Sanirim bel soğukluğu oldm, bagisikligim bozulmuş gibi her iliskide her kadinda kapar oldum?

Arkadaslar gene penisimin icinde bir yanma ve kasinti var akingi var mi anlayamiorm. Ve testislern altia kadar gidiyor, resmen okeyi ben zengin ettim ama arada et ete degsin diorm gene hemen hastslik kapiorm oral yoldan bile kapar oldm. Ki iliski sonrasi hemen wc gider ic dis sterilize ederm gene de. Hemen hasta oluyorum. Nabicam ben ya

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum umarım birşey olmaz allah korusun ama bir laf vardır su testisi su yolunda kırılır...
    Neyse cevaba geleyim çok bilmişlik yapmak istemem ama sanırım bağışıklık sistemin zayıf bunu doktor tedavisiyle veya besinlerinle tamamlaman lazım örnek. Meyve balık kırmızı et.. İkinci bir şey steroit 'in o konuyla bir ilgisi olcagını sanmıyorum ama onunda cok büyük zararları var kalp damarlarını genişletir kalp krizi geçirirsin Ama herşeye rağmen o okudugun şeylerinde yani belirtileri piskolojik olarak kendi kendine yaparsın. bir test yaptırmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Yok biliorm steroif basigisiklk sistemibi bozuo ama ben kısa sekilde kullabdim bu kadar etkili olmamalı. Iyi niyetin icin tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 3

• Geneleve gidersen öyle kaparsn hastalık işte

0|0
    0|0
    • Be alaka ya ben parami becermem

• Herkesle ilişkiye girme sende

0|0
    0|0
    • Herkes degil onlar, cidden basit insanlar degil. Benim korkum normal hastalıkdiz bir kadindan bile hastalik gelmesi diye korkuorm

• Kim oldugnu biliorm canmsn

• Sende

• Umarım ileride benim kocam olmazsın 👊👊👊😒

0|0
    0|0
    • Ne alaka tedavimi oluorm her kadini opemiorm bile. Ama hizli yaşıyorum cok sukur ama yok yani anlamiorm steroidden sonrq oldu nolduysa

Erkekler Ne Diyor 2

• Enfeksiyon hastalıkları bölümüne giidp gerekli tahlilleri yaptır. İlaç filan verirler.

0|0
    0|0
  • idrar testi belsoğukluğu kan testi frengi sifiliz hiv aids hepatit c hepatit b hepatitc yaptırdın mı

0|0
    0|0
    • cinsel yolla bulaşan hastalıklar testleri yaptır

• belsoğukluğu tedavi var firengi tedavisi var hiv aids tedavisi yok hepatit b hepatit c taşıycılıgı tedavisi yok

• Eyv

Yükleniyor...