37 gündür adet olamıyorum?

Adetim 37 gün gecikti en son arkadaşlar doktor adet sokturucu tarlusal yazdı biteli 9 gün oldu üstüne kekik kiraz sapli biberiye cayi falan ıctim hala olmadım pazartesiye de randevu aldım artık çok sıkıldım bu durumdan hormon testi yaptirmam gerekliymis ama onun için de adetin 3. günü gitmem lazımmış az once de kanı sulandirir diye aspirin ıctim başka ne yapmaliyim

Güncellemeler:
Teşekkürler yazan arkadaslara bugün de aspirin içince oldum sonunda

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• doktora görün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Soğan suyu iyi geliyo diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • olsanız üzülıyorsunuz olmasanız takıyorsunuz ne zor durumdasınız

0|0
    0|0
  • Kiyamam sana sicak su torbasi koy karnina duymustum faydali oldugunu :(

0|0
    0|0
  • streslisin sanırım bence kendini rhat bırka paptya çayı iç

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum hiç adet olmadım :)

0|0
    0|0
  • Yeter ilactan olup gitcen

0|0
    0|0
  • Bilmeden yanlış şeyler yapmamalısın her söylenenede itimad etme daha büyük hasar verebilirsin doktorunun söylediklerini yapmaya devam et...

0|0
    0|0
  • Kardeşim 35gün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başka birşey yapma bekle bir ay benimde 40 gün olmuştu. Düzensizlikler hormonlardan kaynaklanıyo ama olursun bir iki güne

0|0
    0|0
  • Rahat ol biraz cikar aklindan belirtileri varsa (karin-bel-eklem agrisi gogus sismesi sivilce gibi rahat ol biraz cikar aklindan olursun olmadi doktora gidersin ulrtasonda bakar canim sakin ol sen

0|0
    0|0
    • Bel ve Karnım ara ara ağrıyor geçenlerde kan geldi sonra durdu az once yine aynısı oldu azcik kan geliyor duruyor. Sivilce de cikti

• Stres yapıp kendini kasma. Yine takip et ama niye olmadım diye kendini strese sokma. Daha da geçerse doktora gidersin.

0|0
    0|0
  • Ayy benim de 3 gun gecikti. Hamilelikten şüpheleniyorum insallah degilimdir

0|0
    0|0
  • hemen git polikistik over sendromu olabilir başlangıç aşamasında doğum kontrolle hemen geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...