Bakire bayanlara sevişmek çok büyük bir tabuymuş gibi geliyor. Sonra Değişiyorlar neden?

Bakire kızlarla bu konuyu konuşmak bile zorken , bakire olmayan bir kızla sevgiliyseniz az seviştiğinizden yakınır hale geliyor. Nedir bunun nedeni? Hormonal bir değişim mi yoksa tabularının yıkılması mı?

Güncellemeler:
önce bekaret tabu, sonra fetişler tabu, sonra belki teşhir ve hatta grup sex'de bir tabu bence.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çok büyük bşy sadece vucutta olan değişim değil bakireliğin bozulması bana göre hayatımda öenmli bir olay yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakireliği zaten gitti tadını cıkarıyo digeriyse bakire kendini koruyo

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeklere göre daha çok sevişmek istiyorlarrr... Tabu bence:)

0|0
    0|0
    • Grup sex'e tamamen karşıyım. Ne sevdiğimden başkasına dokunurum, ne onun başkasına dokunmasına izin veririm, ne de başka birisi ona dokunabilir dağıtırımmm uleen:)

• bunu farketmek hayatımın dönüm noktalarından biriydi

• dalga mı geciyooosun sen

• beni tarif ettiğini hissettim :) bende dediğin gibiydim bakireyken çok önemliymiş gibi hissedip öyle davranırdım. şu an da bakire değilim bakireliğimi verdiğim insanla da nişanlıyım haziranda evlenicez .şu anda hiç eskisi gibi düşünmüyorum . her fırsatta cinselliği yaşıyoruz . ama bu değişimin sebebini bende çözemedim

0|0
    0|0
    • grup sex farklı bir olay bence . bende aşırı kıskançlık var asla böyle bişeye müsade edemem . böyle birşeyden zevk alamam

• bakireyken sex'e nasıl bakıyorsanız belki de grup sexe şu anda aynı şekilde bakıyorsunuzdur.

• yoo bu çok bambaşka bişey yani rızam olmuş olsa bile zevk alamayacağım bi durum az çok nelerden zevk alacağımı bilirim tek eşlilikte sonuna kadar ama bu şekilde zor

• Bazı durumlar vardır işin içinden çıkamazsın.Biz bayanların bu durumuda öyle bişey.Anlamana gerek varmı sevişmek isteyenle sevişirsin istemeyenle yapman biraz zaman alır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alışmadan zor gelen bir şeyi alışınca kolay yapmıyormusun. Kızlarınki de o hesap.

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum bakıreyken cok namuslular ama bekaret gıdınce de yapmadıkları sey kalmıyor

0|0
    0|0
  • Kadınlar Sevgi dakunma üzerinedir yapıları tabiki sevişmeyi isterler. Erkelerin de yapısı çoğalma üzere olduğu için bek kadınların istekleriyle ilgili değiller. Ortak noktada buluşulabilecek tek nokta evliliktir.

Ondan öncesi denemeler şimdi için pisikolojik sorunlar gelecek içinde hayatı yönünün çok farklı değişmesine sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • bakire kızlar o konuya pek girme taraftarı değildir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...