Bende erken boşalma var

arkadaşlar bende erken boşalma var ilk boşalma 5 10 dk sürüyor sonra 20 dk falan uzuyor böyle ama kadınlar erken boşalanlardan hoşlanmıyor bildiğim kadarıyla bu ne kadar dogru

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• 5 -10 dakika erken sayılmaz 30 saniye 1-2 dakika erken bosalma kabul edilir. hele 20 dk erken bosalma hic diil:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle doğru hpşlanmıyoruz. ama önceliğin bu olmamalı, düzenli olarak birlikte olacağın kişiyle sağlıklı bir iletişimle ve gerekirse de tedaviyle çözülebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yoo gayette normal. hem erken boşalma süreye bakmaz. zevk alıp almadığına bakar. 1 dk olsa bile zevk alıyorsan sorun yok. biraz bekelrsin veya hapları var boşaldıktan sonra inmiyor penisin pompalamaya devam edersin :) sıkıntı yok rahat ol :)

0|0
    0|0
  • ilk boşalma derken, osbir çekerkenki boşalmadan mı bahsediyon? cinsel ilişki esnasında biraz farklı oluyoda o süre

0|0
    0|0
  • evet teşhis koydum oldukça erkek boşalıyorsun hehehe :)

0|0
    0|0
  • erken geç farkedermi dostum sonucta pompalıyon :D verıyon cocuqu içine :D

0|0
    2|1
  • Erken boşalma yok sende adam kızla öpüşünce boşalıyor bee senınkı onun yanında sexın babası :)

0|0
    0|0
  • kadın erken boşalmaktan hoşlanmaz kii

0|0
    0|0
  • 20 dakika iyi bir süre erken boşalma bildiğim kadarıyla 4 dakikanın altında olursa erken sayılıyor benim de senin ki ne yakın bir sürem var ilk sefer 8 10 dakika falan ikinci ise duruma göre 45 dakika yı bulduğu oluyor erken diyenine rastlamadım daha sorun partnerinde dir sen onu üste ala kadınlar üst de olunca çok kolay boşalıyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...