Hergün masturbasyon hergün masturbasyon bu normal mi?

ya arkadaşlar benim bir sevgilimi var biz onla ayrı şehirlerdeyiz hatta o türkiye de bn yurtdışındayım . ve bana bikaçgündürr şeyinin ağrıdığını mast. yaptığını söyledi ve 2 gündür bana ara beni boşalt diyor.. bikaç tane sorum olcak :

1-) seven erkek sevdiği kızdan bunu ister mi?

2-) bu durumu normal mi sevgilimin? yoksa cinsellik hastası mı ?

3-) eğer bunlar normalse ve benim onun istediğini yapmam gerekiyorsa ben çok utangacım bunu en basit nasıl yapabilirim ?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Seven erkek bunu kızdan bi yeri patlasa da istemez. O birseylerin pesinde . Sen bosalsın diye konusurken konu goruntune gelecektir, yavas yavas konuya cekiyor gibi durum.

2-Durum yasına gore normal olsa da , tarzına gore anormal, cok istiyorsa kendi halledebilir. Evet erkekler surekli patlayan mısır gibi asker uretir ve bunun da hayat boyu duru duragı yok . O bence bir ayıbetme hastası

3-Senin degil senden edindiklerine onem veriyorsa , bunu anladıgın an kesin olarak reddet zira utangac yapın nedeni ile ters gidecek hicbir olayı kimseyle konusup yardım alamayacaksındır, bunu o da biliyor.

Bu belaltı bir ask haline donusurse , adımını dogru atmanı oneririm . Bu adımlarla basına neler gelecegini bilemezsin .

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• isteyebilir tabiki bu gayet doğal aşık olanlar sex düşünmüyorsa karı kocanın yaptığı sadece sex için mi sex de zamanla aşkın bir parçası olabilir işini görmek olarak görme bunu

1|2
    0|1
  • 1-) Evet ister insanın sevdiği insanı arzulaması kadar normal bişey yoktur.

2-) Kesinlikle normal. Sen sevdiğin erkeği istemiyomusun_?

3-) Eğer ilişkinize ve kendine güveniyosan utanma arzu ettiğin gibi yaşa...

1|0
    0|1
  • uzun süreli ilişkisi olmamış tüm erkekler "hayır yapmaz, olmaz öyle şey " demiş. Eğer ilişkinin gidişatı ciddiyse ve özlem o noktaya ulaşmışsa neden olmasın?

0|0
    0|0
  • sorulara tek tek cevap verim :) :)

1:)seven erkek sevgilisinden telde kendini boşaltmasını istemez bence..çünkü konuşacak daha gzüel şeyleri vardır eminim..ben sevdigim hiç bir kızla sex konuşmam

2:)her erkek seks ister ama o aşırıya kaçılmış durumu..bence sapıkça

3:)bence hiç ugraşma gitsin p*rno izlesin mastürbasyon yapsın

0|0
    0|0
  • bunları senden istemesi gayet normal birde şöyle düşün sen onu tersledigin bozuk attigin zaman ve o kişi cinsel açlık hissettiği zaman bunları yapabilecek birini arıyacak sana değer veriyor ha birde illa webcamı acip direk dansı yapmazsın sadece karşısında çıplak bile dursan yeter onun için

0|0
    0|0
  • 1-sevmediginden mi istesin istersin?

2-normal

3-whatsapp kullan iki acik sacik cumle bi foto bitti gitti

Baska soru?

0|0
    0|0
  • İlk soruya cevap vericem: Sevdiğinden istemicekte kimden isticek sokaktan geçenden mi ? Tabiki ister.

1|1
    0|1
  • İstediğin neyse onu yap ama ben şayet sevgilimden(Seviyorsam) böyle bişey istemezdim.

1|0
    0|0
  • evleneceği kızdan bunu istemez.. çok abaza ise senin haberin olmadan para karşılığı yapabilir.. saçma yani...

0|0
    0|0
  • aşık olan erkek bunu istemez , aşık kız da bunu burada anlatmaz...

ilişkiniz yalan olmuş...

0|1
    2|0
    • anlatmaz mı? kimseyle konuşamamanın sıkışıp kalmanın ne demek olduğunu bilmiorsun anlaşılann

• yol yordam bilmeyen erkekle böyle oluyo işte :)

0|0
    0|0
    • nasıl yanii anlamdımm

• çok çelişkili oldu ya şimdikk :(((

• ben buna benzer çok olaya denk geldim.ünw deyken memlekette sewgilisi olan ark lar vardı.adamlar sevgilisiyle böyle okulda hatun peşindelerdi.cam da soyunmanı istiyo seninki.sen bilirsin ben sadece fikrimi söylüyorum.ama çok eminim yani.uzaktasın yakalama şansın yok anlama şansın yok

• istemesi gayet doğal her sevgili arasında olan rutin durumlar

1|0
    0|0
  • rahat olllll

0|0
    0|0
  • Bizene söylemicez işte, oda orda şişik olsun böylece:))

0|0
    0|0
    • önemli bir durumdu aslında bizim içinn :( :(

• ne alaka ama anne babalarımıza bakıorum ne kadar masumca sevmişler birbirlerini ve evlenenne kadar el ele bile tutuşmamışlar ha bu kadarı da fazla bn tutmak sarılmak isterdim ama diğerleri bana fazla gelior beni aşıor yaa :((

• tavrını koyucan böyle bişey istemedigini söylicen, ha 80 lerdede ormanlık alan, kiler, degirmen gibi kaçamak yerler vardı, sanki o zamanlar kimse sevdigini arzulamıyodu,nese nasıl davranmak istiyosan öyle davran, şişik olsun dedim illa anlatın dedin :))) ben yatıyorum hadi iyi geceler:)

• seven erkek sevdiği kızdan bunu istemez

0|1
    0|0
  • Ben sevgilimden istiyorum oda yapıyor bni bosltıyo yani ama ben ona yapamıyorum beceremiyorum.:(

0|0
    0|0
  • İnsan sevdiğini sikermi hiç PEPE :)

0|0
    0|0
  • hmm hiç yapma

0|0
    0|0
  • Seven erkek de ister, sevmeyen de... Bu normal. Biz bir hafta görüşmesek azıyom ben telefonda nerde denk gelirse sevişiyoz... :)

Sevişirken neler yapıyorsanız, onları hayal et ve hayal ettir...

1|0
    0|0
  • sen erkekleri yeni tanıyon :)

0|0
    0|0
    • :( offf yani ?

• aşırı yapmaktan şeylerini eğriltenler var :)

Kızlar Ne Diyor 6

• 1- seven erkek bunu sevdiğinden istemeyecekte kimsen isteyecek acaba?

2- cinsellik hastası diye bir şey yok cinselliğe düşkün olabilir sadece ama 2 gün üst üstte istedi diye cinsellik düşkünü diyemezsin. hormonal bir artış yaşıyor olabilir sadece.

3-senin onun istediğini yapman gerekmiyor eğer sen de istemiyorsan bunu zorla yapmamalısın kendinde istemelisin. eğer bunu yapmak istemiyorsan açık açık söylersin yapmak istemiyorum zorlama diye. ha yok istiyorsan yapmak o zaman da nasıl yapacağını burdakilere sorma sevgiline sor. durumu açıkla tamam yapayım ama nasıl yapayım bilmiyorum sen ne istediğini ne yapman gerektiğini söyle diye. sonuçta sevgilinin de nelerden hoşlandığını öğrenirsin bu sayede.

1|4
    0|0
    • yani bunu istedi die illa beni sevmeyip amacını cinsellik olduğu anlamına gelmior değilmi

• İlk cevaba binaen link

• 1. si sevdiğin bunu senden istemiş bu onun tercihi şayet başkasından da isteyebilirdi.

2. Durumu normal görünüyor, ancak senide tanıyor utandığını biliyor olması lazım

3. bu soruyu ben cevaplayamayacağım çok kazık yerden sormuşsun

0|2
    0|0
  • 1) ister istediğinde sevgi değil ihtiyaç giderme ön plandadır.

2) normal erkek sonuçta fizyolojik olarak

3) o istedi diye yapma düşüncesi varsa sende bu iş olmaz. İstemediğin şeyi yapma hazır olduğunda kendiliğinden bu paylaşıma girersin.

0|1
    0|1
  • hiç insan sevdiğini istermi , sevdiği insana hiç çekici gelir mi , insan insana bunu yapar mı ?

0|0
    0|0
  • sen nerde yasiyosn merak ettim bak simdi :D

0|0
    0|0
    • ne anlamda yani hangi kafadasın mı demk istedin ülkemi mi merak ettn

• yok ya nerde yasiyosn iste

• almanya :))

• bunu garip karşılamadan önce sakin olman lazım adam özlemiş cinsel dürtüleri tavan yapmış durumda senden o kadar uzaktayken bunu yapabileceği pekçok yol varken (ki yaparsa ruhun bile duymaz) o bunu senden istemiş. başkasına gitmemiş.

aranızda cinsellik varsa yaşanan birşeyler varsa istemesini normal karşılamalısın.

bunu yapman gerekiyor diye birşey yok sen kendini rahatsız hissedeceksen. konuşup senin için zor olduğunu anlatabilirsin

yada en azından bi deneyebilirsin yapamadığın yerde vazgeçmek koşuluyla :)

0|0
    0|1
    • biz onla öpüşmekten ileri gitmedik sadece öpüştük cinsel başka bişiy yaşamadık yanii ... bu koşulda da normal mi?

• iyi akşamlar ne ki uyku gözümden akıyor iyi geceler bile değil iyi uykular en doğrusu sanırım :) sevgilerimle...

• teşekkür edrim düşüncelerini paylaştığın için... ii uykular :))))

Yükleniyor...