Bakireyim merak ettiğim şeyler var?

Öncelikle iyi akşamlar. Ben bakireyim kızlık zarının olduğu yere baktığımda delik çok küçük toplu iğne başı kadar falan. Korktum açıkçası biraz bana fazla küçük geldi çünkü sevgilime söyledim yok artık o kadar mı küçük dedi dalgamı geçti bilmiyorum of. Yani penis oraya nasıl giricek falan beni aydınlatabilicek biri var mı. Lütfen cahil gibi şeyler demeyin öyle işlerle pek alakam yok bilgimde çok az. Şimdiden teşekkürler.

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• Igne ucumu? Sen dogru yere baktigina eminmisin

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Senin gördüğün kızlık zarı değil öyle dışarıdan bakınca görünmez sen vajina ağzını görmüßsün kızlık zarı çok ince bir yapıya sahiptir penisi tutmaz bu konuda rahat ol. Sadece vajinan biraz dar buda çok problem yaratmaz bir kaç birliktelikten sonra hafif genişler. daha sonrasında sıkıntı yaşamazsın. Tabiki ilk aşamada partnerinin biraz dikkatli ve hassas davranması gerekiyor hunharca hhareket lerden kaçınmalı. Ek olarak kızlık zarı vajina ağzının yaklaßık 2 cm içindedir bakmaya çalışma zarar verebilirsiniz

1|0
    0|0
    • Cidden teşekkür ederim dalga geçmeden cevap veren tek kişisin :) evet vajina girişi çok küçük korktum biraz hani normalmi diye.

• Rica ederim birde baktığında yer vajina ağzının üst kısmı yanı idrar deliği olabilir. Küçük olmasından korkma zamanı geldiği zaman tüm sıkıntılarının geçeceğine inanıyorum

• Girer korkma

0|0
    0|0
  • Bakıp durmayın bilmediğiniz şeylere. Kızlık zarının oraya baktım diyorsun... kızlık zarının orası neresi onu biliyor musun?

0|0
    0|0
  • sor bana

0|0
    0|0
  • bişey olmaz bir skıntı yok merak etme :D

0|0
    0|0
  • Yaş kaç

0|0
    0|0
  • Yirtilacak parcalanacak kizlik zari o delikten yirtilmaya baslayacak canim iyice acilacak o delik

0|0
    0|0
  • Su akar yolunu bulur zamni gelince ogrenirsin

0|0
    0|0
  • Mecburen zorla gircek

0|0
    0|0
  • Zamanla kafani soksan girecek kadar büyüyecek orası =/

0|0
    0|0
  • Girer girer vajinada delik olmaz zaten perde ile Orayı zorlarsın

0|0
    0|0
  • Merak ediyosan keşfet :)

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla döt deligine bakmışındır sen :D

0|0
    0|0
  • Ne desek boş yaşadığından her şeyin kendiliğinden gelişip çekindiğin kadar önemli bir şey olmadığını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Seni Bu Konuda arkadaşıma yöneltiyorum...
    EUTF14

0|0
    0|0
  • Sevgiline bunu niye söylüyorsun mal mısın

3|0
    1|0
  • bence özelden konuşalım bunu... burdan olmazz

0|0
    0|0
  • Nasıl gördün onu ya

0|1
    0|0