Umut edersin dua edersin istersin bir türlü olmaz olur dilin yanar tövbe der tekrar denersin...

arkadaşlar oldukça canım yanıyor ve o kadar yıkılmaz kendimi güçlü hisseden biri olarak yaşadıklarımı yediremıyorum kendime ben çok sevdim ancak hiçbir zaman sevdiğim gibi sevilmedim ya cinsellik yaşamak için yaklaştılar bana ve hayalkırıklığına uğrayınca ben izin vermeyince defolup gittiler yada kararsız kılı kırk yaran detaycı tipler yaklaştı ve terk etti beni veyahut şuan olduğu gibi çok iyi vakit geçirdiğim hoşlandığım hatta bana defalarca güzel vakit geçirdiğini söyleyip teşekkür eden ama bugün aradığımda gelmesem olmaz mı diyen tuhaf çekingen ne istediğini bilmeyen yakışıklı ama gözümde yakışıklılık değeri beş kuruş etmez bir insanla konuşuyorum bugün staj eğitimim vardı orada da bakan birisi vardı ama gördüm ki diğer güzel kızlarla da ilgili yani bana özel değil ben aslında çirkin bir kızda da değilim ama anlayamıyorum hatam nerede o kadar sıkıldım ve bunaldım ki offfffff

bir gün gerçek aşk beni de bulacak mı ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın adaleti yok değil mi :) Sen hayalindeki insana bir türlü ulaşamazken iyi birine denk gelemezken iyilerde başkalarının elinde heba oluyor. Ya da başkaları bilmiyorum ne kadar iyi birisin ama iyi olarak kabul ediyorum senin gibi birini bekliyor ama sende başkalarının yüzünden yozlaşıyorsun kalbin kararıyor. Neden herşey bu kadar zor olmak zorunda ki yani ne olurdu herkes hak ettiğini bir nebze olsun alsa. Yok ama ne kadar işe yaramayan ellere düşmeli değerli şeyler, illaki değerini değer bilmez insanların ellerinde kaybetmeli. Böyle adalet adamı isyan ettirir cehenneme götürür :( Allahım affet.

0|0
    0|0
    • o kadar güzel yazmışsın ki söyleyecek kelime bırakmıyorsun

evet ben aslında bugün olduğum kadar duygusuz ve kırıcı bir insan değildim ama başkaları yüzünden o kadar yozlaştım o kadar duygusuz biri haline geldim ki artık sevemiyorum bile kimseyi

teşekkürler

• İyilere Allah en hayırlısını nasip etsin. Amin.

• AMİN İNŞALLAH

Erkekler Ne Diyor 9

• Senin hatan sanırım sadece çok fazla takıyosun kafana detayları . Hayatına soktuğun insan seçimlerin yanlış , ilk görüşte anlayamazsın tabii ama seni bu kadar sıkacak kadar yakınına sokman yanlış en azından . Daha dikkatli ol çevrende seçtiğin insanlara karşı herkesi kendin gibi zannedip güvenme çok üzülürsün . Tanıştığın her erkeği de potansiyel sevgili gibi görüyosan eğer çok doğal bunları yaşaman . Bırak onlar seni görsün öyle onlar uğraşsın sana yaklaşmak için sen düşünme kız tarafı naz tarafı demişler boşamı .

0|0
    0|0
    • tespitlerin doğru sanırım herkesi kendim gibi sanırdım ama artık öyle değil bir bakıyorum dinliyorum çevreyi değerlendiriyorum seçimlerim neden hep yanlış çıkıyor nerden bilicem ben doğru insanlar olduklarını yaa alınlarında yazmıyor ki :( ben takıntı yaptım bir de , artık çevremdeki sevgilisi olan mutlu olan insanlara bakıp imrenmekten bunaldım sevgilim olmalı bana kol kanat geren beni düşünen uff o yuzden tanıştıgım her erkeği tabi ki potansıyel sevgili görmuyorum

• tanıştığın o insana hayatında gerçekten seni üzebilecek bi yer vermeden önce zaman ver biraz. Bu zaman içinde huyunu suyunu zamanla öğrenirsin ona göre hak ettiği değeri verirsin fazlası seni üzer . kimseye güvenme demiyorum sadece zamanla olsun bu birden olmasın . hayatın bi parçası üzülmek ama bu kadar sık değil her şeye değil . Emin ol hiç beklemediğin anda olucak bu dediklerin sen sadece kendine ve seçimlerine dikkat et üzülmeni gerektircek bir durum değil bu o yüzden üzülme .

• haklısın teşekkür ederim

• Kişi mağrur kurt gururlu ve idealist olmalı ki çakalları elesin önceden kestirsin minnet etmesin peşine düşürsün..Bu özellikleri kendinde barındırmayan insanlar bu yakınmalarda çok bulunur..

1|0
    0|0
    • eeveet arkadaşım oldukça haklısın gururlu ve idealist olmaya çalışacağım sence nasıl sağlarım ?

• Bak canım herkes gururlu olsaydı kız yada erkek biri birinin peşinden koşmazdı diğeri intihar etmezdi öbürü yollara adını yazmazdı falandı filandı..Herkes idealist olsaydı aşkın o yüce duygusu tadınca karşı cinse köpek olmazdı..Cevabımda mağrur kurt gururlu ideliast yazmıştım bu özellikler insanın fıtratında ya güçlüdür ya zayıftır.Sonradan güçlenmez elde edilmez yapamazsın..Sana nacizane tavsiyem en büyük benim sloganıyla hareket et sonucunda birisi senin itin olacak peşinden koşacak göreceksin

• hımmm katılmıyorum katılıyorum teşekkürler

• En başında güçlü değilmişssin sadece öyle olduğunu hissediyomuşsun. her kapı çaldığında aşk diye kalkıp koşma o istediğinde seni her yerde bulur, yaşadıklarından neler öğrendin desem sabaha kadar yazarsın sana kattığı şeyleri pozitif yönde düşün takma kafana sıkıntı yok.

0|0
    0|0
    • sadece bu sayfadaki üç beş kelimeyi okuyarak yorum yapıyorsun gerçekte bundan ayrı yaşadıklarımı tahmın bile edemezsın o yuzden güçlülük konusunda lütfen yargılamayalım evet artık her kapı çaldığında aşk diye kalkıp koşmayacağım kim o diye seslenmeden evvel neler öğrendiğimi sorsan sabahlara kadar yetmez günlerce haftalarca sayabilirim teşekkrler

• senin bu sayfada yazdığın üç beş kelimeye göre yorum yaptım evet, güçlülük konusunda seni yargılamadım senin söylediğini yazdım bende. tamam bunları yaşıyan tek canlı sen değilsin demek istediğim neyse ya salla gitsin ne desem sana boş anlamıcaksın tamam tamam diceksin sonrada gidip seni sallamıyan insanların peşinden koşup kanmaya devam ediceksin.

• Olmayınca olmuyordur, vardır Allah'ın bir bildiği demek ki hakkında daha hayırlısı olacak ileride... Bazen bu konularda böyle düşünmek gerekir.

0|0
    0|0
    • evet 2 buçuk yıldır daha hayırlısı çıkacak inşallah diyorum ama öte yandan allah akıl vermış fikir vermış neden şansımı denemeyeyım aklımı kullanıp doğru insana rastlayabilirm ama kullanmaz ve böyle o gelsin beni bulsun hayırlıs vs vs deyip beklersem daha çok beklerim diyorum ve çevremdekiler de artık kızlar teklif ediyor sen evde kalırsın bu gidişler diyorlar :((( ve içinden çıkılmaz paradokslar başlıyor

• Sen Allah tan umudunu kesme madem öyle düşünüyorsun golü kendin at dene biriyle, olmadı mı? Tekrar dene bir başkasıyla ki zaten doğru kişiyi gözlerinden bile anlarsın.

• bende dürüst sadece sevsin değer versin başka bişiy istemem diyorum ama bana gelenlerde hep yalancı yapmacık çıkıyor ne yapalım birilerinin hep canı yanıyor işde arkadaşım hayatın adil adaleti bu...

0|0
    0|0
    • bende hep kendim gibi davrandığım için kaybediyorum zaten :((

• sen kendin ol arkadaşım emin ol doğru insan her zaman vardır yeterki için temiz alnın açık olsun ben 3 yıldır bekliyorum elbet çıkıcak diye ... sıkma canını üzülmeye değmez hayat devam ediyor dimi bak hala dünya dönüyor...

• aşkı aramak niye bırak o seni bulsun yoksa sürekli ağzın yanar kendin ol yaşa gitsin sevgili peşinde koşup mutlu olanı görmedim ben

0|0
    0|0
    • aşkı aramak hayatımda güvenebileceğim inanabileceğim birisinin olması için her şeyi maddeye dayandığı şu dünyada birazcık da olsa duygusal olabilmeyi istediğim için bna kol kanat gerip koruyabilecek akşam eve geldiğimde gün içinde yaşadıklarımı yaptığım saçmalıkları yada karşılaştığım olayları mutluluğumu sevgimi anlatabileceğim birisi olması için kapıyı açtığımda güleryüzle karşılayıp yemeğini verip ilgi gösterdiğimde mutlu olan bir çift bakış yakalayabilmek için :'((

• yoo yaşamayıp mutlu mesut şişko kızlar bile var :( şaşıp kalıyorum bazen karşılaşınca

• sen hangi dünyada yaşıyorsun farkındamısın çok basit görüşlü romantik birisisin şşişko birisi veya çirkin birisi mutlu olamaz mı senden bir eksikleri yok ki şunu söyledin ya bir klavyeye dokunmam daha basit insan basitsin kızım sen sevgili peşinde koşmaya devam et başına iş gelsin de gör bugün gelmezse ileride kocanlayken bir avm ye gittiğinizde 3 tane sevgilini görürsün dillere düşersin devam et rahat ol erkek mutluluktur basitsin basitsin basitsin

• aynı dertten muzdaribim

0|0
    0|0
  • :)) en güzel ask karsılıksız olandır bırak senı sewmelerını bekleme

0|0
    0|0
  • bazen sadece sevmek istersin.ama burnunun ucunu göremezsin.

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• daha neler o gelsin tanışsın banane ya ben mi arıycam

• artık geçmiş :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...