Diyelim ki evlendiğiniz , bir kız Çocuğunuz oldu. Kızınız 14 yaşına geldiğinde size Mast. Yaparken kızlığını bozuldu baba/anne dese napardınız?

Diyelim ki evlendiğiniz , bir kız Çocuğunuz oldu. Kızınız 14 yaşına geldiğinde size Mast. Yaparken kızlığını bozuldu baba/anne dese napardınız?

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• önce bunu bilmeli herkes, sonra düşünün. kız çocukları henüz daha küçük bir bebek veya çocukken dış dünyanın mikroplarından sadece 5-6 cm uzak olan karın içindeki steril ortam kızlık zarı tarafından korunmaktadır. kızlık zarı olmasaydı küçük yaşta kakasını ve çişini altlarına yapmaları veya bilmeden vajinalarına parmaklarıyla dokunmaları bu çocuklar için büyük tehlike teşkil edecekti. karın zarına ulaşabilecek mikroplar ciddi sorunlara yol açacağından birçok kız çocuğu ergenliğe bile ulaşamadan ölecekti. bu bakımdan kızlık zarı kadının genital bölgesini dış etkenlere karşı koruyan bir engeldir ve bu amaçla yaratılmıştır. fakat bizim toplumumuzda dahil olmak üzere bir çok toplumda kızlık zarı bekaretin, el değmemişliğin simgesi olmuştur. hatta kızlık zarı namus anlamına gelmekte ve kızlık zarını yitirmiş kadınlara kötü gözle bakılmaktadır. gelişmiş ülkelerde bu tarz düşünceler değerini yitirdiği için kızlık zarı sorun olmamaktadır.

5|2
    1|1
    • Keşke Türkiye'de de olsa ama işte..

• ne kadar meteryalist düşünce... çok bilmsel tabi maymundan geldiğini düşünen evrimleşmiş insanlara göre normal tek taraflı düşünce...

• @bluekhamsin evrim teorisini savunduğum falan yok, burada anlattığım sadece gerçek olan. herşeyi gerçekliğinden uzaklaştırıp farklı anlamlar yükleyen sizin gibi düşünen insanlar.
      https://www.youtube.com/watch?v=jk1338idBAI

Erkekler Ne Diyor 19

• bana neden söylesin bunu

0|0
    0|0
  • Kizligi arayanlar artik sadece "kit" beyinliler.
    Benim gibi birinden gerisekali bir kiz cocugu cikmaz zaten.

1|0
    1|0
  • Bir kızımız daha açıldı :d bir şey olmaz bisikletten düştüm de annene :d

0|0
    1|0
    • Yaw manyak. mısınız ben yapmadım sjsj

• ... Bilemedim...😕

0|0
    0|0
  • ne diyebilirim söylemesen de olurdu derim herhalde

0|0
    0|0
  • evet cevaplara bakarak sitedekilerin zeka seviyelerini ölçebiliyoruz soru için teşekkürler :)

0|0
    0|0
  • Babanın vereceği tepkiyi mi olcuyosun :))

0|1
    1|0
  • evlendiririm diyecemde yaşı küçük.

0|0
    1|0
  • Yapacak birşey kalmadığı için birşey yapmam

0|0
    0|0
  • Bana niye desin annesi varken

0|0
    0|0
    • Diyelim dedi farzet sjs

• Önce bir yutkunurum biraz üzülürüm sonra imkanım elverince kızlığını diktiririm

• bir doktora götürürüm önce tam emin olmak için sonra psikoloğa götürürüm mast. bırakması icin falan

0|0
    1|0
  • Öyle bir şey olmaz inş.

0|0
    1|0
  • Kizarim neden annesine sormadan is yapiyor ki

0|0
    2|1
  • tedavi ettirirm

0|0
    1|0
  • b*k mu varida okadar soktun derim

2|0
    2|0
  • öyle bişimi yptın yoksa? bozuldumu?

0|0
    1|0
    • Hayır tabii ki de 😀

• :):):):) genelde burada sorular birisine şölee olduyla başlarda, ama kendisidir o kişii

• Oncelikle kizim mast yapmayi nerden ogrenecek. bilgidayar telefon gibi seylerden uzak tutacm onu

2|0
    2|0
    • Bu doğal bir içgüdü. Beslenmek uyumak tuvalet gibi. Doğal kanun bu. Eğer sizin dediğiniz doğru olsaydı , telefonun ve teknolojinin olmadığı devirlerde cinsellik de olmaz. Kimse bişi bilmez , soy kurur giderdi. Biraz mantık.

• Herseyin bir zamanii var yahuu 14 yasinda ki kiz mast i ogrenirse 15 yasinda erkekleri arzular. Yardimci olacak el arar. 20 veya 22 yas en idealli

• Bir şey demem. Ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • öyle bişey olamaz ama işler kontrolümden çıkarsa ağzına sıçarım çok sinirlenirim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben daha 12 yaşında ergenliğe girdiğinde o doku kırpığını doktorda ameliyatla , ataerkil zihniyetli erkeklerin maskarası olmasın diye aldıracağım için , bu söz konusu bile olmazdı. Beden onun bedeni.

2|1
    1|1
    • :) sen gibi akıllı kadınlar çoğalsın.

• bence sen seninkini tümden kapattır neme lazım ataerkil toplumdakilerin ne yapacağı belli olmaz... ne kadar metaryalist bir düşünce

• @bluekhamsin yeter , görüşümün altına yorum atmaktan vazgeç !
      Herkesin yorumunun altına da görüş atarak sataşıp durma yeter ya !

• soruya bak be.. olcak bir şey mi var.
    cümlede cok bozuk..

3|1
    2|0
  • ona zaten 14 çok erken olsa da 16 yaşındayken cinsellikle ilgili bir konuşma yapmayı planlıyorum ama 14 çok erken mastürbasyon bile olsa kızardım ama sonuçta çocuğun o senin her halükarda yanında olmalısın

0|2
    0|0
  • Hiçbir şey yapmam :// Önemli değil

1|1
    0|0
  • Neden bize mast yapıyor

0|1
    1|0
  • Iyi bk yedin xD

0|1
    1|0
  • Ağzını yüzünü Kırarım :D

2|0
    2|0
  • Gitsin kizlik ne olacak yani bokmu var

2|0
    2|1
  • Aklım durdu :(

0|1
    0|0
  • Olan olmuştur napalim

0|1
    0|0
  • çok kurcalamasaydın kızım derdim.

0|0
    1|0
  • bir şey yapmam önemli olmadığını söylerim. Ergenlik çağındaki birine bağırıp çağırmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Yalan söylüyordur.

0|0
    3|0
Yükleniyor...