Eğer cinsellik içermiyorsa gizli sorular size ne kadar çekici / itici geliyor samimi buluyor musunuz ?

Eğer cinsellik içermiyorsa gizli sorular size ne kadar samimi buluyormusunuz ?

Sırf gizli olduğu için cevap vermeden geçtiğiniz dikkate almadıklarınız oluyormu ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Gizli olmak tercih meselesi birçok bakımdan gizli sorup cevap verebilir insan. en basitinden belki arkadaşları onun şu an sitede çevrimiçi olduğunu bilsin görsün istemiyordur bir nevi online modu gibi.. illa hinlik için gizli olunmaz

0|0
    0|0
    • tamam ama bu gecerlı bır acıklama degıl bana gore ..

gızlenmek yerıne o an rahatsız edılmek ıstemedıgını arkadasına acıkca soylemek daha guzel :))

• ya bırak site bana bu imkanı vermese bu sitede bile kalmazdım madem vermiş sonuna kadar da kullanırım. hiç derdim değil millete laf anlatmak

• :))) tamam sustum ben

• utanc ve ooz guven eksıklıgı dusuncelerını saklama geregı duyuyoo elestrılmkten korkuyo ayrıca bn cnsellık ksmndakı srulara ınanamıyrumm cogu uydufrma meraktan soru olsun dyee ıcndekı bastrılmıs canavarın haykırdgı merak ettgı sorular

0|0
    0|0
    • ya ıllakı gercek olmaya bılır ınsan merak ettıklerınıde sorabılır ogrenmek guzeldır ama bazen saçma gızlılıklerıde goruyorum ve gercekten guluyorum ...

Erkekler Ne Diyor 1

• Gizli kullanıcılarla ilgilenmiyorum ciddi manada itici geliyorlar. Bir kaç zamandır sorularına bile cevap vermiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...