Mantar bulaşıcı mıdır?

Vajinal mantar olayı hakkında sorum olacaktı arkadaşlar. Uzun süredir ciddi kaşıntılar yaşıyorum. Bugün eşim iş seyehatinden döndü ve bu kaşıntı durumundan beri ilk defa ilişkiye girdik. Acılı oldu zaten ilişki de, bir de kaşıntım var baya bir . Sizce eşime bulaşır mı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Vajinal enfeksiyon yaşıyorsun. Doktora gitmiyorsun ve o halde eşinle ilişkiye mi giriyorsun? Beyin yok mu sizde ya?

0|0
    0|0
  • evet bulasıcıdır

0|0
    0|0
  • Ilaci var canim doktora git daha once kiz arkadasimda olmustu. bir krem kullandi gecti. Sanirsam bulasmaz ama yinede sabredin derim...

0|0
    0|0
  • gecmis olsun malesef evet

0|0
    0|0
  • eşine bulaşmasını düşünmek yerine eşin nerden getirdi bu hastalığı onu düşünmek lazım!!!

0|0
    0|0
  • Aynı durum ben ve eşim arasındada olmuştu. evet bulaşır ve tedaviyi ikiniz aynı anda olmalısınz. çünkü sen ona bulaştırdın diyelim tedavi oldun bu sefer onda var ilişkide tekrar sana bulaşır.

0|1
    0|0
    • Tek seferde de bulaşır mı?

• mümkün hatta büyük ihtimalle bulaşmış bile olabilir

• Kesinlikle bulaşıcıdır. Ürologa gitmesi gerekiyor. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Evet...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mantar bulaşıcıdır ayrıca hem sizin hem de eşinizin tedavi olması gerekir ihmal etmeden bir an önce tedaviye başlayın

0|0
    0|0
  • Korunmasi lazim bu hamile kaldiginda anne karnindaki bebege bile bulasir. Doktora gitsene onemli ya

0|0
    0|0
  • Hemen bu söylediğimi dene. Acır canın bulaşmayı geç. Sade sodayı al vajinana sür ya da banyoya git direkt boşalt sodayı. Birde 2.5 litre su ic. Buscopan içebilirsiniz mesela. Mutlaka kuru tut vajinanı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...