözlerinle bu seferde ne balıyon derse sorusu geliyo aklıma çıldırıyorum :D

Yükleniyor...