Kızlık zarı diktirmek sizce etik mi?

şimdi hemen her hastanede yapılan bir işlem sıradan birşey haline geldi sizce yaptırılması etik mi ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• toplumumuzda bakirelik öyle bir kavramki adam aşık olduğu kadın bakire değil diye onunla evlenmeyip gidip bakire kız buluyor kendine . bazıları mecbur kalıyorlar. aile toplum baskısı v.s. ama kesinlikle etik değil.

ben kendimi bilerek isteyerek bunu yaptıysam kendim için zevk aldığım için yaptım . erkek kişisi nasıl zevki için yapıyorsa temelinde bayan için de aynı şey geçerli diye düşünüyorum . yaptıysam yaptım derim arkadasım beni isteyen böyle istesin istemeyenin yolu yakınımdan geçmesin zaten .

bunun haricinde zar diktirmek değil sadece kızlığa zarar vermeden neler neler yaşıyor insanlar . bakirelik sadece bir zardan ibaret değildir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• burda diktiren kizlara laf atiyorsunuz da ama ingilizce bi laf vardir; ''behind every bitch is a man who made her that way'' yani her kizi o hale getiren bir ERKEKTIR

siz kizlari bozarken kizlarla oynarken once kendi annenizi bacinizi akliniza getirin onlarla oynamayin kizlarinda ozaman diktirmeye ihtiyaci olmaz :)

3|1
    0|1
    • diyelim ki bir kişi var annesi kardeşi ve kendisi oldukça dürüst hiç böyle birşey yaşamamış ama evlendiği kişi diktirmiş. buna ne diyecen biz laf atmak için söylemiyoruz illaki olacak ama madem yaptınız neden pişman oluyorlar ki elbet öyle kabul edecek birisi vardır neden böyle birşeye başvuruylar.

• ne bileyim aşkı laçka olmamış birisi 1. de 2.de olmazsa 3.de mutlak doğru insanı bulur bence ona da sonuna kadar güvenir inanır yani diyeceğim o kişiye güvenirsin sonuçta ama hemen vermek te saçma geliyor tamam ihtiyaç bilmem ne filan ama az beklese anlayacak ilk günden yataga giriyorlar yani :D sonra aşkı değil altı laçka oluyor :S

• sacmalamissin resmen ya, neyse

• arkadan yapıp bakireyim namusluyum diye gezmek etikmi?

1|1
    2|3
    • anladım ben seni. evt ikiside etik değil.yasaklanmalı bu dikim olayıı

• Katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• Etik değil. Birini kandırmak için yapılan işin neresi etik olabilirki.

0|0
    0|0
  • o kızın daha önce birisiyle birlikte olup olmadığını yatakta hal ve hareketlerinden,mimiklerinden ya da kendini kaybettiğinde cıkardığı seslerden anlayabilir tecrübeli birisi,istedikleri kadar diktirsinler.

0|1
    3|0
  • Arabanın kilometre saatiyle oynayıp düşürmek gibi bişey.Uygun bir davranış değil yani.

0|1
    0|0
  • kendini kandırmaktan başka bişey değil bence...

0|1
    0|0
  • etik değil.

0|0
    0|0
  • Etik fakat bunu söylememesi etik değildir

0|0
    0|0
  • O bekaret bekaret dıye götünü yırtan öküzler müstehak bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...