Neden ağrı yapar ve nasıl geçer?

Sevgilimle opusuyorduk eve geldigimde aradım ve kasıklarının asırı derece agırdıgnı soyledi sabah nasil oldun diye sordum gecti dedi laf acıldı neden agriyoms dedigimde soylemek istemedi zorladım kalkanı indiremedigim icin dedi simdi agriymu dedim gece uyuyamadm kalktm hallettim dedi yani nptı? Ve opusmekle kasık agırir mi?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Öpüşüyorsunuz ve kasıkları ağrıyor ilginç :D bence siz başka birşey yaptınız 😕

0|0
    0|0
  • Seninle öpüşürken bazı hormonları çalışmaya başlamış beyin birşeyler olacağını cinsel organa iletmiş ve hazırlık başlamış ama her seferinde boşa kürek çekmiş hepsi tesislerde dolmuş şişmiş dışarı çıkmayı bekleyen milyon tane asker isyana başlamış kapının açılması için sevgisine söyle yolu açsın salsın bütün askerleri ağrı falan kalmaz

0|0
    0|0
  • Senden heyecanlandigi icin bosalma evresine yaklasmis testislefi meni doluo bisalama ise kasiklarinda agri normal

0|0
    0|0
  • kalkanı indirmek tabirine yeni duydum bu erkek milletide amma argocu hee :D yok kalkan inmez, yok kuş ötüyomu yok horoş ötüyomu yok küçük memet napıyo nasıl bir milletiz yav:DDDD

0|0
    0|0
  • Erkeklerin en büyük yalanlarındandır. Kasık falan ağrımaz, çok kalkık durursa en fazla çişi gelir.

Bir dahaki öpüşmede beni boşalt demek istiyor ;)

0|0
    0|0
  • Sen öpüşüyosun ama o erekte oluyor yani ilişki istiyor beyin cinsel organa tepki veriyor yumurtalar organa meni yolluyor e çocukta bunu halletmiyor doğal olarak kalkıp boşalması gerekiyor

0|0
    0|0
  • Oncelikle seni deniyor
    Kalkan inmezide sallamis
    Hallettim derken mast yapmis
    Seni sunuyor sevisirmisin diye

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın sen hemen hesabını kapat... sevgilinde acıtasyon yapıyor YALANCI hıyarın teki sal gitsin yoksa sonun iyi değil

0|0
    0|0
  • boşalmak istemiş o anda boşalamayınca kasıkları ağrımış. daha sonra masturbasyon yaparak kendini boşaltıp rahatlatmış

0|0
    0|0
  • sevgilin 16 yaşında mı ya da seni kandırıyor heralde

0|0
    0|0
  • bazi seyler yarim kalmis :D

0|0
    0|0
  • Pantalonu cok zorlamis galiba

0|0
    0|0
  • boşalmamış demekki eve gidince mast yapmış rahatlamış

0|0
    0|0
  • Masttan geçti

0|0
    0|0
  • Bence kasıklarının ağrımasının sebebi istediğinin olmayışı.

0|0
    0|0
  • aleti sürtmüş

0|0
    0|0
  • Şu an benimde ağrımaya başladı neden acaba :)

0|0
    0|0
  • mala vurmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ha ha adama naptin allah bilir :) yarım birakmisin çocuğu ağrır tabi

0|0
    0|0
  • saf mısın rol mü yapıyon

0|0
    0|0
  • Naptn çocuğu n penisin?

0|0
    0|0
  • Agahahahah

0|0
    0|0
  • Sperm baskı yapınca kasıklar ağrı yapıyor canım , penis kalmış indirmek için mast. Yapmış boşalınca geçiyor yani :) yaşın kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...