Antidepresan yüzünden cinsel isteğim olmuyor :( ?

ben antidepresan kullanıyorum 2 kutudayım 1.5 ay oldu 1.5 aydır isteğim hiç olmuyor sevgilimle bu yüzden ayrıldım mast. yaptığımda da zevk alamıyorum napıcam ben :( ?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Dalga geçiyorum gibi sanma. Tek ihtiyacın düzenli bir ilişki ve seks. Güvendiğin seni gerçekten isteyen ve seven biriyle doyasıya bunu yaşarsan aranızda ki bağ ne o ilaçları kullanmana gerek bırakacak ne de cinsel yaşamının monoton geçmesine sebep olacak. Bence bunu yapmalısın.

0|0
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 18

• İlacı bırakınca düzelir. Hangi ilaç?

0|0
    0|0
  • Sana Bir Tim Lazım..

0|0
    0|0
  • Kirbacla kendini olur kokrma

0|0
    0|0
  • Antidepresan ilacları cinselliği etkiliyor.

0|0
    0|0
  • İyi olmuş aslnda demek ki sevgilin cinsellik için seninleymiş

0|0
    0|0
  • Seni cok iyi anliyorum bende kullandim bir dönem sertlessem bile gidip gelmekten ya da mastürbasyondan zevk alamiyodum çünkü zevk almuyosun sürtünmeden... bisalamiyodum bir turlu yaa.. offf çok kötüydu yA

0|0
    0|0
  • Şart mı antidepresan kullanman?

0|0
    0|0
    • malesef şart :/

• Fluoksetin prozacın iki etken maddesinden biridir. Her ne kadar afrodizyak etkisi de olsa fluoksetin cinsel dürtüde azalma yapar. Bunun için yapabileceğin en iyi şey, kullanım dozu ile ilgili yeniden bir görüş almak, farklı bir ilaç ile tedavinin mümkün olup olmadığını öğrenmek ya da ilacın etkisinin azaldığı anlarda cinsel dürtülerini bastırmak olabilir.

• Hangi tedavi amacıyla kullanıyorsan peki?

• Konuyu doktorunla paylaşmalısın en doğru cevabı o verecekdir

0|0
    0|0
    • ne diyim doktora mast. tan zevk alamıyorum ve sevgilimle de seks yapamadım mı diycem?

• Tabiki öyle söyleme arkadaşım ;) bu ilaçları kullanmaya başladığımdan bu yana cinsel isteksizlik yaşıyorum acaba bu ilaçların yan etkisimi... diye sorabilirsin

• Antidepresanlar böyle durum yaratıyor

0|0
    0|0
    • maleseff :/

• zevk alamıyorum sinir oldum azıyorum diyelim zevk alamıyorum bazen sevgilimin yanında da azamıyordum sonra ayrıldık zaten ama mast. bir boka yaramıyo zindan oldu hayat

• düzelir takma kafana

• Sevgilinizle seks yapıyor muydunuz?

0|0
    0|0
    • evet ama 3 defa denedik yapamaık ilaçtan isteğim yok :/

• ayrıldık o yüzden

• sağlığın için antidepresan da gerekli ama :/ doktorunla görüşüp hormon takviyesi filan alsan

0|0
    0|0
  • Kuru kuru yapma video izle veya telden sanal seks yap sesli daha etkili olur

0|0
    0|0
    • olmuyo p*rno izldim bir kez 6 tane arka arkaya ne çektiğimibilmiyosun

• inlmiyo sanal seks yapanlar hep benim inlemelerimi dinliyolar sıkıcı yani

• Sana malları denk gelmiş. Sanal da olsa ilk kız boşalmalı. Kendi adıma hep öyle yaptım

• Bide bana ugra canim ilaclari kes biraz oyle bir dene

0|0
    0|0
  • anti depresanı neden kullanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Birak

0|0
    0|0
  • Sende sorun var ben duvar tavan bırakmıyorum

0|0
    0|0
  • Antidepresan ı bırak ve asla kullanma tüm antidepresanlar psikologların g*tüne girsin.

0|0
    0|0
  • Denediniz mi sevgilinle yapmayi?

0|0
    0|0
    • denedik olmadı :(

• Psikolojik kesinlikle.

• neden mast. tan da zevk alamıyorum alamıyorum bazen azamıyorum bile

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...