Sevgilim kafamı karıştırdı onu anlayamıyorum

Bir zamanlar sizi sevdiğini söyleyen birisi vardı diyelim.İlk başlarda herşey çok güzeldi,çok mutluydunuz.Aranızda iyi kötü çok şey paylaştınız.Size sözler verdi asla bırakmayacaına dair,sizi çok sevdiğini söyledi,siz ağlarken kendi elleriyle yüzünüzü burnunuzu yıkadı hiç birşeyden tiksinmediğini söyledi.O kadar inandınızki ona hayat onsuz boş gelmeye ve onsuz yaşayamayacağınızı düşünmeye başladınız.Onun için çok göz yaşları döktünüz ve hatta onun için bir sürü risk aldınız ailenize yalan söylediniz.Soğukta onu beklemekten donma tehlikesi geçirip ailenizden azar işittiniz sırf onu beklemek için ama o gelmedi .Artık bam başka biri olmaya başladı sizi okadar üzdüki onu görmeye bile tahammül edemez oldunuz artık.Ondan kaçmaya başladınız.Artık bi sene falan hiç görüşmediniz.Çünkü ona mesaj attığınızda cevap vermez ve sizi sürekli tersler aramamanızı söylerdi.Kaç kere geri dönsede dayanamayıp kabul ettiniz ama değişen hiç bişey olmadı.Hem her fırsatta sizinle yakınlaşmaya çalışıyor sevdiğini söylüyır hemde kaçıyor onu anlamadığınızı söylüyor.Cinsellik için birlikte olmadığını onlardan ço olduğunu sürekli söyleyen adam.Aslında o okadar yakışıklıki onu beğenmeyecek kız yoktur gerçekten mükemmel bir yakışıklılığı var.Ve ben neden özellikle beni seçsinki mantığıyla ona her geçen gün dahada bağlanıyordum.Peşimden koşan onca erkeğe gözümün ucuyla bile bakmadan.Şimdi bu erkek sizin karşınızda hüngür hüngür ağladı sizinle sırf cinsellik için birlikte olduğunu söylediğini ve size kendisini affetmeniz için yalvardığını farzedin.Ama artık değiştiğini sizi sevdiğini anladığını söyledi.O gece beraber yattınız aranızda cinsel manada hiç bişey olmadı bnim gibi güzel bir kızın yanında zor dayandığını söyledi terler içindeydi gerçektende zorlanıyordu bn ısrar ettim ama benimle olmayı kabul etmedi.:) çok mutluydum .Ama o günden sonra beni hiç aramadı mesajıma cevap vermedi .Sizce ne yapmalıyım ?Bir daa onunla konuştuğumda ne söylemeliyim benimle oyun oynamasından bıktım.Birde bana evleneceğim zamandan bahsedip beni başka biriyle hayal ediyor beni hayatta kimsenin üzmemesini diliyor saçlarımı kokluyor falan .Bu adamın derdi ne piskopata bağladım ?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• "çok fena ter kokuyon hacı"

0|0
    0|1
    • :D ahahah çok komik keşke söleseydim

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende anlamadım derdinii,

aslında benim başıma da benzer bir durum geldi.. onun için herşeye katlanmıştım. derken birden değişti.. sonra tekrar geldi, affettim. yine sorunlar oldu affettim. affedilmeyecek şeyler oldu uzun zaman sonra yeni şanslar tanıdım. Derken zamanla acımaya başladım sorunlarına yardım etmeye çalıştım. ama hep affettiğime pişman oldum.. BELKİ SENİN Kİ BÖYLE DEĞİLDİR. AMA BEN PİŞMAN OLDUM... ŞİMDİ UMRUMDA DEĞİL

0|0
    0|1
    • Bende öyleyim aynen

• Derin bi manası var bn bile içinden çıkamadım:D

• :))

bak arkadaş burasını mesaj kutusu gibi kullanıyoruz bence hiç uygun değil.. beni ya ekle yada bir daha buraya yazmııcam.. :(

• uyanık olsana

0|0
    0|1
  • bu adam dengesiz uzak durr pisiko manyak gibi bişeyyy vitesi tak beşe uzaklaş ordannn

1|0
    0|1
  • dengesiz uzak dur yeterli

1|0
    0|1
  • abbooooowww! bune dir la böyle hayat hikayesini yazmış... diyemedim yala...

0|0
    1|1
  • nedense sevgilinin madde bağımlısı olduğunu hissettim .. ne alaka bilmiyorum ..

0|0
    0|1
    • Ciddimisin :S ayy gerçekten benimde şüphelerim var

• ondan da emin olamayız :P

• Nihahah :)

• Son bir hamlesi kalmış...

O da Gazoz a hap.

aç gözlerini arkadaş.

0|0
    0|1
    • bilemiyorum bu zamanda kime inanıp güvenilirki .ama sanmıyorum yazıyı dikkatli okumalısın çok yakışılı olduğunu istese her hangi bi kızla cinsellik yaşayabilir ,bi gece beraber uyumuşlar niyet saten kötü olsaydı bunu bi şekilde başarabilirdi he sen dersinki zorla olmaz kızın kendi rızası ile beraber olmasını istemiştirki yarın öbürgün konusu olursa suçlayabilmek için (sen zaten kendi rızanla benimle beraber oldun demek için )bilmiyorum bilemiyorum.

• söylediklerini düşünerekten bunları yazmıştım minicik arkadaş. haklısın yani. belkide yanlış yorumladım ve yanlış düşündüm. ama kötü tarafını düşünüp değerlendirmek daha çabuk sonuca gitmeme yardımcı oldu bu güne kadar.

Kızlar Ne Diyor 3

• Seni cok iyi anliyorum bir zamanlar benimde asabi, dedigim olsun isteyen, utangac, beni kendine guvendiren bir insan vardi. Onun icin herseyi goze aldim hicbir zaman askimi esirgemedim. Sonra ayrilmak istedigini soyledi bende tamam dedim mucadele etmedim cunku geri donecegini biliyordum.. Bendeki aski kimsede bulamayacagini soyledim sadece. Bir iki kere affetsemde yine ayrildik. 3 yil oldu ayrilali ve bu zamana kadar 6-7 kere ozur diledi yalvardi son bir kere lutfen dedi, ama affetmedim pisman degilim cunku biliyorum yine uzulen ben olacagim umarim bu yazim yardimci olmustur sana canim arkadasim...

1|0
    0|1
  • bu adamın her şeyinden eminmsin ne biliyim belki sen bilmiyosundur evli olmasın.sanki ona mani olan bi şeyler var gibi geldi bana

0|0
    0|1
  • yengeç burcu mu bu eleman ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...