LGBT Ağır Psikolojik Bir Rahatsızlıktır, Düşünceleriniz Nedir?

LGBT Ağır Psikolojik Bir Rahatsızlıktır,
Arkadaşlar özgürlük dediler, sağlık dediler, saygı dediler.. Eşcinseller zaten, eşcinsel değilmiş gibi yorumlar atarak, ben eşcinsel değilim ama destekliyorum havası yaratmak istiyor bu bariz belli ama eşcinsel olmayıpta hiç bir araştırma yapmadan bilgi sahibi olmadan yorum yapanları anlamıyorum.

Bir kere her şeyden önce bu mübarek ayda bunun yapılması "saygısızlıktır". Ama bu insanların sadece kendi düşünceleri doğrudur, kendilerine yapılan saygısızlık ve bu ayda bunu yapmak haktır onlara göre.

Bu psikolojik sorunların çözülmesi gerekmektedir, onları evlendirmek, yasallaştırmak onlara iyilik değil kötülük olur. İnsanlar bunun psikolojik bir sorun olduğunu, tedavi edilebileceğini öğrenmelidir, böyle duyarlıymış gibi davranmak, bilmeden cahil cahil desteklemek saygı değildir iyilik hiç değildir kötülüktür.

Lütfen bilinçlenelim, bilinçlendirelim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bunlar hasta tedavi edilmeliler

0|2
    0|0
    • Teşekkür ederim eig için. Şimdilerde tedavisi yoktur belki ama ilerde elbet olur yazık Allah kurtaraın ıslah etsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik yönden ortaya çıkan bir durum olsa da bu bir rahatsızlık değildir. Lgbt bir birey değilim ama sonuna kadar destekliyorum zira bu kişinin kendi tercihidir. Toplum tarafından ötekileştirilmeyi hakedecek bir davranış da değildir ayrıca. Bunun bulunduğumuz ayla bir ilgisi olmadığı gibi diğer bireylerle de bir alakası yoktur. Bahsedilen ve talep edilen özgür düşünce şeklinin benimsenmesidir.

1|0
    0|1
    • Onların yaptığı özgürlük olurken benim bu düşünceye karşı çıkmamın yobazlık olması kadar saçma yaptığınız yorum. Biraz bilgi sahibi olup yorum atın. "Şabanla Recebin aşkına Ramazan karışamaz" gibi küstahça ve saygısızca bir pankart açarak, sokak ortasında çırıl çıplak dolaşarak benim özgürlük sınırlarıma giriyorlar. Bu özgürlük değil hak ihlalidir, özgürlük gaspıdır. Benim özgürlük sınırlarıma girmeye kimsenin hakkı yok, biz onları kısıtlamıyoruz, onlar nasıl bunu istiyorsa bizde istemiyoruz, istemek zorundada değiliz, zorla istettirmekte özgürlüğe dahil mi acaba? Anca kendi ideolojileriniz var bencil insanlar.

• İşte sorun burada. O sokak sadece sana ait değil. Anlıyor musun? Ben senin düşünceni yermiyorum. Saygı duymak zorunda da değilsin. Umurumda değil aslına bakarsan. Sadece kendi düşüncemi ifade ettim.

• Hani o sokak bana ait değil ya işte, orada çıplak gezemezler, onlarında değil çünkü. 0-6 yaş zekanla düşünce belirtme bir zahmet sen faşizan düşünceli zihniyet var sizlerde. Varsa yoksa siz. Herşey hak size.

• Bence sen once kendini bilinclendir cunku escinselligin buyuk cogunlugu tedavi edilemez...

0|0
    0|1
  • Umrumda değil. Kim nasıl istiyorsa öyle yaşar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi ne olursa olsun saygı duymak lazım da çıkıp ben gayim ben ibneyim diye bağırmak pankart açmak rahatsız edici

0|2
    0|0
  • Anti Lgbt.

0|1
    0|0
  • Allah ıslah etsin öncelikle ve biz insanlara düşen onların tedavi olmalarını sağlamak bu durumlarından dolayı onları dışlamamak ve onları milletvekili seçerek normal birşey mi gibi davranarak yaptıklarını meşru halen getirmemiz gerekir

0|1
    0|0
Yükleniyor...