5 yıllık birliktelik son 2 yıl evlilik.

Eşimle 3 yıllık fklört dönemi sonunda evlendik. 2 yıldır evliyiz.kendisini seviyorum. arada her aile olduğu gibi tartışmalar olsa da hayatımda olduğu için mutluyum. Yanlız bu aralar cinşellik anlamında monotonlaşma ve sıradan olmaya başladı. aslında ilşikye heyecan katmak istiyorum. fantazileri yaşamak. eşimi seviyorum o farklı birşey ama farklı şeyleri de onunla birlikte yaşamak istiyorum. kimse demesin şimdi seviyorsan eşine bunu nasıl düşürnursun falan. hayatımıza erotizm heycan zevk katmak istiyorum. tabi onunda.

bunlar neler olabilir bilmiyorum ama farklı herşeyi tatmak. sevgi farklı cinsellik farklı. bir yanedena bakınca evt saçma geliyor ama neden iki tarafta birbirnı mutlu edecekse yaşamasın. eşimle paylaşmadım bunu. sadece sesli düşünüyorum.

sizce ne yapılmalı bu durumda. boşverip içine mi atılmalı yoksa bunun peşinden gidilmeli mi. kimseyi de ilgielndrimez ayrıca şimdi herkes saçma sapan yorum yapmasın. kimin ne istediği kimseyi ilgilendirmez. ben istiyorum sen istemiyorsun diye sen benden daha normal olduğunu göstermez.

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• Kafandan geçirdiğin fantazilerin eşinde kabul görür olması gerekiyor öncelikle. Heyecan adı altında yaşanacak tuhaf istekler evliliğinizin tamamen bitmesine de neden olabilir. Atacağın her adım mantık çerçevesinde ve eşinin duygularını incitmeyecek şekilde olmalı. Hassas konular bunlar dikkat gerektirir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi nasılsınız?

0|0
    0|0
    • pek değişen birşey yok aslında..hala aynı belirsizlik var. ben istiyorum ama uygulamada yapmam zor.zaten olmyacağından dolayı düşünmeyi de bıraktım

• bilmiyorum. bazı küçük sorunla oldu ama önemli değildi.ama etkilendi. şimdi herşey kötü

• nedir o küçük sorunlar?

• ya benımkı de hiç yanaşmıyor fantazi olayına, açık açık sordum aşkım fantazin var mı hiç paylaş dedim, gerçekleştirmeye hazrdım çünkü (grup vs hariç tabiki) yok dedi bana, seksi gecelikler aldım vs pek sallamadı, çok yakışmış vs dedi ama o kadar :) sevismeye artı bı katkısı olmadı, arada ellerımı kelepçeler yada ben onunkını en çok bu etkı etti, oysa ben isterim fantazi unsuru kıyafetler giymek, yada o tarz davranmak vs, ama o pek yanaşmıyor, istemiyorum demıyor, istiyorum da demıyor :) ben ne yapayım sende onu soyle bana :))

0|1
    1|0
    • :) en azından sen dile getirmişsin.bu bile aslında baya yol demek.bir erkek olarak şunu diyebilirim.seksi kıyafet giymek gecelik giymek bazı erkekleri tahrik etmez.bu onu çok etkilemez.ama mesela bir orsp.u gibi konuşması davranması daha çok etklieyebilir.ya böyle sözler.yine de bilmiyorum tabi.:)) ama eğer bunlar etkili olmadıysa bence görsel den çok başka şeyler istiyor.grup demiyrum tabi ama ben yapabilsem mesela birbirmize farkı isimlerle hitap etmek,sevişirken izlendiğimiz hissi guzel geleb

• reeelde biliyorum yardımcı olamıyacağını.. aslında çok isterdim.senin gibi birinin yardımını.. eşin kadar bende şanslı olsaydım.

• noluyor yav :)

• sen içinden geçen herşeyi eşinle paylaşamıyorsan nasıl bir evlilikdir ki bu ?

0|0
    0|0
    • evlilikte olsa insanlar herşeyi paylaşamıyor.herkesin düşüncesi zevkleri istekleri farklı olabiliyor.içinde söyleyemediği şeyler olabiliyor

• ben herşeyi paylaşmak isterim yaaa

• bende tabi ki. ama işte insanlar karşıdkainin düşüncesine hep anlayışlı bakmyor.keşke dinlese paylaşsalar.neleri istediğini sevdiğini ne fantazileri olduğunu

• fantazı yasamanız gayet dogal bence yanlız bu fantazıler ucuk noktaysa bu soru olabılır yanı soyle 3 bır kısı gıbı seylerse esını duygularını orenmen lazım cunku benım ıcın korkunc seyler yanlız esımle hemen hemen her turlu fantazıyı yasarım

0|1
    0|0
    • kadınlar hassas cinsellikte

• eşimin duygularına ya da söylediklerine aslında pek emin olamıyorm.bir an konuşurken herşeye mantık cercevsinde yaklaşan biri 3 dakika sonra tam tersi tepki veriyor.o yuzden onla konuşmak dediğine ne kadar guvenmek gerekir bilmiyorum

• evet.konuşurken o an onu da etkliyor ama sonra düşüncesi değişiyor.kısknaçlık ya da benim nasıl bunu istiyebileceğim

Erkekler Ne Diyor 15

• İlk sıraya bir sosyal fanteziler dizisi koymanı oneririm .

Neden Pera Palas'ta piyano eşliğinde bir akşam yemeği ve tango planlamıyorsun? Güzel ve romantik bir akşam yemeğinden sonra Haliç'e bakan odalardan birinde inanılmaz saatler yaşatabilirsin , değil mi ? :)

2|1
    0|0
  • Öncelikle, içine atıp da geçiştirmeye çalışma çünkü bu durum gittikçe belirgenleşecek ve karşılıklı olarak ikinizde yıpranacaksınız. O nedenle cinselliğinize taze kan gerek. Cinsel zevki artırmak için, sevişme öncesi erotizminizi, romantizminizi artırın. Yapmadığınız şeyler yapın.

Mesela tatile çıkın yada bir gün bir otele yer ayırtıp, eşini sürpriz olarak oraya götür. Yemek yeyin, gece hiç bir şey düşünmeden birbirinizle olmanın tadını çıkarın.

Sevişmediğiniz yerlerde sevişin.

Birlikte fantezi kurun ve bunların uyugn olanlarını birlikte yapın. Mesela banyoyu erotik bir şekilde hazırlayıp kokulu mumlar, aromatik banyo yağları vb ile ruhunuza masaj yaparak sevişin.

Birbirinizin üzerine gıda boyaları ile resimler çizin. Çizerken eğlenin.

Brilikte "erotik" filmler izleyin.

Gözlerinizi bağlayın ve göremenin verdiği heyecanı yapın.

Hep yukarda aşağı öperek inmek yerine, aşağıdan yukarı veya daha güzeli rast gele yönlerde hareket ederek öpüşüp okşayın. Yıllardır sevişip rutünü öğrenince, bir sonraki adımın ne olacağını bilerek seviçmek zevk vermeyecektir.

Seks oyunları oynayın.

Seks oyuncakları edinin, farklı hisler keşfedin.

Özel geceler için daha seksi giyinin. Klasik her zamanki şeyleri değiştirin. Seks oyunları oynarken konu açısından kostümler de olabilir, normal sevişmeler için daha farklı iç/dış çamaşaırları da olabilir.

Birbirinize striptiz bile yapabilirsiniz kendinizi rahat hissediyorsanız.

Fantezi kurun ve paylaşın demiştim ya, yine kurun, birlikte kurun, seksi bir şekilde bunu birbirinize anlatın ve yapın. (ama birbirinize saygı duyun, kabullenilmeyecek şeyler icat ederek huzurunuzu kaçırmayın grup vb gibi)

0|1
    0|0
  • Aklından neler geçiyor hacım?

0|1
    0|0
    • şu geçiyor diyemiyorum.bilmiyorum.neler zarar verir neler çok zev verir yaşamdan bilmek zor.

• her ikinizinde ruhsal yönden zarar görmeyeceğiniz fantezilere yönelmelisiniz..

• bence bu konuyu önce eşinle konuşmalısın...ayrıca uygun zamanlarınızda değişik mekanları , şehirleri hem gezer hem de farklı güzel anlar yaşayabilirsiniz ...

0|0
    0|0
  • aga iş monotona bağladıktan sonra fazla umut etme.. ayrılığa dogru bile gidebilir bu muhabbet haberin olsun.. al eşini karşına geç olmadan konuş.

0|0
    0|0
  • fanteziyi eşinle yaşa başkalarını katma..

0|0
    0|0
  • usta evlilikte cinsellik önemlidir bence, sonuçta ne olursa kendi aranızda olacak bunda ayıp bişey yok.

0|0
    0|0
  • arkadaşım tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler. şöyle haftasonu şehir dışında hotelde 1 gece konaklayın. iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Fölörtün kötü yanı. 5 yılda keşvedeceğinizi keşvetmişsiniz evlilege gerek kalmamış. Bunları evlendikten sonra yaşayacaktınız.

Fölrtü bu yüzden tasvip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • eş değiştirme ye de açık mısın cidden merak ediyorum evli değilim ama insana heycan verdiği kesin ama bir o kadarda kıskançlık var benim yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
    • ya açıkçası şuan insana cazip gelse de o an fikrler değişebilir.çok karşıyım ya da değilim demek yanlış.ayrıca her ne fantazi olursa olsun fikrim bu hadi yapalım natığı olmamalı.içinde seks dışında başka şeylrinde hoşuna gitmeli.güzel bir sohbet vs.

• tabi her şey seks değil insanın ruh haline göre değişiyor bunlar ama bu swinger çiftler önceki hayatlarına göre daha mutlu olduklarını söylüyorlar velhasıl o eşiği geçmek zor geçince de geri dönüş yok...

• Farklı şeylerden kastın nedir ?

0|0
    0|0
  • Halkımızda cinselliği değişik yaşamak sapıklık olarak nitelendiriyor ama 3.şahıs olmadan ikinizin yapabileceklerinin sınırı olmaması gerekir ilişki monoton olduysa Başka yerde sevişin,farklı pozisyonları deneyin,değişik kıyafetlerle sevişin,yakalanma ihtimali olan yerlerde sevişin,arabada ıssız bir yerde sevişin bunları da eşin normal karşılamazsa fantezi derecesini yavaş yavaş artır zamanla oda sana uyacaktır

0|1
    0|0
  • asla saçma düşünmüyosun bende nişanlımla fantazi yapıyorum cinsellik ayrı sevgi ayrı kıskançlık ayrı kesinlikle haklısın dostum,sevişirken fantazi kurun mesela 3.bir kişi tarafından izlenmek felan,heyecan katacak emin ol,seni çok iyi anlıyorum

0|1
    0|0
    • teşekkürler

• rica ederim

• eşini başka bir erkekle düşündünmü?kızma sadece sohbet paylaşımı yapıyoruz

• aynı duygular bizde de var. fark ben eşime anlattım. kendisi yadırgamadı . şimdilik fantazilerde devam ediyor. bakalım uygulamaya geçecekmi.

0|1
    0|0
    • aslında konuşmak en guzeli.flört zamnında herşeyi konuşabiliyorduk ama evlenince değiştik.daha kötü olur diye korkum yok değil

• dostum hemen hemen aynı teraneler yüzünden boşanmış biri olarak söylüyorum çok geç olmadan eşinle konuşmalısın çok güzel söylemişsin sevgi ayrı cinsellik ayrı malesef bizim kadınlarımız her ne kadar tersi düşünülsede erkeği elde edip imzayı attırana kadar çok bakkımlı allımlı ama nikahtan sonra kendini salar her gece başı ağırır yorgun olur gündüz yaklaşsan gündüz gündüz olurmu der aldatsan masumu oynar mayan temizse aldatmazsın ama işler bi yerden sonra çekilmez hale gelir tamam sex herşey değil ama evlilik temelinin en önemli kolonudur o yüzden geç olmadan konuş olmadı evlilik terapistlerine başvurun yada benim gibi boşanın ve sürünün...

0|1
    0|0
    • merak ettim boşandıgına pişmanmısın yanı ?

• yok pişman değilim ama mutluda değilim...

Yükleniyor...