Boşalma refleksini kontrol etmeyi cinsel deneyim yaşamadan önce öğrenebilir miyiz?

Cinsel deneyimim olmadığı için mastürbasyonla da erken boşalıyorum. Boşalmayı geciktirmeyi nasıl öğrenebilirim?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• masturbasyonla ilişki aynı olmayabiliyor. ilişkide erken boşalmam ama masturbasyonu düşünürsen ilişki yanında aşırı erken boşalma olarak kalıyor.

0|1
    0|0
    • arkadaşa katıldığım gibi ekleme de yapmak istiyorum. masturbasyon direk boşalmaya yönelik bir eylemdir. sevişme ise daha geç boşalmaya odaklı süreçtir. ilişkilerle masturbasyonu bir tutulmaması gerekir.

• kesinlikle : )

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• evet öğrenebilirsin. penis idmanları var. pc kasını güçlendirme çalışmaları hem penis hacmini artırır hem de geç boşalma olasılığını artırır.

yapılışını söyleyeyim. ereksiyon olduktan sonra penisini hiç bir yardım almadan yukarda tutmaya çalış. 10 sn 20 saniye bekle o şekilde ve günlük bu nu 3 defa yap. her defasında süreyi uzatmaya çalış. ilerleyen günlerde penisine havlu koyarak yapmaya çalış. bu çok işine yarıyacaktır.

0|0
    0|0
  • duzenli sex hayatına girmeden ogrenemezsin.

0|0
    0|0
  • masturbasyonla ilişki aynı olmayabiliyor. ilişkide erken boşalmam ama masturbasyonu düşünürsen ilişki yanında aşırı erken boşalma olarak kalıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...