Sadece bende mi oluyo 😦 ?

Sevgilimle oral yapıyoruz hiç ilişkiye girmedik bir süre yaptıktan sonra klitorisim çok hassaslaşıyo ve değişik bir şekilde acı hissi vermeye başlıyo ve bitirmek zorunda kalıyoruz normalde kadınların baya bir fazla orgazm oldukları söyleniyo ama bende 1 kereden sonra devam edersek ağlicak duruma geliyorum bu sadece bende mi oluyo yoksa normal bişey mi hiç partnerinizde veya kendinizde görmüşmüydünüz böyle bir durum?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• sadece sende olmuyo merak etme. tüm kadınlarda olur

1|0
    0|0
  • Bir kez orgazm olduktan sonra bir süre ara vererek deneyin hassaslaşıyorsa klitorisin.

0|0
    0|0
  • bir sorun var gibi

0|0
    0|0
  • Zevke geliyo işte

0|0
    0|0
  • Sen bir daktır amcalara gözük.

1|0
    1|0
  • Sevgilin isi bilmiyor oraya surekli baski uygulanmaz orayi cok uzun sure yalamasi gerekir seninde zevk alman icin ama erkek sikildigi icin acele eder buda sende zevkten cok aci cekersin daha detaykari var tabi istersen yardimci olurum :)

0|0
    0|0
  • Aglicak hale gelirse durmuorum cunku o andan snraki hazzi bir kere yasattin mi hep istiosunuz

0|0
    0|0
    • Ben o andan sonra haz alamadığım için çok fazla acı hissi duyuyorum

• Ne gibi deneyim?

• Iste bunlari ya

• Normqldir uyarılıyorsun

0|0
    0|0
  • Partnerin sinek kaydı tras olup yapsin. sorun kalmaz

0|0
    0|0
  • yoo hassaslaşma durumunu sevgilimdede oluyo

0|0
    0|0
    • O da benim gibi tepkiler veriyodur bence

• sevgilim şu an yok ama eski sevgilimi yalarken titriyor org oluyordu
      içine girdikten sonra o olay oluyordu bende ona kıyamam girmiyordum
      1 saat sonra geçiyor devam ediyorsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Orgazm olursa bir kadın durmaz arkası gelir tabi her kadın da aynı olacak diye bir şey yok sade e oral yaptıgin için orgazm dan sonra hassaslasiyor olmali mastürbasyon da böyledir bir kere yaparsın tekrar yapmak istemezsin :)

1|1
    1|0
  • Bu bir uyarıdr zina ya dewam ettin halde daha çok cekersn😬

0|0
    1|0
  • bende hiç olmadı ama beraber kaldığımızda hiç durmadan ilişkiye girerdik o zaman sadece girerken hafif bir acı olurdu. sonra zevkten unutuyodum zaten

0|0
    1|0
    • Yok ben bakireyim sadece oral yapıyoruz

• yani ben ilişkiye girdiğim halde acımıyor. garip

Yükleniyor...