Küçük bir çocuk gibi şımarıyor :)

bizim okulda bi çocuk var ve bakışıyoruz.. garip hareketleri var yani çok doğal rezil olma korkusu hiç yok. geçenlerde bişey oldu diplerinde bariz güldük arkadaşımla ve bize uzun bi süre baktı (kızar gibi değildi) bugün ders zili çaldı ama koridorda o ve arkadaşları bir de ben ve arkadaşlarım vardı. komik komik hareketler yaptı önden hızlıca merdivenlerden çıktı sonra durdu geri döndü ve aynı hareketi tekrar yaptı en sonunda biz arkadaşlarla tutamadık kahkaha falan attik ama ona güldüğümüz bariz belliydi. arkadaşları falan baktı güldü gibi. görüş mesafemde olduğu zamanlar hep böyle yapiyo :) sizce neden? bir de gülmem onun hoşuna mı gitmiştir yoksa rahatsız mı olmuştur?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• gözüne girmek için şebeklik yapıyo :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• mallık paraylamı

0|0
    1|0
  • liseli normaldir

0|0
    0|0
  • hoşuna gitti tabi

0|0
    0|0
    • mesela bi de okul çıkışında arkamızdalardı uzaktaydı bunu en son gördüğümde ama sonra hemen arkama gelmiş :))

• ah be ah o cocktakı öz güven o cockta yüzssüzlük bende de olsa şuan tavlıyamıycagm kız yoktu kendı agzına söylyn ışte ilgi cekıyo adam:D

0|0
    0|0
    • yaniii? :D kız tavlayabilecek kapasitesi çok fazla ama bu yetenegini kullananlardan değil pek :D özgüven fazla orası doğru da soruma tam cevap alamadım ben :)

• öle bırıyle bişiler yapmk ıcınde anca onun gıbı olman lazm:D şmdı sen cıddı o cok komık olmaz yanı ya sen ona ayak uydrcan ya o sana. o cocuk şu gunumuzde kaşar die tabir edilen kızları cok rahat tavlar o kesn:D

• aslında yerine göre davranırım. ayak uydurabilirim çünkü arkadas ortamında benim de ondan bi farkım yok :) o hareketleriyle sacmaliyo ben konusmalarimla :D

• Çocukça...

0|0
    0|0
  • siz gülüyorsunuz ama o rezil olmayı göze alarak senden hoşlanıdığını belli ediyor :)

0|0
    0|0
    • benim de ona karşı ilgimin olduğunu nasıl anlayacak? daha mı çok gülsem?

• ben de zaten engel oluyorum kendime. en kötüsüne hazırlıyorum kendimi,her ihtimali düşünüyorum. teşekkür ederiim :)

• önemli değil :)

• hahaha kaynak adammış hayat onda kaçırma kuşu:))) hap kullanıyo tahminim:D

0|0
    0|0
  • soytarılık yapıyor seninde hoşuna gidiyor ?

0|0
    0|0
  • ıcınde kı cocuk ölmemıs daha :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...