Eşcinsel evlilikler ülkemizde de serbest olsun mu?

evet günümüz de eşcinsel insanların olduğunu biliyoruz ve çoğumuz saygı duyuyoruz ve ezgi başaran diyor ki hayatın dünyanın ve evrensel insan hakları normlarının bu kadar gerisinde kalırsanız yani bir kunt zekalı kabadayı gibi davranırsanız homoseksüelliği hastalık olarak tanımladığınız raporda eşcinsel evliligide mis gibi tanımış olursunuz. evet sayın vatandaşlar.. eşcinsel evlilikler kavramı tsk kayıtlarına girmiş bulunuyor buda Atamanın büyük kabadayıya naniği olsun ...Ben kesinlikle serbest kalsın diyorum..yazının devamını merak eden ler için link vericektim ama site izin vermiyor): siz ne düşünüyorsunuz ben katılıyorum kesinlikle dine bağlıcaksanızda herkesin günahı kendi boynuna arkadaşlar

Güncellemeler:
evet yazının devamı
batıya ozenmek zaten ılıklerımıze kadar ıslemıs batının partilerını gece yasantılarını suclarını ornek alıcagımıza insan hakları denen yasasısı ornek alsak yasam ve yaşama hakkına sahıptır bunu suclulara adepte etmemek lazım escınseller n tecavuzcu ne sapık ne hırsız ne de katıldır bence once bunların kalkması gerek cunku bende tecavuz edıp 2 gun sonra elını sllayarak ıcımızde gezen bu ınsanlardan rahatsızım arkadas escınsellık bır suc degıldır

0|0
14|22

En İyi Erkek Görüşü

• Önce aileler eşcinsel çocuklarını vurmayacak kadar anlayışla karşılayabilecek hale gelsin, bakanlar "eşcinsellik hastalıktır" demeyi bıraksın, ondan sonra evliliğin yasallaşması kolay iş.

3|5
    4|4

Erkekler Ne Diyor 21

• -bekara, öğrenciye ev yok bizde

-tama zaten ben evliyim,eşim de benim gibi.

-tamam o zaman evladım. aile apartmanı burası zaten

iki gün sonra

-yeni kıracıları gördünmü ben sadece adamı gördüm,eli yüzü düzgün birine benziyordu

-valla onu bunu bilmem yeni evliler heralde çok gürültü yapıyorlar.

iki gün daha

-abooovvvvvv...mahalle elden gidiyor,çoluğumuz çocuğumuz var bizim

-aynı günü akşamı

-birlikte yaşayan iki gay hunharca linç edildi(evli denmez)

buna karşıyım

ama hastalık olarak görüyorum sadece dinen değil evrimede ters, bu yüzden evlilik kurumuna aykırı bir durum.

0|1
    1|0
    • insanlar anne karınlarında ıkı cınsıyetıde aynı anda tasırlar evrıme karsı deıl yani terste deıl

• cinselliği dondurmedın zaten bu cinsel tercih adı üstünde düsüncene saygı duyarım

• Tıp ve psikoloji bilimi eşcinselliği hastalık,sapıklık,psikolojik ya da hormonsal bozukluk değil doğuştan gelen DOĞAL VE NORMAL bir yönelim olarak görüyor. Dünya Sağlık Örgütü başta olmak üzere bir sürü evrensel bilim kuruluşunun kabul ettiği şey bu..

• olmasın ltfen herkes yok herkes düşüncesinde cinsiyetinde özgürmüşmüş filam yok öyle bi dünya objektif olarak kimse bakmıyo olaya işlerine gelince herkes dindar biz müslümanız kitap ne emrederse dogrudur madem dogru kitapta böyle birşey yazmıyo ne yazdıgınıda biliyoruz. işlerine gelince yok efendim kişinin kendi şeçimi evrensel olarakta zıt düşen bir olay

bknz. cmylmz ın dedigi gibi

makyaj yapan erkege metroseksuel denir

pardon o öyle değil biz öyle demek istemedk bakımlı olan erkege metroseksuel denir

0|1
    0|1
    • kardeşim kitap yazmıyorsa ki yazıyo neden lut kavmi helak oldu

• sen anlamıyorsun galiba lut kavmi ordada normaldi dediğin şey için helak oldu he ben yaparım helak da olurum diyorsan buyur meydan senin

• sen yazıklarımı okumuyosun herhalde.

• daha neler asla ama asla olmamalı kesinlikle olamaz, yoksa herkes eşcinsel olur evlenir, allah türkiyeyi lanetler, insanlığın devamı gelmez, aile bağı denilen kavram kalmaz insanlar sokakta hep ahlaksızlıklar yapar hırsızlık öldürme uyuşturucu gibi şeyler artar, büyüklere saygı küçüklere sevgi duyulmaz türkiyede herkes satanis olur kedi keser kanını içerler sonracığıma kundaklama artar çocuklar okula büyükler işe gitmezler insanlar mezarlara işemeye başlarlar pihuvvv daha neler neler o yüzden tamamen karşıyım ha bi de lut kavmi var, hiç eşcinsellik konusu açılıpta lut kavmisiz olur muymuş, başı kapalılara atatürkü seviyor musunuz sorusu, kemalistlere müslümanmısınız diye sorulan sorular ne ise eşcisellere sorulan lut kavmi aynıdır yani olmazsa olmaz, bence hepsini öldürüp 3D televizyon yapmalıyız çünkü türkiyenin demokrasiye değil 3D televiyzonlara ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • Benım sıze bı sorrum var . sız pekı eşcınselmısınız yada bıseksuel. bunu ıstemenızın nedır ? ıkınıcısı cocogunuz olsa escınsel olmasını ıstermısınız? akın burda olur kabullenırsınız demıyorum . olmasını ıstermısnız?

1|1
    0|1
    • escınsel deılım biseksülde cocugumun oyle olup olmaması deıl soz konusu sonucta var olan bıseye saygı duymaktan bahsedıyorum buda benım dusuncem tabı ama senın dusuncene saygım var

• ister misiniz ne kadar salakça bir soru, bu aynen şu demek çocuğunuzun toplum tarafından dışlanmasını ister misiniz, çocuğunuzun ezilmesini istermisiniz, eşcinsellik ülkemize uzak bir şey sanabilirsiniz ama her 10 erkekten 1 i eşcinsel ülkemizde, eşcinsel olduğunu açıklayanlar onlardan daha yumuşak değil sadece daha dürüst,

• ne kdar gerzekçe bir cevap 11 aydır nerdeydin sen.. . ister kabul et ister etme eşcinsellik genetik bir bozukluk. şu anki teknolji ile tedavisi yok. ilerde olacaktır mutllak. gelelim hemen hemen hiçbir eşcinsselin çocugunun da eşcinsel olmasını istediğini görmedim. buda bir gercek ayrıca buyuk konusma kimse istemez çünkü doğal birşy değil..

• Herkesin günahı kendi boynuna dersen ahlaksızlığa açık kapı bırakmış olursun.Sokak ta sevişen insanlara bile kimse laf etmio.Bu durum onları bağlar diyo bi kısım insanlar ama çocuklar bundan etkilenip onlara özenmezmi?Bu durum eşcinseller içinde geçerli.İslam bu ahlaksızlığı yasaklamış ve lanetlemiştir.Ayrıca dine bağlıcaksınız demişsin Müslüman olduğumuz için bağlıyoruzdur belki.

2|1
    1|2
    • bende müslümanm da baglanmamasını ıstemem dekı sebeb olaya dinin dışında yaşama hakkı olarak bakılmasını ıstemem ve o yonden bakılırsa nasıl olması gerek manasını yuklemek tı

• Anlamakta kıtlık çekmeseydin rahat anlardın.

• Cevabı yiyip, köşede kalınca da zaten hep "hıı salak, anlamakta kıtlık çekmeseydin rahat anlardın, ıyy zavallı acıyorum, kendi haline bırakalım vb.", teknik hep aynı.

• Türkiye de önce insanların eşcinsel liğin tanımını bilmeleri lazım.Ondan sonra bu konu tartışılabilir.

Benim şahsi görüşüm onlarında hepimiz gibi bir birey olduğudur ve bizim sahip olduğumuz her hak ve hürriyetten onlarada sağlanmalı.

0|4
    1|1
  • arkadaşlar bir gerçek varki eşcinsellik iyi bişey değildir ve siz lut kavminn bu yüzden helak olduğunu biliyo musunuz? ben katılmıyorum ve sıcakta gelmiyo bana

2|0
    0|2
  • amacı nedir arkadaşım evlenip napıcakalr evlenince Zinadan cıkıp sevabamı giriyo bu olay ? Evlenmeden yaşasınalr tövbe bismillah

1|1
    1|2
    • evlenmek te kı amacın neyse senın onların da o ayrıca onlar da ınsan yaratık deıl ... o zaman kımse evlenmesın nıye evlenıyoruz kı zınadan cıkıp sevaba mı gırcez

• Arkadaş hayırdır sen neden bahsediyosun lafı nerenden anlıyosun ?

Ben diyorumki evlilik yasası bir kadın ve bir erkek olarak hazırlanmıştır 2 aynı cins oalrak değil..

Ben diyorumki yeterince tolerans tanınıyo zaten kendi içlerinde yaşasınalr evlenip napıcakalr nelerini koruyuacaklar

• neyse tamam tamam

• abartmayın ve nerde yasadıgınızı unutmayın... belkı 3 yada 4 kusak sonra olbılır. bence yasal olmamalı. cunku dogal degıl . yapılan ıstatıstılere göre escınselerın bıle cocuklarının escınsel olmalrından korktukalrı oratda olabılen bır durum varken.. bu tıpte bır aıleden yetısmıs coucuklar ne olacak bunu dusunen varmı acaba..?

0|0
    0|3
    • Yapılan bilimsel çalışmalarda eşcinsel ailelerin çocuklarının heteroseksüel aileleirn çocuklarından pskiolojik-sosyal olarak bir fark olmadığı gözlenmiştir.

• Şimdilik kimliklerini gizleyerek aynı evde yaşamaya devam etsinler.. Bu ülke en basit sorunlarını çözememiş...Olmayacak duaya amin demek olur bu düşünce..

0|1
    1|1
    • yeterince sorun var zaten daha onları çözememişken kürt, alevi, baş örtüsü bu memleket yeni bir polemiği daha kaldıramaz

• homofobiklere seri eksi verdim hohahaha, evlilikten önce eşcinselleri tanıması gerekiyor türkiyenin, ülkemizde her 10 erkekten 1 i eşcinsel, homofobiklerin bizi ezebilmesine biz izin verdiğimiz için ezebiliyorlar ta en başında kimse dolaba girmemeliydi, ama artık eski kara günler bitti artık bir eşcinseli dövdüğünüz zaman ceza alıyorsunuz, öyle eşcinseller sokakta öldürmek falan yok, homofobikler adam olun beni deli etmeyin :D

0|0
    0|0
  • yazık acıyorum saygı imiş biri gelip sana istediğini yapsın sende hiç birşey deme ne olacak saygı duyarsın

1|1
    1|1
    • herşeti yapsın derken anlamadım şşinseller jonumuz tecavuzculerle hırsızlarla katillerle bir tutma bence

• sen bilirsin benim anlatmak istediğim insanların huzurlu mutlu yaşayabilmesi için gereken kurallar vardır bunlara uymayanların sonu hep hüsrandır acıdır kabustur bu dünya kurulduğundan beri böyledir sonuçta herkes ne yaparsa kendine yapar ama ben yapılan yanlışlara hiçte saygı duymak zorunda değilim

• Yahu eşcinseller sana ne yapıyor? İki erkeğin ya da iki kadının birbirine aşık olması nasıl oluyorda senin hakkına zarar veriyor anlayabilmiş değilim. Çocukların özenmesinden korkuyorsan merak etme eşcinsellik özenmeyle olmuyor. Kimse sana kadınlardan ya da erkeklerden nasıl hoşlancağını öğretemez. Bu doğuştan gelen içgüdülerle alakalıdır. Bilimin eşcinsellik hakkında ne dediğini araştır. Youtubeta eşcisnellik nedir diye bir video var. 5 partttı sanırım. Onu izlemeni tavsiye ediyorum.

• hem kültürümüzle övünelim hem onu yozlaştırmaya ne kadar saçma sapan adet varsa özendirmeye çalışalım.ee ne demişler bir şeyin kıymeti en iyi onu kaybedince anlaşılır diye !

1|1
    0|1
    • Bu ülkede artık eşcinseller rahat bir şekilde yaşayabilmeli. Eşcinsel evlilik olmasa bile en azından homofobiyi yenmemiz gerekiyor. Eşcinsellik hetreroseksüellik gibi doğuştan gelen bir yönelimdir. Bir tercih değidlir ve değişemez. Bilimin eşcinsellik hakkında ne dediğini araştırın. Youtubeta eşcinsellik nedir diye bir video var. 5 parttı sanırım.. Onu izlemenezi tavsiye ediyorum.

• Bunun kültürle ne alakası var? Hadi bakalım varsın kültürle alakası olsun.Eşcinselliğin 1858'den beri serbest olduğunu biliyor musun? Osmanlı döneminden beri.Osmanlı, eşcinselliği dünyada ilk serbest bırakan devletlerden biri olmuştur.Bu tarihi bir bilgi...

• serbest olmasın

2|1
    0|1
  • Olmasın. Bu hormon bozukluğunun bi tedavisi yokmu :/

1|1
    2|2
    • onları tedavı etmektense tecavuzculerın hormonlarını tedavı etmek daha mantıklı olur gibi

• Bilimsel olarak bir hastalık olmadığı için doğal olarak tedavisi de yok.Ancak homofobi adlı psikolojik hastalığınızdan bir psikolog-psikiyatrist yardımıyla kurtulabilirsiniz.

• yavrum sen daha olayı çözememişsin, homofobinin küçücük bir kısmı hormanal lezbiyenliğinse hormonlarla hiç alakası yok, psikolojik olmadığı da yıllar önce kanıtlandı

• Kafamiza das degil kaya yagacak anlasilan

2|2
    2|3
  • ülkemiz buna hazır değil

1|0
    1|2
    • Şu "ülkemiz daha hazır değil" olayına da bayılıyorum he.Ülkemiz peki bu olayı erteleye erteleye ne zaman hazır olacak? Bir yerden başlamak gerekiyor.Eşcinsellik ne seçilebilir bir şeydir, ne de bir hastalıktır.Her heteroseksüel gibi homoseksüeller de ergenlik döneminde bu yönelimlerinin farkına varırlar.Evlilik olayına gelene kadar toplum bilgilendirilmeli, ayrımcılık yasası çıkmalı (ki AB'ye girmek için eşcinsellere yönelik ayrımcılık yasası zorunlu, her an da gündeme gelebilir).

• Kıyamet Alametleri ile ilgili hadisler, kıyamete yakın eşcinselliğin insanlar arasında normal karşılanacağını belirtir. Vay be işe bak.

1|1
    2|3
    • o zaman hitler gibi katliam yapalım kol düğmesi falan yaparız tekstıl sektorune katkısı olur

• sen kıyametı gecırmısın benımkı masumane

• kuranda eşcinsel kelimesi ble geçmez acaba kuranı mı değiştirmeye çalışıyorsunuz, yahudiler de bu yüzden lanetlenmemiş miydi?

• hadı canımmmm sende :)

1|1
    0|1
  • ülkem insanının en sevdiğim yanı misyonerlere gerekli cevabı vermesi

0|0
    0|2
    • bence herkese cevap veremıyo gıbıler senın ulkenın ınsanları bazen büzüşüverip ınsana kul da oluverıyolar işine gelene gore sanki

• her konuda özgürlük istemiyorum sadece farklı diye insanların yasama haklarını ellerınden alamayız

• hmm tabi bu senin görüşün ben böyle birşeyin ülkeyi bataklığa sürükleyeceğini düşünüyorum yozlaşmadan herşey limitinde güzel

• Dünyada sayılı ülkenin sayılı şehrinde serbest olan bu durum Türkiye için hiç normal değil şu anda.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 14

• Tabii ki de serbest olmalı ben eşcinsel propagandasına da karşıyım ama kime ne ya o insanları eşcinsel kabullenmek lazım, nitekim onlar ÖYLELER. Onların varlığını yok saymak, görmezden gelmek kişisel bişeydir ama sen sevdiğin insanla evleniyorsan veya bazı insanlar zorla evlendiriliyor ve buna ses çıkarmıyorsan bence insanların tercihine karışma hakkında yok. Özgür bir ülke olmalıyız ve bu da yaşamın bir gerçeği ve zaten aşk sınır tanımaz ki ya sen evlenmelerine izin vermezsen beraber yaşarlar sonuçda ama baskıya karşı gelmek için bence serbest olsun.

1|3
    1|3
    • yarın senin kızın yada oğlun bunlara özenerek eşcinsel olursa ki allah göstermesin onada saygı duyacak mısın özentilik bir yaşam tarzı olmuş giderken iyi şeyleri insanlara göstermeye daha çaba gösterecekken kötü şeyleri de hoş görmek ilginç artı bu bir tercih değil şeytani bir dürtü

• mattyou, toplumun sana küçüklükten itibaren yüklediği önyargılarla, kulaktan dolma bilgilerinle yorum yapacağına, bilim eşcinsellik hakkında ne diyor onu öğren. Hastalık olup olmadığını, özenerek mi olduğunu anlarsın.

• Onlarda insan. Onlarıda dışlamamak gerek. Ben karşı değilim ne onlara ne de evlilik yapmalarına. Evlenmeseler bile sonuçta illaki kendi cinslerinden sevgilileri olacak. E neden bunu gizli saklı yapmaya zorlayalım ki. Ve neden zorlansınlar ki. Onlarında yaşamaya hakkı var. Kimse istemez eşcinsel olmak. Doğaları böyle kimse suçlayamaz onları allah vergisi..

3|2
    1|1
    • dogustan gelen şeyler farlılastırılmaz bunun ayrımını yapanlar engelli sakat vs...dogustan gelen kusurları da yadırgıyolar boyle yaparak bence

• ya doğası gereği sen insan doğupta hayvan olan birini gördün mü biz insanız insan boyle şeylere saygı dahi duymak saçma çünkü amerikada gerçekleşen bu ahlaksız olaydan amerikanın önde gelen bürokratları rahatsız durumu düzeltmeye çalışıyolar emin ol ama yapamıyolar biz yozlaşmaya yüz tutmuşuz gerçi bunu mu almayacaz onlardan

• salak mattyou eşcinsellik doğada 1500 türde var sen neyin kafasını yaşıyorsun?

• Serbest olmasın.Ben karşıyım sonuna kadar.Böyleleri bir de yabancı ülkede evlat ediniyor buna izin verenler onada izin veriri.Sonra halimiz nice olur.

3|4
    3|3
    • istediğiniz kadar eksi veren sizi gidi eşcinseller.

• eksi verdim escinsel degilim. yorumun itici.

• Ne gibi bir sorun olur? Eşcinsel evlilik serbest olsa siz hemcinsinizle evlenmeyi düşünüyormusunuz? Siz düşünmüyorsanız başkalarının neden fikir değiştirip hemcinsiyle evleneceğini düşünüyorsunuz? Eşcinsellik özenmeyle olmaz. Kimse size kadınlardna yada erkeklerden nasıl hoşlanacağınızı öğretemez. Bilimin eşcinsellik hakkında ne dediğini araştırın. Youtubeta eşcinsellik nedir diye bir video var. 5 parttı sanırım. Onu izlemenizi tavsiye ediyorum. Belki önyargılarınız kırılır!

• Olmaz öyle şey ben el ele erkekler ve kadınlar görmek istemiyorum.Allah kadını erkek erkeği de kadın için yaratmış.İnsanların hastalıklı hormonlarını tedavi etmek için uğraşsınlar daha mantıklı.

4|3
    4|3
    • - verenler hollandaya canım hadi...

• Allah flört etmeyide günah kılmış. Hatta kadınla erkek başbaşa kalırsa 3.sü şeytandır diye bir ayette var. Ama bu sitedeki soruların yüzde 90 ı flört, sevgiliyle ilgili. Siz flört edince, birbirinizle sokakta rahatça öpüşürken sorun olmuyorda bizim hemcinsimize aşık olmamız mı sorun oluyor? Ayrıca eşcinsellik bir hastalık değildir. Bilimin eşcinsellik hakkında ne dediğini araştırın. Youtubeda eşcinsellik nedir diye bir video var. 4 yada 5 part. Seyretmenizi tavsiye ederim.

• Eşcinsellik hormonel bir şey değildir, aman hiçbir doktora gidip de bundan bahsetme bir yeriyle güler.Psikolojik yönden bakarsak da uzman psikologlar, bunun bir hastalık olmadığını, dolayısıyla tedavisinin de olmadığını ve sadece eşcinsellerin sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılmasında yardım edebileceklerini söylerler.Homofobi içinse çoğu bunun bir hastalık olduğu görüşündedir.Git sen tedavi ol anlayacağın.

• O kadar degil iste. Oyle bir sey zor olur. Olmasini da istemem sahsen. Ve evet ben de hastalik olarak dusunuyorum escinselligi.

3|2
    2|0
    • Eşcinsellik tıp literatüründen hastalık kapsamından çıkaralı 50 yıl oluyor.

• Hastalığın bencesi sencesi mi olur? Peki, bence grip bir hastalık değil.Hatta bence kanser de bir hastalık değil.Ne kadar kolaymış değil mi, "Stanislava"!

• Demek istedigim o degildi, ki benim de escinsel arkadasım var ondan da biliyorum

• olmasin musluman bir ulke sonucta

4|2
    3|4
    • ulkenın musluman olmasın dan bahsettın de gelgelelım yapılmayacak bırsuru sey yapılıyor muslumanlıkla ılgılı din sömürüsü gibi

• O zaman neden ülkede içki içmek, kumar oynamak, flört etmek serbest? İslam kadına kapanmayı emrederken neden kadınların aynı zamanda kapanmama hakkı var? Bunlar yapılınca sorun olmuyorda konu eşcinsellik olunca mı dininiz aklınıza geliyor? Eşcinsellerin kimseyede zararları yok. Sadece sevdiğimiz insanla rahatça beraber olmak istiyoruz.

• Türkiye, Müslüman bir ülke değildir.Laik bir ülkedir.Eğer şu an her Türk'ün yapması gerektiği gibi Atatürk'ün izinden gidiyorsan bunu bilmen gerekir.

• Bu durumu rahatlıkla gerçekleştiren biri var sayılır zaten...

Olsun bence..

1|1
    0|1
  • Eşcinselliğe de, evliliklerine de karşıyım. Böyle saçma bir şey olabilir mi? Saygı filan duymuyorum ben arkadaşım!

0|4
    3|3
  • türkiyede hosgörü diye birsey yok. hicbir mahallede escinsel evlileri barindiracaklarini hatta onlara evlerini kiraya vereceklerini sanmam.

oruc tutmuyor diye sokak ortasinda adam döven zihniyet var, saz caliniyor diye insanlari diri diri yakan zihniyet var.

birak escinselleri mahalledeki dul kadinlara mahalle baskisi varken escinselleri tasa tutarlar.

3|3
    6|2
    • Sırf saz çalındığı için nerede insanlar diri diri yakılmış?Yakın zamanda mı oldu,bunu duymamıştım.

• 1. si bana eksi vermen zoruma gitmez.Artı almak için fikirlerimi farklı şekilde yazacak biri değilim.2.si sen kimsin?Seni tanımam,etmem.3. eksi verdim.Çünkü verdiğin cevap çarpıtılarak veyahutta yanlış bildiğin için bu şekilde yanlış yazdığın bir cevap.4.sü böyle bir konuyu burda paylaşman yersiz.5.siBildiğim bir konu evet ama ondan bahsedip bahsetmediğine emin olmak istedim.Ve o durumdan bahsettiğini onayladın.ben o durumu yaşayan adamdan işin gerçeğini öğrendim.Senin sandığın gibi değil.

• 6. cekilebilirsin huzurumdan.

• eş cinsellik çok geniş bir konu tarihte Hz.Lut döneminde.ilk çağ uygarlıklarının büyük bir çoğunluğunda rastlanan bir konu dinimizce hoş görülmeyen bir şey peygamberimizin bu konuyla ilgili pek çok hadisleri var..özellikle Hz. Lut döneminde ki sapıklıklar yüzünden başlarına bela bile yağmıştır..Ben eş cinsel evliliğine karşıyım..daha henüz Amerika da yeni yeni oturan sistem Türkiye de hiç yürümez..yürümesin de sapıklıktan başka bir şey değil..

NOT: Şahsi görüşümdür..

2|1
    1|1
    • saygı duyarız

• ya sen şahsi görüşüm diyorsunda bunun neresi şahsi görüş herşey ortada eğer helak olmak cehennemde yanmak isteyen varsa yapsın ama gözlerden uzakta

• Allah insanları sadece iki cins yaratmış. kadın ve erkek! gerisi için doktora başvurmalı insanlar bana göre. sağlıksız bir düşünce olduğuna inanıyorum

2|4
    1|3
    • O kadar cahilsinki. Eşcinsellik zaten kadınla erkek arasında olan bir cinsiyet değil. Eşcinseller biyolojik cinsiyetinden memnunlar. Ama hemcinslerine ilgi duyuyorlar. Eşcinsellik bir hastalık olarak kabul edilmiyor ayrıca. Heteroseksüelik gibi doğuştan gelen doğal ve normal bir yönelim olarak kabul ediliyor. Ve eşcinsellik değişemez.

• benim bilgimi sınamak sana düşmez. seviyeli ol cahil insan. " Ama hemcinslerine ilgi duyuyorlar. " işte bu cümle hastalıklı. yazdıklarıma yorum yapma uzak dur benden.

• Git bakalım bir doktora "doktor beeey eşcinsel tedavisi.." dediğin an zaten doktor kıkır kıkır gülmeye başlayacaktır.Cehalet başa bela tabii...

• iyi herkesin gunahi kendi boynuna diye azitsin herkes.

oyle sacmalikmi olurmus madem bunlara ozentilik aldi yurudu Turkiye sinirlari disinda evlensinler.

Herkesin kendi gorusune filan saygi duyuyoruz tamam da Goruntu kirliligine karsiyim!

Batiya ozenecegiz diye B*ku cikiyor herseyin!

2|1
    1|2
    • ben sana katılıyorum kupa kızı delikanlısın işte boyle çıkışlar bekliyorum senden

• Ben Turkiye sinirlari disindayim zaten dert etme bunu kendine genc.

• Okuyunca içim rahatladı, senin gibi insanların ülkemden uzak olması bu ülke için en hayırlı şey sanırım.Kal orada sen.

• evet bence olmalı =)

0|1
    0|0
  • Eşcinseller açısından çok fazla bir şeyin değişeceğini düşünmüyorum.

0|0
    1|1
    • en azından bıraz daha saygı olur araya ımza gırınce pek bır saygı goruyosun cunku bu ulkede ımzasız oluncavay halıne

• Eşcinseller arasında bu çok daha yaygın. Elbette gerçekten seven, aşık olanlar var. Çok nadir bir durum bu. Eşcinsellerin derdi imza değil, anlayış. Bunu da yasa çıkararak sağlayamıyoruz ne yazıkki.

• Evlilikten önce sıkı bir ayrımcılık yasası gelmesi lazım ki AB sürecinde olan Türkiye, AB'ye girebilmek için her ülkenin yapmak zorunda olduğu üzere böyle bir yasa çıkartmalı.Evlilik olayı biraz lükse kaçıyor şu şartlarda, ilk önce eşcinsellerin hayatları güvence altına alınsın, insanlar eşcinsellik hakkında doğru şekilde bilgilendirilsin ki ben bunun olacağına inanıyorum.

Yükleniyor...