Bu zamanın kızları çokmu abaza yoksa bu gördüklerim sanal trollermi?

Yahu baktımda hep vajinayla sevgilisiyle pozisyonlar sorular dolu.
üstelik 16 24 yaş arası
Birde nasılım sorularındaki kombin soruları hepten vasat.. ülkemizde bu kadar yaygın kendine güvenmeyen abaza kız neslimi var..
yanancı bayanlarda bu yarz şeyler var mı çok merak ediyorum..

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Namusu bacak aralarında arayan erkek toplumundan dolayı kızlarda bastırılmış duygular bu gibi kendini gizleyebilecekleri sanal ortamlarda baş gösteriyor.

Halbu ki; yıl 2015 olmasına rağmen, interrnette çeşitli bilgi ve birikimlere kolayca ulaşılabilecek olmasına rağmen sordukları bir çok soruların cevaplarını direk bulabilecek olmalarına rağmen sanıyorum ki biraz eğlence amaçlı, biraz troll amaçlı paylaşımlarda bulunuyorlar..

Bunların dışında her kız ve erkek beğenilmekten hoşlanır diye düşünmekteyim. O tarz soruların sebebide sanırım birilerinin onları beğenmesini dileyerek egolarını tatmin etmekten öte değildir.

0|1
    0|0
    • Doğrusun tabi. 16nyaş grubunda sorun var ama. Özentimidir bilemem ama kendilerini beğendirebilmek için baya bir zahmet çekiyorlar..

• Gözlemlediğim kadarıyla yeni nesilde ciddi sıkıntılar olduğu.. Dediğin gibi özenti takılıyorlar, özenti yaşıyorlar.. Giyimlerinden kuşamlarına kızlar ve erkekler olarak ayırmaksızın gözlemlediğim bir şey bu.

Ayrıca bunda biraz dizilerin etkisi olduğunu düşünmekteyim..
      Dizilerde ki hayatları yaşama hevesindeler:
      Kızlar beğendikleri karakterlerdeki gibi bir erkek arkadaşları olmalarını istiyorlar. Aynı şekilde erkeklerde kız arkadaşlarını o şekilde belirlemeye çalışıyorlar..

• Erkeğe şu an ne versen beğenirler. Kadında bu özenti olduktan sonra yanlız kalmaya aldatılmaya aldanmaya esir kalırlar.. dediğin gibi dizilerin baya bşr etkisi var malesef. Ahlak yapısına aykırı çok saçma konulu ve hepte aynı konulu dizler var.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• trolller

0|0
    0|0
    • Gerçeği yansıtmıyor yani değilmi :)

• Abaza ne demek :/

0|0
    0|0
  • Bastırılmış duygular ortaya çıkıyor sanırım

0|0
    0|0
  • Katılıyorum..

0|0
    0|0
  • Abaza değil
    Türk toplumunun bastırılmış yaşam düşüncelerinden dolayı ortaya bu tarz yanlışlar cikiyor

0|0
    0|0
    • 16 yaşında çocuk bunlar ama.. bu dikkat kaçmasın.. bugün 24 yaşında evliliğe karşı hemen herkes

• @feel_feel lütfen cevap yazar mısın, mesajını kapatmışsın sana mesaj gönderemiyorum, lütfen açar mısın...

• sanal trolleri

0|0
    0|0
    • Gerçek değiller yani..

• bence öyle bizim kezolarin gercekte gotu yemez boyle seylere

• Kendilerinde acayip tanımlanamaz bir güvensizlik var.. burada atıp tutmaları acaibime gidiyor. Yani sonucta rrollerde var ama beğenecek yorum yapacak asılacak olanlarda kendileri gibi kişiler..
      bundan birde zevk almıyorlarmı yaa..

• troll onların da yarısı erkektir

0|0
    0|1
    • Erkekler yaparmı böyle ya

• erkek olarak sorduklarında kızlardan cevap gelmediği için kız hesaplarıyla soruyorlar bazen

• Olabilir ama bu kadarda değildir.. gerçekten ne varsa bizim ülkemizde cinsel konu denildimi kadında iki büklüm olmaya başladı gibime geliyor..

Erkekler Ne Diyor 11

• Abaza çok
    Reelde çok belli edemeyenler burada duygu patlaması yaşıyorlar

0|0
    0|0
    • Bencede.. güvenmiyorlarda kendilerine.
      bakıyorumda hep uzak ilişkiler moda oldu

• Yabancı kadınlardan sadece rusları iyi tanıyorum ve asla bizim kızlara benzemiyorlar. Bizim ülkemizin en büyük sorunlarından birisi cinsel sorunlar olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Sanal troll gorduklerin

0|0
    0|0
    • Buna niye ihtiyaç duyuyorlarki.. sonra abazaların oklarını çekiyorlar sonrada kimseye güvenmiyorlar

• Evet oyleler.

0|0
    0|0
    • Erkeklere söyleniyor ama kadınlarda daha çok gibi

• istekliler diyelim

0|0
    0|0
    • Bende inanmak istemiyorum ama bazen diyorum her şakanın altında bir gerçek vardır derler ya ondan:)

• Troll değil. Rastladım ben böylelerine. Ülkemizin geldiği hallere bak. Yabancı ülkelerde de vardır illa ki ama bizde ki kadar olamaz.

0|0
    0|0
    • Yabancıların ayarı var.. kendilerini beğendirmeye çalışmıyorlar en azından

• Bizimkilerin batı hayranlığı onları bile geçti.

• ya sanalda çenelerine vuruyo işte. normal hayatta tık yok mk :D

0|0
    0|0
    • Kendilerine gğvenmiyorlarki.. uzak ilişkiler moda şu an

• bastırılan seylerin bir kısmı burada patlıyo

0|0
    0|0
    • Aga baya bir patlıyor hemde baayaa :)

• İnsanlık Bozulmuş..

0|0
    0|0
  • Sanalda zar patlamıyor ya ondan heralde