Bakirelik ne kadar önemli sizce arkadaşlar?

bakireliği kızlar ne kadar kafaya takıyor sizce?evlendiğinde sorun olacaklarını düşünüyorlarmı? yoksa bir anlık zevk için mi ?hem kadın hem erkek için geçerli bu söylediklerim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• bakireliğini evlenmeden önce kaybetmiş bir kız duygularına nefsine hakim olamayan bir kızdır ve onu alan kişinin keriz olduğunu düşünüyorum ikincisi sağda solda eşi yanında yokken birisiyle rastgele tanısıp tekrardan nefsine hakim olamayarak onunla da birlikte olur ve genelde ölmeden eslerinden bosanarak pacayı kurtarabilirler halbuki biran bile düşünmeden o kafayı gövdeden kesmek gerekir yada kulağını kesip köpeklere yedirmek sonra hayatı boyunca iz bırakmak ihanetin bedeli nasıl oluyor dersini almıs olurlar.

1|2
    4|0
    • peki bu dediklerin o kızlarla yatan erkekler içinde geçerlimi?mesela sen hiç kaçamak yapmadın mı?

• tabiki erkek içinde gecerli aynı sekilde o esnada kontrolü hareketleri saldırganlığı cıkarılan sesleri kimse kontrollü yapamaz

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç önem vermiyorum.

1|1
    0|0
  • ben kafama takıyorum bazen şeytana uyup boşver desemde bakireliğimi kimseye vermedim..ama bilmiyorum doğrumu yapıyorum diye sonuçta çok insan var diktiren eden

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yorumlara göz attım da, erkekler ne kadar üstün ve karar verici hayret ediyorum . Bir kızın bakireliğinden kime ne, bir erkeğin bakirliğinden de aynı şekilde kime ne ? Sorun eden kız olamaz, ancak erkek olur, bir kategori alt ve ust diye biryerlere koyar kızı.

Erkek kendine herşeyi mübah ve doğal hakkı görürken, bakireliğin asıl sahibine kulak kabartan hiç yok nerdeyse. Acık kapı edebiyatı da cok cirkin , kapalı kapı edebiyatı kadar. Erkeğinkinde zil mi var, ozel bir buyu cubugu mu ?

Hic bir erkek en erkek degildir bir kızın karsısında . Sadece alternatiftir ve kızın yuzune bakmak kalbini duymak , zar kanı gormekten daha onemlidir. Dun gece bu sehirde kac kacırma kac tecavuz kac santaj kac punduna dusurme oldu sizce ? Kac kıza laf atıldı kac kıza el kol hareketi yapıldı ? Bunları yapanlar kediler mi? Ne ekiyorsanız , aslında bictiginiz de o...

0|0
    0|0
  • Fazla takılmamak lazım zarını saklıcak diye herşey yapılıyor fakat neymiş bakire yaşıyorsa tam yaşasın bari

2|0
    0|0
  • Bazı kızlar için aşırı önemli olmuş.

Zevk için gerekse mutlaka mastürbasyon yapıyolardır.

Bunun nedni sevdiklerine sadık kalmasıyla ilgili bnce.

0|0
    0|1
  • lpg li araca binmek gibi bişey olsa gerek.tehlike arz ediyor :D

0|0
    0|0
  • namusuna sahip çıkmayan kız başka neye önem verirki

0|0
    0|0
  • Bakireliği önemsemeyen erkek için o kızın kaç kişiyle yattığıda önemli değildir,zaten birine veren kız başkalarınada verir çünkü tadını almıştır ve sorun kalmamıştır,bir kişiyle yattım diyerekte evleneceği kişiyi kandırabilir,bu sitede çok bakireliği önemsemeyen,unutmayın bir vajınaya 4 taşak değdimi o vajına iflah olmaz,bu atasözü neyi ima ediyor iyi düşünün,bakire kızın sevişmesi bile kabullenilemez

0|0
    0|0
  • Umrumda degıl bekaret

1|0
    0|0
  • El o kişi bakire değilse benim için 2.el dir...

0|0
    4|1
Yükleniyor...